Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje - nastavak

> depikolozvane: > Možemo mi ovdje raspravljati koliko god želimo,I stvarati razne teorije..Svi ćemo se cjepiti..Danas nemozemo u poštu sutra nećemo moći u dućan.. I šta prije to svi shvatimo bit će nam lakše 😁 Nazalost mislim da ste u pravu, osim toga da ce svima bit lakse.
2021 11 29
Moji bliznji su vecinom imali covid, neki i teze simptome , i vecinom smo se cijepili da zastitimo sebe o teskog oblika bolesti. Mislim da je to ispravni motiv. Ako se cijepis da bi mogao u postu taj motiv nekako nije medicinski ispravan, barem meni.
2021 11 29
> sonja90: > > sanbil: > > > sonja90: > > > > sanbil: > > > > > > > > > Ne uopće, mislimo na što veću procijepljenost stanovništva koja daje najveću šansu da što brže izađemo iz ovog s**nja i omogućimo koliko toliko normalan život svojoj djeci u budućnosti. > > > Jaoj nemojte mi molim vas pricati te bajke o razlozima poput navedenog spasavanja svijeta 😴 > > Vi ste ionako protivnik cijepljenja općenito, ako sam dobro shvatila, ne samo ovog cjepiva. Ne čini se da ćete zbog ičega promjeniti mišljenje..... A zapravo, koji je Vaš prijedlog? > Nisam protivnik uopce. Al vidim obje strane lupetaju gluposti.. Svi neki nesebicni i misle na druge, bore se za druge i buducnost ... To nije istina. Svi misle na sebe i svoje najblize u ovoj situaciji. Cijepljeni su to napravili radi sebe i svoje zastite (ili ocuvanja posla, al i u tom slucaju su razlog oni sami i njihove vlastite potrebe) a oni drugi opet radi sebe i svog zdravlja jer vjeruju da bi im to skodilo i ne zele se zrtvovat, i pritom zive u laznoj nadi da njih nece. Oprostite, replika je išla na @jack i 'bajke o spašavanju svijeta'.... ne vidim da je netko tu dao neki prijedlog (bilo kakav, ne mora biti konkretan) kao najlakši i najbrži izlaz iz ove situacije u kojoj se svi ZAJEDNO nalazimo. A stvarno ne znam tko bi trebao spašavati svijet uostalom, svemirci?
2021 11 29
> jackrussel: > Paralela sa fast foodom i sličnim je toliko groteskna. > Pa valjda čovjek sam odlučuje hoće li jesti u fast foodu ili ne. Draga Jackrussel-Odlučuje li čovjek sam kako će dolaziti na posao? Evo, imamo sada 2 teme u ovoj temi. 1. Argumenti i činjenice za cijepljenje i NEcijepljenje 2. Kako ići na posao od 4.01 nadalje. Tako da, pošto je tema vaša i dosta ste čvrsti u svojim stavovima, molim da mi odgovorite na pitanje (vrlo konkretno)- iz Teme 2. Dakle- Kako ja ulazim na posao/ili ne ulazim- što pokazujem? S čim mašem/ili ne mašem. Dakle ako se ne cijepim. I ako ne želim da mi se probada sluznica 3X tjedno. I gore je također moj upis gdje pitam isto pa svi preskaču. Jer ja uvijek imam teeeeška i konkretna pitanja. Mrzim kad se vrtimo u krug u šumi neprovjerenih teza. Pa pokušajte konkretno i odgovoriti. Hapse li me? Snima li to TV? Hoću li biti u novinama? Koje su mi mogućnosti i opcije?
2021 11 29
I ovo vam je moj gornji upis koji još nema odgovora:- isto upit za Jackrussel: Kako se vi borite? Mogu se borit: 1. slanjem poruka ukrug po društvenim mrežama 2. izlaskom na prosvjed 3. buntom prema poslodavcu, dolaskom na posao bez potvrde, svađom na ulazu, pozivom policije, odbijanjem testiranja jer nemam slobodu jer mi netko svako drugi dan gura štap u sluznicu, pazite, moju sluznicu, kako se usudi?? 4. odlaskom na slobodne dane, bolovanje (koji mi je razlog?) ili neplaćenu godinu. Evo, vi dopišite kako da se borimo i konkretno odgovorite, a nemojte prozivati uopćeno da se netko ne bori i da ignorira. Ja moram platiti svoj kredit i ne treba mi još banka na glavi. Što ne znači da sam slaba i da ignoriram i da ne razumijem što se događa.
