Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nove promjene - prelazimo večeras

> Uljeshura: > Admin je izgleda prestao čitati....i raditi svoj posao. :') Admin has left the building :')
2021 10 17
Ove reklame na mobitelu su jako jako ružan potez od vas!! Trebam 5 puta kliknuti kako bih "pogodila" gumb za razgovore i dodavanje artikla, a ne reklamu!!!
2021 10 30
mozda sam nesto propustila; ali molim vas ako neko zna- da li se prodani artikli automatski obrisu nakon nekog vremena ili? jer vidim da mi oni artikli za oznakom prodano s vremenom nestanu…
2021 11 22
> jelemu: > mozda sam nesto propustila; ali molim vas ako neko zna- da li se prodani artikli automatski obrisu nakon nekog vremena ili? jer vidim da mi oni artikli za oznakom prodano s vremenom nestanu… Prodane artikle bi korisnice trebale brisati same - nakon što kupac preuzme predmet. Tražilica je zatrpana prodanim predmetima... Koja je svrha oglašavanja nečega što više nije u ponudi? Iskreno se nadam da se označeni predmeti sada automatski brišu, da se uvede malo reda i ubrza pretraživanje...
2021 11 24
Pozdrav, molim vas za pomoc. od kad ste promijenili stranicu - ne mogu se ulogirati preko mobitela. stisnem prijavi i izbaci mi samo tekst "ups, nesto se dogodilo." ista stvar se desava kada pokusavam upload slike u chat preko laptopa. molim vas za pomoc, ovo traje danima
2021 12 01
Reklame izluđujuuu !!!
2021 12 09
> zanaZG: > Meni se ne učitavaju artikli od 6. stranice pa nadalje, odnosno ne mogu se uređivati. :,'(
2021 12 14
Jasno da je teško pokriti sve detalje no svakako bi trebale postojati opcije pronalaženja po veličinama (osobito cipela), a zašto ne i po boji, kategorija "dom" bi trebala moći nuditi sve za dom neovisno je li za kuhinju, sobu, kupaonu... Kategorije bi trebalo pomnije raščlaniti jer bi pretraživanje bilo olakšano, sad je još uvijek previše klikanja do cilja... Ručne radove bi trebalo zasebno kategorizirati, neovisno radi li se o odjeći ili nakitu ili svejedno... A ostao je i problem nemogućnosti uređivanja nekih fotografija iz vlastitih izloga i to tako stoji mjesecima. Za sada ne vidim zamjetnijeg pomaka, no navijam ;)))
2021 12 16
Primjerice, naslov nudi osvrt na veličine 36, 38, a tamo stoje onda oglasi otprije 6 godina... To nitko ne uređuje? Puno je vrlo starih dopiski... i da, Krpičarice bi trebale same brisati prodane artikle iz izloga jer i to zagušuje pretraživanja...
2021 12 16
Sto godina sam tu i prvi put mi se dogodilo da neke prodane artikle ne mogu obrisati?!? Neke druge ne mogu uređivati. :s :@ :(
2021 12 20
Sto godina sam tu i prvi put mi se dogodilo da neke prodane artikle ne mogu obrisati?!? Neke druge ne mogu uređivati. :s :@ :(
2021 12 20
Meni ne zeli ocitati tj. staviti ni jedan artikl😥😥😥😥😥😥🤔🤔🤔🤔
2021 12 22
Ne mogu odabrati datum kada želim promovirati određeni artikl?🤔
2022 01 05
Ja ne mogu objavljivati nove artikle :'(
2022 01 06
Oprostite, ali iz kojeg razloga je meni NEKOLIKO oglasa s fotografijama obrisano???? Znaci imala sam svoje fotografije, potrudila sam se oko svake, stavila sam lijepe opise i vi mi samo tako izbrisete. Molim vas da navedete koji su razlozi tome!
2022 01 13
1 2 ... 5 6 7 8 9 10