Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo bez etikete-stiglo sa oštećenjem

Možeš ti otići sa krpica ali ja ću svaki dan otvarati temu do god ne dobijem novce natrag samo što će u naslovu biti puno ime i prezime. Tako da tko god googla može lijepo vidjeti što piše i da nisi nikako u pravu.
2021 10 05
Stvarno mi nije jasno zašto se toliko pravite blesavi ( ili jeste ). Sorry, al svakom normalnom tako izgleda. Prije svega i uvijek i zauvijek --to što ste vi nešto kupili za milion i osamsto i pedeset devet tisuća kuna nikog ne zanima. Onog tko kupuje zanima kakvo je stanje te milionske torbe i vidit će zeli li za nju dat ma i pet kuna . Dalje, naglašavanje ako želite kupovati stvari s etiketom odite u dućan, meni za vas govori samo jedno, a to je da svjesno muljate ...jer ( i )ovdje sa poštenim krpičarkama , dobijem novo , ako je oglašeno kao novo ...Ili dobijem ono što je oglašeno , pa moja volja da li ću to kupit ...Jasnije malo!? Drugo to što vi samo ovde prodajete, a ne kupujete, ni to nikog ne zanima .Vjerujte, niste zbog toga nimalo vrijedniji. Nije mi jasno čemu to isticanje! I dalje, naglašavanje "Boston znate koliko koštaju......"....Zaista pomislim na samo dvije stvari ---ili manjak inteligencije ili se namjerno pravimo blesavi..Ne znam kako drukčije to okarakterizirati - jer da je marka bilo koja i plaćena milione miliona kuna , ako je ostećena - nekome vrijedi nešto i neko će dati određeni dio novca, ali samo ako zna sve mane i oštećenja, a nekome ne vrijedi ni lipe više! Jasnije!?
2021 10 05
Upravo to, Boston, stavite njeno puno ime i prezime u naziv i tako dokle god ne vrati novce. A prodavačici, Stvarno vas može biti sram.. Svi mi glupi samo vi pametna 🙄 Vratite ženi novce pa prodajte dalje tu tako lijepu novu torbu
2021 10 05
Evo mene zanima zašto netko kupi torbu od 1100 kn i za dva mjeseca je prodaje za miniimalne novce???? Eto, želim znat šta je u toj glavi?? Ako se vidjelo oštećenje vrati se u dućan i toliko dugo si tamo dosadan dok ti ne vrate pare.. Boston, nadam se da ćeš dobiti svoje novce natrag i da će ti živci biti na broju.
2021 10 05
Hvala svima na podršci, ako do sutra ujutro ne bude promjene,u naslovu ću napisati puno ime i prezime a podatke dqti da se stave na crnu listu.
2021 10 05
> Nisam niti neću,rekla sam vam ukoliko želite poslati ću vam torbu koju sam zaboravila i to je sve.Ja sa krpica odlazim jer ovo je ovdje sve postala katastrofa.Imala sam toliko lijepih suradnji ovdje ali dovoljna je jedna da ti se sve zamjeri. > I ukoliko želite kupovati stvari sa etiketom odite u dućan i kupite za 90 posto više novaca..Boston ukoliko ste kupovali torbe u dućanu znate koliko koštaju,ja smatram da vas nisam ostetila jer sam vam prodala torbu koja je jednom nosena i koja osim te točke izgleda kao nova.Sta se dogodilo neznam ali moja krivnja nije kao ni vaša. > Ja oduvijek samo prodajem,po povratnim vidite da nisam nikad ništa kupila,niti ne planiram,ja kupujem u dućanu. cujte vi nju *ukoliko želite poslati ću vam torbu koju sam zaboravila*, nema ukoliko gospoda zeli, ako je sve dogovoreno i imate vec adresu i ime osobe posaljite joj uz POVRAT ZA POKIDANU I LAZNO PREDSTAVLJENU robu. Ovdje se pravite kao nekakva elita; ja sve kupujem u trgovinama s etiketama a ovdje prodajem. To sto prodajete pokidano i zamazano nije u redu. Ako ste vec platili ju 1000(kad vec to toliko enfazirate) kuna bilo bi u redu i imati obraza te gospodi vratiti novce, mislim da sa takvim stavom bi ju onda kasnije i mogli prodati i za vise nego sto ste prodali gospodi, a i vratili biste sebi vise novaca. Ima curki kojima to ne smeta, ali ja bih prva iz principa trazila povrat jer niste fer i korektni, vasa je greska i da ste vidjeli, a bome je vasa greska i da niste. Oglas je bio takav kakav je, nema izlika niti razloga zasto je torba takva, ima svakakvih korisnica i razumijem da ljudi pokidaju pa traze povrat, ali vas stav se vidi da se pokusavate pravdati od pocetka. Daj budite ljudi i rijesite to kao ljudi. Ne brinite, necete propasti za tih 200 kuna ili koliko vec. Nije sve u novcima, a ako vec samo prodajete onda gledajte da kupci budu sretni, ne samo vi.