2021 11 29
Znaci od 4.1 se nece ili hoce moci na posao ako nisi cijepljen i prebolio?
2021 11 29
> Majalike: > Znaci od 4.1 se nece ili hoce moci na posao ako nisi cijepljen i prebolio? Ako prije toga ne izbije biološki rat- samo ne znan oće li nan ovi polovni avioni koje smo kupili od Francuza išta tuteka koristit o:) sa vlada.gov.hr "Od 4. siječnja potvrde samo za cijepljene i one koji su preboljeli COVID Istaknuo je da, ukoliko ne dođe do poboljšanja situacije, od 4. siječnja uvode COVID potvrde koje će moći dobiti samo one osobe koje su cijepljene ili su preboljele covid-19, odnosno više ih neće dobiti oni koji su se testirali. "Taj razmak je ostavljen jer je to dovoljno vremena za sve one koji se nisu cijepili da se stignu cijepiti do početka sljedeće godine", kazao je Božinović. "
2021 11 29
> sanjaurban: > > Majalike: > > Znaci od 4.1 se nece ili hoce moci na posao ako nisi cijepljen i prebolio? > Ako prije toga ne izbije biološki rat- samo ne znan oće li nan ovi polovni avioni koje smo kupili od Francuza išta tuteka koristit o:) > sa vlada.gov.hr > "Od 4. siječnja potvrde samo za cijepljene i one koji su preboljeli COVID > Istaknuo je da, ukoliko ne dođe do poboljšanja situacije, od 4. siječnja uvode COVID potvrde koje će moći dobiti samo one osobe koje su cijepljene ili su preboljele covid-19, odnosno više ih neće dobiti oni koji su se testirali. > "Taj razmak je ostavljen jer je to dovoljno vremena za sve one koji se nisu cijepili da se stignu cijepiti do početka sljedeće godine", kazao je Božinović. " A to je onda stvarno indirektna prisila na cjepivo, a nitko te ne tjera. Hmm...trebali bi ostaviti test, to bi bilo ok jer se moramo cuvat, ali ovako je malo radikalno
2021 11 30
Ovo je odgovor za sanjuurban, na kojem tako inzistira, iako je nejasno zašto se našla prozvanom zbog mojeg upisa na ovoj temi? To uopće nije bilo upućeno nikome na krpicama, niti sam napisala da VI osobno ignorirate situaciju i ne razumijete što se događa. Jer očito razumijete. Ne znam kakav odgovor očekujete? Možda da vam netko napiše kako će jedan pojedinac moći spasiti cijelu situaciju ako napravi to i to? Zbilja ne shvaćam. Uvalili smo se u ovo kolektivno, pa će izlazak isto biti takav, ako se skupi dovoljno ljudi koji će se protiviti novim mjerama. Ili će korona prirodno nestati, a s njom i covid aušvajsi. Do tada možemo razgovarati i pokušati objasniti ljudima oko sebe, možemo potpisati referendum za ukidanje potvrda, možemo što manje koristiti usluge onih koji potvrde zahtjevaju itd. Radikalni potezi, poput nereda na ulicama i sličnog, svakako su efektivniji, ali ljudi to neće raditi dok im ne pukne film, niti je blizu idealnog načina.
2021 11 30
Evo koliko citam zbog omikrona najavljuju mogucnost cijepljenja svaka 3 mjeseca.. Znaci u dvije godine 8 doza.. A virus mutira non stop.. Kraj covida se ne nazire za sada..
