Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zalando iskustva

Drage cure, imam pitanje, stalno viđam reklame za Zalando... ima tko kakva iskustva, je li stranica sigurna i kakvi su s brzinom dostave? Hvala unaprijed. :))
prije 4 dana, 06:52
Bok! Ja sam naručivala, još početkom rujna kada su imali popuste dobrodošlice.. Brzi su i pouzdani, a možete platiti pouzećem 😊
prije 4 dana, 07:30
Hvala Vam!! :)
prije 4 dana, 07:42
ja isto, ekstremno zadovoljna, puno bolja usluga nego kod About you
prije 4 dana, 09:24
Prezadovoljna besplatna postarina brzo dodje sve kako treba i imas 15 % kad se registriras :) po meni je prednost sto ima i Bershku i Stradivarius pa mogu sve odjednom narucivat a ne placam postarine
prije 4 dana, 09:39
Narucila sam cizme jucer, nisam dobila popust nikakav , no cine se dobre, vidjet cemo
prije 3 dana, 14:43
Nisam ni ja dobila popust 15 % za prvu narudžbu. -Dobiveni kod ne vrijedi za robu koja je snižena-to je pisalo .
prije 3 dana, 20:12
Ne znam, cizme nisu bile na popustu niti sam dobila tih 15%, no dobro
prije 3 dana, 20:29
Meni njihovi mailovi odlaze u spam ili pod promocije ako je gmail. Pa si tamo isto provjerite. Povrati su im isto jako jednostavni jer dobijete u paketu naljepnicu koju samo zalijepite i nosite u poštu
prije 3 dana, 06:26
> ProdajaRobeKz: > Nisam ni ja dobila popust 15 % za prvu narudžbu. > Dobiveni kod ne vrijedi za robu koja je snižena. Ja sam ga dobila cim sam se registrirala a ne na prvu narudzbu na mail mi je stigao vrijedi mjesec dana ..Neznam vrijedi li na snizeno jer nisam snizeno narucivala al ugl cim sam napravila racun stigao mi je mail sa popustom
prije 3 dana, 06:29
Tako je pisalo kada sam pokušala iskorititi taj popust od 15 % Moje je sve bilo sniženo.
prije 3 dana, 06:57
Hvala Vam puno svima! :)
prije 2 dana, 12:58