Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zalando iskustva

Drage cure, imam pitanje, stalno viđam reklame za Zalando... ima tko kakva iskustva, je li stranica sigurna i kakvi su s brzinom dostave? Hvala unaprijed. :))
2021 10 13
Bok! Ja sam naručivala, još početkom rujna kada su imali popuste dobrodošlice.. Brzi su i pouzdani, a možete platiti pouzećem 😊
2021 10 13
Hvala Vam!! :)
2021 10 13
ja isto, ekstremno zadovoljna, puno bolja usluga nego kod About you
2021 10 13
Prezadovoljna besplatna postarina brzo dodje sve kako treba i imas 15 % kad se registriras :) po meni je prednost sto ima i Bershku i Stradivarius pa mogu sve odjednom narucivat a ne placam postarine
2021 10 13
Narucila sam cizme jucer, nisam dobila popust nikakav , no cine se dobre, vidjet cemo
2021 10 13
Nisam ni ja dobila popust 15 % za prvu narudžbu. -Dobiveni kod ne vrijedi za robu koja je snižena-to je pisalo .
2021 10 13
Meni njihovi mailovi odlaze u spam ili pod promocije ako je gmail. Pa si tamo isto provjerite. Povrati su im isto jako jednostavni jer dobijete u paketu naljepnicu koju samo zalijepite i nosite u poštu
2021 10 14
> ProdajaRobeKz: > Nisam ni ja dobila popust 15 % za prvu narudžbu. > Dobiveni kod ne vrijedi za robu koja je snižena. Ja sam ga dobila cim sam se registrirala a ne na prvu narudzbu na mail mi je stigao vrijedi mjesec dana ..Neznam vrijedi li na snizeno jer nisam snizeno narucivala al ugl cim sam napravila racun stigao mi je mail sa popustom
2021 10 14
Hvala Vam puno svima! :)
2021 10 14
> kokaboka92: > Drage cure, > imam pitanje, stalno viđam reklame za Zalando... ima tko kakva iskustva, je li stranica sigurna i kakvi su s brzinom dostave? > Hvala unaprijed. :)) Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!!
2021 11 04
> jojojo: > > kokaboka92: > > Drage cure, > > imam pitanje, stalno viđam reklame za Zalando... ima tko kakva iskustva, je li stranica sigurna i kakvi su s brzinom dostave? > > Hvala unaprijed. :)) > Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. > Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. > Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! > Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!! Samo da pitam, jeste li na kraju dobili povrat ili?
2021 11 18
Također, i meni se isto dogodilo. Napravila povrat 29.10. Novci i dalje nisu sjeli. Slala mailove i zvala uvijek kažu pričekajte 2-5 dana sjesti će. Sramota za jednu takvu stranicu. > jojojo: > > kokaboka92: > > Drage cure, > > imam pitanje, stalno viđam reklame za Zalando... ima tko kakva iskustva, je li stranica sigurna i kakvi su s brzinom dostave? > > Hvala unaprijed. :)) > Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. > Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. > Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! > Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!!
2021 11 25
Može li se kod njih plaćat na rate?
2022 01 15