Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo bez etikete-stiglo sa oštećenjem

> Tamara5485: > @Boston, smatram da niste postupili kako treba i ovo s "poklanjanjem sinovoj curi" mi je još šlag na tortu. Ja je neću nositi s tim oštećenjem, ali ona sirota valjda hoće ?! Iskreno, ako je problem u oštećenju, onda se traži povrat novca i vraćanje torbe. Meni takvo oštećenje nije nešto što je prestrašno, ali isto bih voljela da je naglašeno ako oštećenja ima ako je svrha moje kupovine npr. poklon nekomu. > Bilo kako bilo, ne sviđa mi se ni prodavačica ni kupilica u ovoj priči. Šteta. Upravo sam to i radila. Tražila povrat i vraćanje torbe. S obzirom da prodavačica nije pristala na povrat, ja sam prihvatila djelomično povrat. Nije samo stvar oštećenja, nego je više to što je pisalo novo, jednom nošene i ne priznavanja greške koja se može svakome dogoditi. Cura uopće nije sirota zašto bi bila sirota ne kužim. Ja torbu ne želim nositi ne zbog oštećenja, već prije sam imala plan da je poklonim kada stigne.
2021 10 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96d3faee8c37e0f9305b6cd27b3d9d1e.jpg) Gospođi su novci vraćeni,nadam se da će to i ovdje reci jer iako sam ju zamolila da mi javi kad novci sjednu,ona to nije napravila..Da ne ispadne još da nije uplaceno.Jucer i danas svašta se izvlacilo iz mojih rjeci..Ja nisam niti umišljena,niti bahata,ja sam normalna cura koja prodava višak svojih stvari..Meni je grozno da se nekog odmah napada,vrijeđa..Povrat novca nisam htjela napraviti jer način na koji mi je gospođa počela pisati,kao da sam poslala neku ofucanu,rasparanu i uništenu stvar a znam da to nije,jer ponavljam po stoti put,torba sa slike je kako i izgleda.Jel se nekome od vas čini da je to tako kako je opisano?Jel nekome ova torba tako izgleda?ja bih onda tu torbu bacila u smeće,a ne nekome poklonila. Na kraju drago mi je da je gospođa zadovoljna.Dobila je torbu za 180 kn,poklonila ju snajki i svi sretni i zadovoljni. Jedino je pitanje kako će snajka nositi tako uništenu i oštećenu torbu?
2021 10 06
Nebi snajka noslila da ste vratili novac kako je trebalo po svim pravilima krpica jer je “krivo oglašena”novo je novo ne noseno a ne novo noseno tri puta ,novo bez etikete je nenoseno samo skinuta etiketa .
2021 10 06
Nije još gotovo kad misliš da je gotovo! Jer ovo su ipak MK....Što je Boston kriva na kraju? Dogovorila se tako kako se mogla, a ne tako kako je htjela....
2021 10 06
Molim samo da se gospođa javi da je primila uplatu i da završimo sa ovom temom.Hvala
2021 10 06
> depikolozvane: > Eto gospođi su uplaćeni novci Torba je stigla sa oštećenjem..Ostecenje je minimalno,to zna i gospođa koja ju ima u rukama.Ja i dalje tvrdim da toga nije bilo,ali u redu,greška se dogodila,problem rjesen. > Zaključak cjele priče je da je gospođa platila torbu 170 kn,toliko niti u Kineza ne košta.Mislim da je to i bila svrha cjele ove priče jer po društvenim mrežama nailazim na oglase sa istim stvarima koje gospođa ima a koje prodavaju druge osobe tako da nadam se da ćete zaraditi barem duplo na njoj.Lp svima. Kako mislite da će gospođa zaradit duplo na torbi? Pa ne mislite valjda da će gospođa prodavati ovu torbu nakon svih peripetija s njom? I kako mislite prodaju stvari druge osobe? Netko može imati 5 nickova, nitko mu ne brani.