2021 11 30
> embrace: > Ovo je odgovor za sanjuurban, na kojem tako inzistira, iako je nejasno zašto se našla prozvanom zbog mojeg upisa na ovoj temi? To uopće nije bilo upućeno nikome na krpicama, niti sam napisala da VI osobno ignorirate situaciju i ne razumijete što se događa. Jer očito razumijete. > Ne znam kakav odgovor očekujete? Možda da vam netko napiše kako će jedan pojedinac moći spasiti cijelu situaciju ako napravi to i to? Zbilja ne shvaćam. Uvalili smo se u ovo kolektivno, pa će izlazak isto biti takav, ako se skupi dovoljno ljudi koji će se protiviti novim mjerama. Ili će korona prirodno nestati, a s njom i covid aušvajsi. > Do tada možemo razgovarati i pokušati objasniti ljudima oko sebe, možemo potpisati referendum za ukidanje potvrda, možemo što manje koristiti usluge onih koji potvrde zahtjevaju itd. > Radikalni potezi, poput nereda na ulicama i sličnog, svakako su efektivniji, ali ljudi to neće raditi dok im ne pukne film, niti je blizu idealnog načina. Makakvi, nisam shvatila da sam nešto prozvana nego mi je vaš upis bio dobar uvod. Svatko kreće od vlastite situacije pa piše, ja kažem da trenutačno ne vidim neki skori izlaz, doze su nam spremne (8 njih ??????????), kupljene za građane. Koliko će na kraju biti ljudi koji će im reći Neću trenutno još ne znamo, ali najustrajnijima će možda poremetiti neke druge stvari u životu. Vlada jedna neizvjesnost u kojoj nam kronično nedostaje sredstava i mogućnosti za borbu. Pitate kakav odgovor očekujem. Nikakav. Očekivala sam da netko napiše da ne razumije što ja to hoću. Jer nema odgovora. I pojma nemamo, a stalno neka filozofiranja oko nas. Blage veze mi nemamo kako će mutirajući virus utjecati na naše živote..
2021 11 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b5cc532cb4145fdf67abb35b04f2034.jpg)
2021 12 02
Naravno da idealno rješenje ne postoji, ovo je naprosto borba protiv neviđenog zla. Za početak, važno je da se ljudi osvijeste i da im se otvore oči. Cijepljenju NEĆE biti kraja dokle god pristajemo na njihovu igru. Ako je Plenki naručio cjepiva za 2022 i 2023, što mislite, je li i to kraj? Ne pada mi na pamet da vas javno pozivam na nešto. Već neko vrijeme se ljudi u 60-ak gradova navečer okupljaju, dijele informacije, a naročito cenzurirane. Jača se osjećaj da nismo sami borbi za vlastita prava. U Australiji je tisuće radnika pred parlamentom jučer položio svoje radne uniforme. Radije napuštaju radna mjesta nego postaju robovi farmakomafije. A oni veliki su slabi kad im masa okrene leđa. Znamo da propusnice, pored toga što nemaju medicinsku osnovu, NISU status slobode. To je samo privilegija koja jednim pucketanjem prstiju može bit poništena. U mnogim državama se već sad smatraju necijepljenih oni koji nisu primili booster. Razgovarati, osvještavati, dijeliti mišljenja, ideje.
2021 12 02
Ovo je popis gradova u kojima se ljudi tiho okupljaju... No, moram upozoriti da je podatak od prije 20-ak dana pa ne garantiram da je sve točno. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f5a6940fd79a4337f263afe4d38c4aaa.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/88380126e058d26abddd3896ec3fa38a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0c6aa60e2b41858dbb245ac83c44ff6e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6a33da9295b0a5317dd9ec6922ed082b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5bcf71e2b76d88a3940ccd8779239b4e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/68a34e0f8c0cbe57d94445adcb0d86d4.jpg)
2021 12 02
Video traje 50 min, ali čim ga i preletite bit će vam jasno. Prvi dio je o sadržaju cjepiva pod mikroskopom. Zatim pod mikroskopom promatrana krv cijepljenih ljudi uspoređivana sa onom necijepljenih. https://t.me/covid19_vaccines_victims/4118
2021 12 03
1 2 3 4 5 6 7