Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Povrat aboutYou

Pozdrav, kakva su vam iskustva sa povratom, koliko otprilike prode od dolaska u skladište do povrata novca,na njihovoj stranici pise 14 dana, ali dali u potpunosti postuju to? Hvala unaprijed
2021 12 22
Više puta sam vraćala, novci sjednu uglavnom u roku od par dana od obavijesti da je roba zaprimljena. Nisam imala nikakvih problema dosad.
2021 12 22
Ako je plaćeno pouzećem, mora se dostaviti IBAN računa na koji će About You vratiti novac. Meni je brzo sjeo novac, ali je banka pri tome na nekih 130 kuna uzela 7,5 za transakciju - ZABA je u pitanju :-)
2021 12 22
> Petrasonja: > Pozdrav, kakva su vam iskustva sa povratom, koliko otprilike prode od dolaska u skladište do povrata novca,na njihovoj stranici pise 14 dana, ali dali u potpunosti postuju to? Hvala unaprijed E sad tko zna ove gužve ,ja sam radila povrat već drugi put prošli mj ,tri dana trebalo da mi jave da su zaprimili povrat i uvažili nakon toga za jedno tri dana sjele su kn ,u istom iznosu kako sam i patila ,ja sam zadovoljna dosta su vrzi ,jedino sad blagdani itd.
2021 12 22
> BabybbBlue: > Ako je plaćeno pouzećem, mora se dostaviti IBAN računa na koji će About You vratiti novac. Meni je brzo sjeo novac, ali je banka pri tome na nekih 130 kuna uzela 7,5 za transakciju - ZABA je u pitanju :-) E da, to je bas iritantno. Uzimaju tu proviziju za svaki povrat, barem za pbz
2021 12 22
Dva puta sam imala povrat. Čim zaprime pošiljku u roku dva tri dana provjere je li sve ispravno i uredno izvrše povrat. Sve ovisi o pošti koliko im treba za dostaviti. Jednom je došlo za par dana, drugi put nakon tjedan dana. Ali nikakvih problema, vrate novac, to je najvažnije.
2021 12 23
Meni je stigla majica sa rupama na rukavima. Jel povrat ide klasično ili moram negdje naznačiti nešto. Nisam još nikad vracala artikl, kako to ide?
2021 12 27
Upute su na njihovoj stranici
2021 12 27
Hvala vam svima na odgovorima. Dobila povrat nakon 7 dana, isto mi je banka uzela 7.50kn za transkciju.
2021 12 27