Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje - nastavak

https://mojekrpice.hr/forum/t/276382/cjepljenje ...tema je aktualna i za nju ima interesa pa sam ju odlučila osvježiti.
2021 11 26
https://vm.tiktok.com/ZM8Gn5DGS/ ...za uspavane građane EU.
2021 11 26
Dosta nam je te teme!
2021 11 26
> sanjaurban: > Dosta nam je te teme! i ove teme i frogline i zare ,:)
2021 11 26
Osim ako nisu komentirale korisnice koje imaju problema sa stitnjacom ili znaju nekog tko ima a cijepio/la se, nema puno koristi od citanja/pisanja “teorija zavjera” kako se nazalost na toj temi i radi…ohladite malo s propagandom 🤞🏻 > jackrussel: > https://mojekrpice.hr/forum/t/276382/cjepljenje > ...tema je aktualna i za nju ima interesa pa sam ju odlučila osvježiti.
2021 11 26
Propagande ima puno s obje strane. Nazalost nije sve ni crno ni bijelo.
2021 11 26
> leonchii: > Osim ako nisu komentirale korisnice koje imaju problema sa stitnjacom ili znaju nekog tko ima a cijepio/la se, nema puno koristi od citanja/pisanja “teorija zavjera” kako se nazalost na toj temi i radi…ohladite malo s propagandom 🤞🏻 > > jackrussel: > > https://mojekrpice.hr/forum/t/276382/cjepljenje > > ...tema je aktualna i za nju ima interesa pa sam ju odlučila osvježiti. Nema kontraindikacija za cjepivo,svi mogu.
2021 11 26
Ako nekoga uopće još zanima veza problematične štitnjače i cijepljenja, evo.... Imam Hashimoto, kao i još nekoliko osoba iz obitelji, sve cijepljene bez problema, uz uobičajene, navedene nuspojave (bol u ruci, blaga temperatura i slabost) koje su nestale u potpunosti u roku 48 sati. Puno više i puno duže me boljela ruka kod zadnjeg cijepljenja za KME.
2021 11 27
> sanjaurban: > Dosta nam je te teme! A u čije ime, molim Vas, govorite? Tema je itekako aktualna. Bar kod mene u Hrvatskoj. Na kraju krajeva, kad me nešto ne dira i ne zanima, ja zaobiđem. Očigledno je samo to da je prekjučer većini bila veća vijest sniženje u Zari nego odobrenje EU za cijepljenje djece od 5 do 11 godina. Hvala. Molim da mi se točno navede gdje sam se ja to dotakla teorije koju spominjete. Sve više ljudi znam koji imaju reakciju na cjepivo. Nađite izvještaj o Amišima i koroni. Ili slušajte što vam govore i pišu besramno pristrani DNOvinari. Vidimo se u 20:00 na Pjaci. Ugodan dan Vam želim.
2021 11 27
> jackrussel: > > sanjaurban: > > Dosta nam je te teme! > A u čije ime, molim Vas, govorite? > Tema je itekako aktualna. > Bar kod mene u Hrvatskoj. > Na kraju krajeva, kad me nešto ne dira i ne zanima, ja zaobiđem. > Očigledno je samo to da je prekjučer većini bila veća vijest sniženje u Zari nego odobrenje EU za cijepljenje djece od 5 do 11 godina. > Hvala. > Molim da mi se točno navede gdje sam se ja to dotakla teorije koju spominjete. > Sve više ljudi znam koji imaju reakciju na cjepivo. > Nađite izvještaj o Amišima i koroni. > Ili slušajte što vam govore i pišu besramno pristrani DNOvinari. > Vidimo se u 20:00 na Pjaci. > Ugodan dan Vam želim. nemojte krivo shvatiti barem s moje strane...potpuno se slažem s vama, te i sama nisma cijepljena i ne želim se cijepiti, ali po cijeli dan slušam o tome i onda dođem ovdje i najmanje 3 teme opet o tome. Mislim da je ovo mjesto gdje se trebamo svi malo opustiti. Znam da mogu zaobići temu, ali i ne mogu, jer me naravno to i dalje muči iako sam pobjegla ovdje da ne mislim o tome. Svako dobro želim
