Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo bez etikete-stiglo sa oštećenjem

Eto gospođi su uplaćeni novci Torba je stigla sa oštećenjem..Ostecenje je minimalno,to zna i gospođa koja ju ima u rukama.Ja i dalje tvrdim da toga nije bilo,ali u redu,greška se dogodila,problem rjesen. Zaključak cjele priče je da je gospođa platila torbu 170 kn,toliko niti u Kineza ne košta.Mislim da je to i bila svrha cjele ove priče jer po društvenim mrežama nailazim na oglase sa istim stvarima koje gospođa ima a koje prodavaju druge osobe tako da nadam se da ćete zaraditi barem duplo na njoj.Lp svima.
2021 10 06
> depikolozvane: > Eto gospođi su uplaćeni novci Torba je stigla sa oštećenjem..Ostecenje je minimalno,to zna i gospođa koja ju ima u rukama.Ja i dalje tvrdim da toga nije bilo,ali u redu,greška se dogodila,problem rjesen. > Zaključak cjele priče je da je gospođa platila torbu 170 kn,toliko niti u Kineza ne košta.Mislim da je to i bila svrha cjele ove priče jer po društvenim mrežama nailazim na oglase sa istim stvarima koje gospođa ima a koje prodavaju druge osobe tako da nadam se da ćete zaraditi barem duplo na njoj.Lp svima. Za toliko nema ni kog Kineza? Omaložavate taj iznos, a bio Vam ga je problem vratiti gospođi 😅
2021 10 06
> depikolozvane: > Eto gospođi su uplaćeni novci Torba je stigla sa oštećenjem..Ostecenje je minimalno,to zna i gospođa koja ju ima u rukama.Ja i dalje tvrdim da toga nije bilo,ali u redu,greška se dogodila,problem rjesen. > Zaključak cjele priče je da je gospođa platila torbu 170 kn,toliko niti u Kineza ne košta.Mislim da je to i bila svrha cjele ove priče jer po društvenim mrežama nailazim na oglase sa istim stvarima koje gospođa ima a koje prodavaju druge osobe tako da nadam se da ćete zaraditi barem duplo na njoj.Lp svima. Sad ste ga baš "začinili".... Šteta sta u ovakvim situacijama vecina prodavačica ne vidi kad je prešla granicu, ne zna zasutit i samo se ispričat....
2021 10 06
> Boston: > Uspjele smo se dogovoriti, vratće mi 150kn za oštećenja koja nisu bila navedena. Uplata bi trebala biti danas ili sutra. Hvala svima koje ste javile na ovu temu i bile podrška. Jako mi je ovo sve mučno i nadam se da je dogovor postignut i biti realiziran. Hvala svima od ❤️ i naravno katarini Martini. koja katarina Martina? jel to naša ? https❓/mojekrpice.hr/katarinamartina-177671 <3
2021 10 06
Daaa, javila mi se u inbox ❤️
2021 10 06
Eto, lijepo da ste se uspješno dogovorile. @depikolozvane, doista se nadam da se pozdravljaš s ovim siteom, kako si i najavila. Stav ti je izuzetno negativan. @Boston, u drugom si komentaru navela "ja ju ne želim nositi...". Čini se da je stotinjak kuna promijenilo tvoje mišljenje! No, tko još drži do principa, to je zastarjelo. Nije li? Uživajte, ženskice!
2021 10 06
Vjerojatno ću je pokloniti curi od sina, s obzirom da cura nije pristajala nikako na povrat, izvukla sam najbolje što sam mogla iz ovoga. Tako da od moje uplate 350kn dobila sam 150kn povrat. Meni se stvarno nije dalo više natezati, imam ovih dana baš stresno razdoblje. Hvala svima na pomoći, bolje i ovo nego ništa. S nekima je baš teško naći dogovor. Kako kažu lakše metar u dupe nego cent u glavu. Za neke to stvarno vrijedi.
2021 10 06
Lipo....moglo je i bolje završiti, ali što bi se reklo- Bolje išta nego ništa. Volim vidjeti pravu kožu svu pohabanu, ali na umjetnoj mi sva ta zguljenja izgledaju očajno. Da, vidim puno zguljenih torbi po tramvaju, to su takve torbe, fensi marke, a zguljene. Ne znam za vas, ali ja već godinama to ne kupujem. Bacila sam ih sve u smeće i biram ili pravu kožu ili platno. Ja sam se preporodila..Jer ta zguljenoća se svakim danom sve više širi...ko neka napast...