2021 10 05
Ja sam se obratila adminima u inbox,ne pada mi na pamet raspravljati se ovdje više,pogotovo zato jer po forumima iskacu non stop jedni te isti,koji jedva čekaju da nekog napadaju.Neznam sta se dogodilo sa tom torbom,šta nije,ja nisam prevarantica,ja znam šta sam prodala I u kakvom je stanju bilo i radi toga nezelim i neću vratiti novce.Zao mi je da je tako ispalo Boston,ali ja stojim iza onog šta prodajem.Pisete mi da se opravdavam..Opravdanje bi bilo da kažem da ničega nije bilo na torbi..sta sam velikim djelom i sigurna da nije,opravdanje bi bilo da kažem da je to netko drugi napravio..u niti jednom trenu mi to nije palo na pamet.Necu se opravdavati jer znam šta sam poslala. Htjela bih samo reci većini ovdje,Boston je još najnormalnija ovdje,da vas može biti sram kako pričate sa drugim ljudima..Nitko vas nije pokraj,nitko nije vršio prijevare,dogodio se problem koji nisam očekivala ali za koji znam da nisam kriva,a nije ni gospoda koja je kupila. I još nešto za kraj.. korina pronađite život,iskacete sa svakog foruma kao iz pastete.Lp
2021 10 05
Javljanje Adminu u inbox ti je odličan potez! Vjerujem da će ti i ona reći isto što i mi, paštetarice pa ćeš konačno napraviti jedino ispravno u ovoj situaciji: vratiti Boston lovu. Što se tiče ovog stava "ja samo prodajem, a ne kupujem" mislim isto što i ti: krajnje je vrijeme da se "makneš s Krpica". Podržavam tu tvoju odluku!
2021 10 05
> depikolozvane: > Ja sam se obratila adminima u inbox,ne pada mi na pamet raspravljati se ovdje više,pogotovo zato jer po forumima iskacu non stop jedni te isti,koji jedva čekaju da nekog napadaju.Neznam sta se dogodilo sa tom torbom,šta nije,ja nisam prevarantica,ja znam šta sam prodala I u kakvom je stanju bilo i radi toga nezelim i neću vratiti novce.Zao mi je da je tako ispalo Boston,ali ja stojim iza onog šta prodajem.Pisete mi da se opravdavam..Opravdanje bi bilo da kažem da ničega nije bilo na torbi..sta sam velikim djelom i sigurna da nije,opravdanje bi bilo da kažem da je to netko drugi napravio..u niti jednom trenu mi to nije palo na pamet.Necu se opravdavati jer znam šta sam poslala. > Htjela bih samo reci većini ovdje,Boston je još najnormalnija ovdje,da vas može biti sram kako pričate sa drugim ljudima..Nitko vas nije pokraj,nitko nije vršio prijevare,dogodio se problem koji nisam očekivala ali za koji znam da nisam kriva,a nije ni gospoda koja je kupila. > I još nešto za kraj.. korina pronađite život,iskacete sa svakog foruma kao iz pastete.Lp Niste Vi krivi, nije Boston? Tko je onda kriv? Viša sila, kockice krivo pale, Neptun u Veneri? Mili bože, koliko kontradiktornosti ste Vi napisali u samo par komentara. Vratite curi lovu, uzmite svoju torbu natrag i sačuvajte svoj obraz...
