Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Intimissimi

Vidim da jako cura prodaje nove s etiketom intimissimi svilene spavaćice jako povoljno - za između 50-150 kn. Zanima me kupuju li ih u nekom outletu ili tako nešto jer mi je čudno da nove stvari koje u dućanu koštaju cca 700 kn prodaju za tako male novce.
2021 10 07
Kod nas u Osijeku ima outlet sa takvim markama, budu spavacice/grudnjaci/najlonke/gacice i takve stvari po cak 5-10kuna tako da vjerojatno da samo preprodaju
2021 10 07
> Froglina: > Kod nas u Osijeku ima outlet sa takvim markama, budu spavacice/grudnjaci/najlonke/gacice i takve stvari po cak 5-10kuna tako da vjerojatno da samo preprodaju Gdje se to nalazi? Kad guglam, pise mi da je trajno zatvoreno
2021 10 08
A možda prodaju povoljnije samo da se riješe prije viška. Kad god sam išla u takav outlet za mene nije bilo veličina i nisam našla sto sam tražila.
2021 10 09
Ima u dugopolju pokraj Splita. Ogroman outlet
2021 10 09
> Desinićka: > > Froglina: > > Kod nas u Osijeku ima outlet sa takvim markama, budu spavacice/grudnjaci/najlonke/gacice i takve stvari po cak 5-10kuna tako da vjerojatno da samo preprodaju > Gdje se to nalazi? Kad guglam, pise mi da je trajno zatvoreno Na cepinskoj, livana
2021 10 09
A gle.. Možda kupe pa im ne odgovara, iskreno, nema svih dućana svima na ruku, tako da mene ne smeta kupiti tako nešto ako mi odgovara veličina i cijena
2021 10 09
Preprodaja robe iz outleta (Roses, onda kod Varaždina i južno u Dugopolju).
2021 10 09
U Varaždinu je sad u nekoliko navrata bila rasprodaja svega i svačega po 7kn pa očito preprodaju.
2021 10 13
> Froglina: > Kod nas u Osijeku ima outlet sa takvim markama, budu spavacice/grudnjaci/najlonke/gacice i takve stvari po cak 5-10kuna tako da vjerojatno da samo preprodaju Potdrav, gdje to u Osijeku ? iz Vinkovaca sam, pa da naletim. Jadranka
2021 10 14