Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zalando stranica

Da li je netko naručivao prekk stranice Zalando i jel pouzdana ?
2021 10 23
Narucila vise puta i sve stiglo dosta brzo. Princip kao i sa About you stranicom. Dostava hrvatska posta, povrat isto preko njih. Sve 5
2021 10 23
Od ponedjeljka krecu popusti 50% pa preporucam da pocekate ako planirate kupovati
2021 10 23
> jelena693: > Od ponedjeljka krecu popusti 50% pa preporucam da pocekate ako planirate kupovati Hvala na obavijesti!💪😊
2021 10 23
> Gitarista: > Da li je netko naručivao prekk stranice Zalando i jel pouzdana ? Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!!
2021 11 04
Evo imala dva povrata, i oba su prosla korektno i brzo. Nakon sto sam predala paket u postu u roku dva dana je bilo kod njih u skladistu. Nakon 24 sam dobila poruku da je povrat odobren i od toga maila za 2 dana novac vracen na racun. Ne znam da li sam imala samo srece ili su se popravili.
2021 11 06