2021 10 05
> depikolozvane: > Ja sam se obratila adminima u inbox,ne pada mi na pamet raspravljati se ovdje više,pogotovo zato jer po forumima iskacu non stop jedni te isti,koji jedva čekaju da nekog napadaju.Neznam sta se dogodilo sa tom torbom,šta nije,ja nisam prevarantica,ja znam šta sam prodala I u kakvom je stanju bilo i radi toga nezelim i neću vratiti novce.Zao mi je da je tako ispalo Boston,ali ja stojim iza onog šta prodajem.Pisete mi da se opravdavam..Opravdanje bi bilo da kažem da ničega nije bilo na torbi..sta sam velikim djelom i sigurna da nije,opravdanje bi bilo da kažem da je to netko drugi napravio..u niti jednom trenu mi to nije palo na pamet.Necu se opravdavati jer znam šta sam poslala. > Htjela bih samo reci većini ovdje,Boston je još najnormalnija ovdje,da vas može biti sram kako pričate sa drugim ljudima..Nitko vas nije pokraj,nitko nije vršio prijevare,dogodio se problem koji nisam očekivala ali za koji znam da nisam kriva,a nije ni gospoda koja je kupila. > I još nešto za kraj.. korina pronađite život,iskacete sa svakog foruma kao iz pastete.Lp A bas mi je drago da tako mislite i da Vi imate zivot i milione i da samo prodajete, a ne kupujete. Samo me zanima ako Vam i admin kaze isto sto i mi(a normalno da ce reci) hocete li konacno vratiti novce? P.S. Ja mislim da je teta na Tisku namjerno izderala torbu prije nego ju je stavila u kutiju.
2021 10 05
I u trgovini ljudi imaju pravo vratiti kupljenu robu Pristanite i vratite novac. Da li bi Vi nosili takvu torbu? A to što kažete da odlazite sa krpica, svi mi imamo i u životu i lijepih i ružnih trenutaka.
2021 10 06
A brate mili, vrati pare, uzmi torbu, slikaj oštećenje i prodaj je za 500, a ne 300 kuna. I sama kažeš da bi mnoge bile sretne da je dobiju po takvoj cijeni. Prema mom viđenju, možeš samo zaraditi u ovoj situaciji. A onda s tih 500 kunića pravac dućan da kupiš još jednu precijenjenu torbu.
2021 10 06
Kriva je vjerojatno torba- ipak su na njoj oštećenja. Vjerodostojni ste kao i vaš prvi upis (narednih par bolje da se pravimo da i niste napisali). Vratite ženi novce + dodatno za poštarinu i onda slobodno odite s MK.
2021 10 06
Uspjele smo se dogovoriti, vratće mi 150kn za oštećenja koja nisu bila navedena. Uplata bi trebala biti danas ili sutra. Hvala svima koje ste javile na ovu temu i bile podrška. Jako mi je ovo sve mučno i nadam se da je dogovor postignut i biti realiziran. Hvala svima od ❤️ i naravno katarini Martini.
2021 10 06
> Boston: > Uspjele smo se dogovoriti, vratće mi 150kn za oštećenja koja nisu bila navedena. Uplata bi trebala biti danas ili sutra. Hvala svima koje ste javile na ovu temu i bile podrška. Jako mi je ovo sve mučno i nadam se da je dogovor postignut i biti realiziran. Hvala svima od ❤️ i naravno katarini Martini. Boston, drago mi je da ste uspjeli😊♥️. Uvik mi je zagonetka zasto tim curama treba sve ovo umjesto da povrat rijese odmah, bez stresa kupcu i (možda) sebi. Zato, nadam se i da nećete obrisati temu i negativnu😊 Sretno♥️
2021 10 06