2021 10 06
Mislila sam da sam završila s ovom temom ali kako vidim nastavljam se. Uplata je legla, dotična tvrdi gore u postu da nije htjela napraviti povrat jer način na koji sam joj počela pisati. Još nešto, niti jednom nisam tvrdila da je torba uništena tako da će "snajka" moći bez brige nositi. Od početka sam pisala da ima oštećenje koje nije bilo navedeno jer je oglašena pod novo.evo naš razgovor od trenutka kada je torba stigla pa sami vidite način na koji sam se obratila dotično. Laže, ne prestaje lagati. Uz to ovo je model iz 2018 tako da nikako ni blizu nije plaćen kako tvrdi preko 1000kn. Uopće me ne zanima koliko je plaćen i kada. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12dfa5aa96fde7e88a64c2f1858636c0.jpg) 2 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a2d203ed5fad972246ab938820306e0.jpg) 2 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7f1955ec9ec9a329a0b1c4738c280d33.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f6e073a6a138f95bf8a6b70b7ce9ce40.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4f0cca6fb919fb1dd9c56c76a1387a30.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/996ae4cf4521c0011f001b51e3f3e59f.jpg)
2021 10 07
Baš zbog toga svega si trebala ustrajati, a ne raditi kompromise. Uz podršku admina i foruma sigurno bi ishod bio zadovoljavajući. Ovaj dogovor je drek.
2021 10 07
> teehee: > Baš zbog toga svega si trebala ustrajati, a ne raditi kompromise. Uz podršku admina i foruma sigurno bi ishod bio zadovoljavajući. Ovaj dogovor je drek. Znam, kako sam pisala gore, htjela sam da riješim što prije, psihički me ovo iscrpljuje, imam trenutno većih problema koje rješavam ovih dana. Samo znam da nisam u razgovoru bila niti bahata, niti bezobrazno. Pokušala sam da rješimo u inboxu, nije pristala. Isto tako nigdje nisam navela da sam dobila smeće, potrgao... od početka sam tvrdila da ima oštećenje koje nije navedeno i zato sam tražila povrat.
2021 10 07
Jeste dobili povrat novca?jeste.Na kraju imate i torbu i lovu.. vama će isto tako biti ostavljena povratna. Lijep pozdrav svima,mislim da smo sa ovom temom završili.
2021 10 07
> depikolozvane: > Jeste dobili povrat novca?jeste.Imate torbu za 180 kn?imate... vama će isto tako biti ostavljena povratna. > Lijep pozdrav svima,mislim da smo sa ovom temom završili. Oprostite, ali stvarno vaši komentari djeluju kao prirodni laksativ. Do kad ćete spominjati da je Boston dobila torbu za 180 kuna? Degutantno.. Jel ona odredila cijenu torbe ili Vi? VI! Jeste li Vi predložili vraćanje 150 kuna ili ona? VI! Dakle, sve je određeno i odrađeno prema Vašin željama i opet imate obraza tako se odnositi i ponašati. Vi ste bili dužni pregledati torbu, Vi ste bili dužni spakirati torbu u odgovarajući paket da se ne može oštetiti.. tako da u svakom slučaju odgovornost je na Vama. Na kraju krajeva, mogli ste svoju torbu dobiti nazad i prodati je po cijeni po kojoj ste htjeli, s naznačenim oštećenjem.. niste htjeli. Dobro što hoćete? U kojem slučaju bi Vi bili zadovoljni?