2021 10 06
> sanjaurban: > Lipo....moglo je i bolje završiti, ali što bi se reklo- Bolje išta nego ništa. Volim vidjeti pravu kožu svu pohabanu, ali na umjetnoj mi sva ta zguljenja izgledaju očajno. Da, vidim puno zguljenih torbi po tramvaju, to su takve torbe, fensi marke, a zguljene. Ne znam za vas, ali ja već godinama to ne kupujem. Bacila sam ih sve u smeće i biram ili pravu kožu ili platno. Ja sam se preporodila..Jer ta zguljenoća se svakim danom sve više širi...ko neka napast... Istina, ali eto ja si još ne mogu pomoći. Istina da ih imam jako puno i slabo dolaze na red.
2021 10 06
> sanjaurban: > Lipo....moglo je i bolje završiti, ali što bi se reklo- Bolje išta nego ništa. Volim vidjeti pravu kožu svu pohabanu, ali na umjetnoj mi sva ta zguljenja izgledaju očajno. Da, vidim puno zguljenih torbi po tramvaju, to su takve torbe, fensi marke, a zguljene. Ne znam za vas, ali ja već godinama to ne kupujem. Bacila sam ih sve u smeće i biram ili pravu kožu ili platno. Ja sam se preporodila..Jer ta zguljenoća se svakim danom sve više širi...ko neka napast... Također, i što se tiče jakni i torbi ja kupujem samo pravu kožu, to i kad se pohaba i promijeni boju izgleda nekako prirodno, a ovo sve je žnj koliko god koštalo...
2021 10 06
> Boston: > Uspjele smo se dogovoriti, vratće mi 150kn za oštećenja koja nisu bila navedena. Uplata bi trebala biti danas ili sutra. Hvala svima koje ste javile na ovu temu i bile podrška. Jako mi je ovo sve mučno i nadam se da je dogovor postignut i biti realiziran. Hvala svima od ❤️ i naravno katarini Martini. Nadam se da ćete uspjeti što vam i želim.
2021 10 06
Pratim ovu temu od početka, igrom slučaja sa prodavačicom sam do sada surađivala i to barem dva puta (pamtim to radi neobičnog nicka), te mogu reći da me uz nju vežu samo dobra i pozitivna iskustva. no, to ni u kom slučaju ne umanjuje grešku koja se potkrala prilikom prodaje i slanja ove torbe. ono što mene čudi i što me izazvalo da ostavim komentar jest činjenica da kupac (Boston), nakon silne kuknjave, glorificiranja oštećenja i traženja povrata novca, uz bubnjeve podrške svih dežurnih krpičarki , odjednom zaboravlja na sve greške koju torba ima i pristaje ju zadržati (iako izričito navodi u prethodnim postovima da to ne želi) bez obzira na sve, odnosno s obzirom na povrat dijela uplaćene svote. pitam se samo, gdje su sada principi i kupca i svih krpičarki koje su kupca zdušno podržavali??? zar baš svi to smatraju ispravnim rješenjem i moralno pravednim? mislim da bi se i o tome dalo raspravljati! pozzz
2021 10 06
@Boston, smatram da niste postupili kako treba i ovo s "poklanjanjem sinovoj curi" mi je još šlag na tortu. Ja je neću nositi s tim oštećenjem, ali ona sirota valjda hoće ?! Iskreno, ako je problem u oštećenju, onda se traži povrat novca i vraćanje torbe. Meni takvo oštećenje nije nešto što je prestrašno, ali isto bih voljela da je naglašeno ako oštećenja ima ako je svrha moje kupovine npr. poklon nekomu. Bilo kako bilo, ne sviđa mi se ni prodavačica ni kupilica u ovoj priči. Šteta.
2021 10 06
Nebi pristala na ovakav dil.Nemam pojima od kad je ova torba i kad je koštala 1100 kn po stranicama od ove godine nije ,ja je nemogu naci,dakle ni to nije ispravno oglaseno(ako je)….a nebi je iz principa uzela da mi daje za đabe …a veliki sam lokalpatriota
2021 10 06
Već sam gore navela da mi je ovaj period iz drugih razloga stresan dovoljno ibez ovoga sa torbom. Napisala sam da torbu ne želim zadržati niti dalje prodavati. S obzirom da prodavačica nije pristala na povrat cijelog iznosa i vraćanje torbe, prihvatila sam iznos koji je sama ponudila. Želim da završim s ovim jer mi je stvarno mučno natezati se s nekim tko ne želi priznati grešku i napraviti povrat. Cura od sina živi s nama u kući samo na drugom katu sa sinom. Torbu je vidjela još kada sam kupila prije nego je stigla i rekla je da joj se sviđa-boja joj odgovara.Tada sam već mislila da ću joj pokloniti jer joj je fora boja i svidjela joj se torba.Nemam snage natezati se s nekim danima, nisam baš u formi ovih dana jer imam drugih većih problema.
2021 10 06