2021 11 27
> jackrussel: > > sanjaurban: > > Dosta nam je te teme! > A u čije ime, molim Vas, govorite? > Tema je itekako aktualna. > Bar kod mene u Hrvatskoj. > Na kraju krajeva, kad me nešto ne dira i ne zanima, ja zaobiđem. > Očigledno je samo to da je prekjučer većini bila veća vijest sniženje u Zari nego odobrenje EU za cijepljenje djece od 5 do 11 godina. > Hvala. > Molim da mi se točno navede gdje sam se ja to dotakla teorije koju spominjete. > Sve više ljudi znam koji imaju reakciju na cjepivo. > Nađite izvještaj o Amišima i koroni. > Ili slušajte što vam govore i pišu besramno pristrani DNOvinari. > Vidimo se u 20:00 na Pjaci. > Ugodan dan Vam želim. U svoje, naravno, i u ime svih onih koji posljednjih mjeseci čitaju, proučavaju, uspoređuju, traže između redova. Razmišljali bismo mi glavom, ali imamo problem s činjenicama koje nam se serviraju, a ne znamo kako ih provjeriti. To je osnovni problem i u jednoj i u drugoj strani. Poslodavac me pritisnuo uza zid. Testiranja mi se plaćaju do 4.01. a onda iz svog džepa. Volim svoj posao i želim ga raditi necijepljena i bez potvrde. Ali postoji netko jači tko tlači. Hoće li sve pjace postići išta? Ne znamo. Trenutno zazirem od masovnih skupova i parola. Želim lijep i miran život. Da imam 20 godina vjerojatno bih bila na pjaci. Ta energija koju imaš kao mlad....izgubiš je negdje po putu. Znam, zvučat će vam ovo užasno, ja bih bila na vašoj strani, ali trenutno to ne mogu biti zbog okolnosti u kojima jesam. Sretno u borbi! Jer kad te ujutro u 7.20 dočeka fino uređen gospodin, ti njemu Dobrojutro, a on tebi: Molim covid potvrdu- čovjek bi vrištao iz svega glasa.
2021 11 27
Traze covid potvrde i u lutriji..osobno sam vidjela covjeka koji je uso, reko dobar dan, zena stvarno nije odgovorila dobar dan nego :imate li covid potvrdu? Ovaj kaze nemam..Ona, onda morate izic..on iziso i kaze u odlasku: nek vladajuci onda igraju Tuzno mi je to..pretuzno Trebamo se cuvat bolesti, ali nisam sigurna da je ovo s potvrdama najbolji nacin
2021 11 27
Mora da sam ja krivo shvatila zbog čega je korisnica otvorila ovu temu: https://mojekrpice.hr/forum/t/276382/cjepljenje
2021 11 27
> sanbil: > Mora da sam ja krivo shvatila zbog čega je korisnica otvorila ovu temu: > https://mojekrpice.hr/forum/t/276382/cjepljenje Dva su dijela teme- jedan je vezan za štitnjaču, drugi je općenitiji i otvara razne podteme, tako sam ja razumjela. Također ne smatram da se u temi treba držati pitanja ko pijan plota. Jer ako netko pita za nuspojave kod cijepljenja, a to su samo bol u ruci, slabost i temperatura i kod 10 korisnica se pojavljuje neki od tih odgovora, nema smisla više pisati o nuspojavama kada su nam dobro poznate. To ako nekom narastu rogovi pa to napiše, e to je već nešto..Ne znam kako ste vi razumjeli?
2021 11 27
Shvatila sam da je 'originalna' otvaračica teme postavila konkretno pitanje, koje se, kako kažete, razvilo u drugu podtemu, koja je postala važnija od prvotne teme, pa su onda počeli komentari kako je svima dosta te teme, ali se i dalje komentira, a onda je netko upao sa 'osim ako nema veze sa štitnjačom i cijepljenjem', onda je ok.... eto, tako sam ja shvatila i napisala svoje iskustvo.... iako mi nisu narasli rogovi (još).
2021 11 27
1 2 3 4 5 ... 7