2021 10 07
> ValkyrieBlue: > > depikolozvane: > > Jeste dobili povrat novca?jeste.Imate torbu za 180 kn?imate... vama će isto tako biti ostavljena povratna. > > Lijep pozdrav svima,mislim da smo sa ovom temom završili. > Oprostite, ali stvarno vaši komentari djeluju kao prirodni laksativ. > Do kad ćete spominjati da je Boston dobila torbu za 180 kuna? Degutantno.. > Jel ona odredila cijenu torbe ili Vi? VI! Jeste li Vi predložili vraćanje 150 kuna ili ona? VI! > Dakle, sve je određeno i odrađeno prema Vašin željama i opet imate obraza tako se odnositi i ponašati. > Vi ste bili dužni pregledati torbu, Vi ste bili dužni spakirati torbu u odgovarajući paket da se ne može oštetiti.. tako da u svakom slučaju odgovornost je na Vama. > Na kraju krajeva, mogli ste svoju torbu dobiti nazad i prodati je po cijeni po kojoj ste htjeli, s naznačenim oštećenjem.. niste htjeli. > Dobro što hoćete? U kojem slučaju bi Vi bili zadovoljni? Kao sta sam napisala ovaj slučaj je rjesen.Gospoda je dobila torbu,dobila je novce.Neznam sta vas muči?vrijeme vani?😅
2021 10 07
Ajme nikad kraja ….Ma da ju je dobila za 18 kn prisjela joj je …
2021 10 07
> depikolozvane: > > ValkyrieBlue: > > > depikolozvane: > > > Jeste dobili povrat novca?jeste.Imate torbu za 180 kn?imate... vama će isto tako biti ostavljena povratna. > > > Lijep pozdrav svima,mislim da smo sa ovom temom završili. > > Oprostite, ali stvarno vaši komentari djeluju kao prirodni laksativ. > > Do kad ćete spominjati da je Boston dobila torbu za 180 kuna? Degutantno.. > > Jel ona odredila cijenu torbe ili Vi? VI! Jeste li Vi predložili vraćanje 150 kuna ili ona? VI! > > Dakle, sve je određeno i odrađeno prema Vašin željama i opet imate obraza tako se odnositi i ponašati. > > Vi ste bili dužni pregledati torbu, Vi ste bili dužni spakirati torbu u odgovarajući paket da se ne može oštetiti.. tako da u svakom slučaju odgovornost je na Vama. > > Na kraju krajeva, mogli ste svoju torbu dobiti nazad i prodati je po cijeni po kojoj ste htjeli, s naznačenim oštećenjem.. niste htjeli. > > Dobro što hoćete? U kojem slučaju bi Vi bili zadovoljni? > Kao sta sam napisala ovaj slučaj je rjesen.Gospoda je dobila torbu,dobila je novce.Neznam sta vas muči?vrijeme vani?😅 Drago mi je da ste pitali. Muče me bezobrazni ljudi koji nisu spremni priznati vlastitu pogrešku, a u manjku argumenata pokušavaju omalovažavati..
2021 10 07
> depikolozvane: > Kao sta sam napisala ovaj slučaj je rjesen.Gospoda je dobila torbu,dobila je novce.Neznam sta vas muči?vrijeme vani?😅 Oglas objavljen 25.9.2021. godine, torbu si kupila u 'Torbica' Rijeka prije par mjeseci od objave? Koga lažeš o terminu kupnje. Ovu torbu sigurno nisi kupila par mj. prije, par godina prije, da. Cijena koju si navela također ne odgovara istini, jer cijena te torbe nikada nije bila 1.200 kn. Iste godine, 2018. je bila snižena za 20 %, nakon toga prigodno sniženje čak i više od 20%. Cijeli opis ti je izmišljen, a prilagodila si ga da bi dovela u zabludu kupce. Prešutjela si oštećenje na rubovima što je za torbu jako bitno i još se bahato ponašaš postavljajući uvjete. Smiri doživljaj ispričaj se, jer nisi u pravu. Ovo što ti radiš klasična je obmana i prevara. Priloži račun unazad tri mj., kao što si napisala termin kupnje, a ako ga nemaš, možeš u 'Torbica' Rijeka dobiti kopiju. Baš me zanima tko bi ti takav račun dao, baš, baš. ;) https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:FLMHHkFYiNQJ:https://mojekrpice.hr/items/zene/12690618/liu-jo-torba-novo-pt-uklj+&cd=31&hl=hr&ct=clnk&gl=hr
2021 10 07