Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Hitna pošiljka

Pozdrav! Imam pitanje pa ako netko zna odgovor... trebala bih poslati pošiljku u ponedjeljak ujutro, je li moguće da stigne do utorka, radi se o relaciji Slavonski Brod-Osijek.
2022 01 07
Moguce je da stigne Prosli tjedan sam slala preporucenu posiljku oko 14 h Drugi dan dopodne je bila dostavljena Radilo se o preporuci,bez ikakve nadoplate za brzo slanje
2022 01 07
Jednom sam slala i pitala u Pošti kako bi stiglo drugi dan, oni su mi savjetovali preporuku sa urgentnim slanjem nekih 6 ili 8 kn dodatno sam platila ne sjećam se, mislim da je bilo to urgentno 6 kn, a slala sam na otok i došlo je drugi dan. Pa onda najbolje da ih pitate oni znaju kako to ide. :D
2022 01 07
Moze se na posti poslati kao prioritetno preporuceno i stigne uglavnom sljedeci dan, dode oko 6 kn + redovna postarina
2022 01 07
Posaljite autobusom. Pitajte vozača, uvijek naprave uslugu
2022 01 07
Ja sam slala preko paket 24..Dođu po paket na vašu adresu. Kada se radi o većim predmetima ili lomljivim stvarima.
2022 01 07
Hvala puno
2022 01 07
> dorinekrpice: > Posaljite autobusom. Pitajte vozača, uvijek naprave uslugu Ne mogu jer nema tko doći po to na kolodvor, duga priča ali najrađe bi tako da je moguće :/
2022 01 07
Prošli tjedan sam slala preporučenu prioritetnu pošiljku na relaciji Pula-Labin i stigla je odmah idući dan. Najbolje je doći ranije tijekom dana i poslati, jer u svakom poštanskom uredu zatvore vreću u određeno vrijeme. U ovom poštanskom uredu gdje sam bila, stavljaju prioritetno u vreću sve do 13h i onda odmah ide na slanje. Provjerite u svom poštanskom uredu :")
2022 01 08
> FeatherSpine: > Prošli tjedan sam slala preporučenu prioritetnu pošiljku na relaciji Pula-Labin i stigla je odmah idući dan. Najbolje je doći ranije tijekom dana i poslati, jer u svakom poštanskom uredu zatvore vreću u određeno vrijeme. U ovom poštanskom uredu gdje sam bila, stavljaju prioritetno u vreću sve do 13h i onda odmah ide na slanje. Provjerite u svom poštanskom uredu :") Puno hvala na info
2022 01 09
Da. No bilo bi ucinkovitije o tome pitati sluzbu za korisnike poste, a ne forum.
2022 01 16