Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje - nastavak

Ima li živih? Kako napredujemo u borbi s gospođom koronom mutiranom više puta??
2021 12 14
S gospođo koronom ćemo se još godinama družiti jer je odličan paravan za uvođenje diktature i kontrole svakog aspekta života pojedinca i istovremeno gomilanje novca i moći šačice psihopata. Zabrinjava autogol koji su si dali oni koji su referendum vidjeli kao izlaz. Danas je u Saboru presuđeno demokraciji. Ipak se pokazalo da je velika većina, očekivano, potkupljiva. A što reći za naš sabor kad znamo da je suprug predsjednice EK Heiko von der Leyen u direktnom sukobu interesa. Velika igra nauštrb malih ljudi.
2021 12 15
> jackrussel: > S gospođo koronom ćemo se još godinama družiti jer je odličan paravan za uvođenje diktature i kontrole svakog aspekta života pojedinca i istovremeno gomilanje novca i moći šačice psihopata. > Zabrinjava autogol koji su si dali oni koji su referendum vidjeli kao izlaz. > Danas je u Saboru presuđeno demokraciji. > Ipak se pokazalo da je velika većina, očekivano, potkupljiva. > A što reći za naš sabor kad znamo da je suprug predsjednice EK Heiko von der Leyen u direktnom sukobu interesa. > Velika igra nauštrb malih ljudi. Je, vidjela sam, sve me to jako umara i troši energiju. Ne znam što možemo očekivati i u kojem vremenu? Voljela bih vidjeti budućnost za jedno 5 godina, samo nakratko..u glavi su mi puste scene iz distopijskih filmova..
2021 12 15
1 2 ... 5 6 7