Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara /fejk parfem

Kad procitam; Dobio na poklon....odmah odustajem od kupovine!!!!!!
2022 01 19
Nema tu po mom mišljenju pravila, može ona ili on napisati svašta, doista i sama dobijem puno jer puno i poklanjam, to je nebitno, kod kupnje pitam jel u nešto sigurna ili samo misli, ja dobijen nakit iako se dosta razumijem svejedno prije prodaje sav provjerim tako da nema tu problema, pa može napisati i ko zna što kao što sam nedavno kupila posrebrenu ogrlicu u Argentum kutiji, kutija je od Argentuma a ogrlica nije, jer Argentum ne prodaje posrebreno, tako da je meni to sve lutrija i nekako sve tu ovisi od čovjeka do čovjeka tj. ili si čovjek ili nisi, ili si prodavatelj ili si prevarant to je bitno. :D :D
2022 01 19
A kad mi se kaže da se nezna točno zbog toga što je poklon onda produžim dalje., ili u jednom slučaju sam rekla dobro provjerite pa mi javite, radilo se o skupljem nakitu ali nikad više nisam dobila odgovor a nakit je bio skup i bila sam spremna ga kupiti ali kad nisam dobila odgovor sve mi je bilo jasno, pa sam ponovno poslala poruku ni tada nisam dobila odgovor, jer da je bilo u redu sigurno bi ta žena to provjerila i prodala ne za male novce, tako da ima svašta. :s
2022 01 19
Slažem se da bi prodavačica trebala vratiti novce jer nije navela da nije sigurna je li parfem original i tako dovela kupca u zabludu. Ali trebali ste pregledati parfem prije nego ste ga otvorili i pošpricali, jer ipak se po njezinim odgovorima dalo naslutiti da nije sigurna je li original.. tako da zbog tog sumnjam da ce vam htjeti vratiti novac
2022 01 19
Slažem s s Vama ja ih isto ne kupujem a stalno trošim poklonjene od sina, snahe, supruga , sestre i da ne nabrajam dalje isto tako sam za Božić kupila sve orginale i poklonila kome sam mislila pokloniti, znam da ako kupim piće i kavu nitko ništa a kad dobije parfem ili nakit vauuuuu, a tu možeš napisati dobiveno kupljeno što god važno da je artikl u redu koji kupiš., a od kud je i ne zanima me. :D :D :D
2022 01 19
Da sam na mjestu prodavačice ja bih vratila novac i kraj priče, a za taj parfem bih se ipak potrudila da saznam što je i kakav je , da se to provjeriti i nebih takove stvari prodavala ili naglasiti što je, a što nije.
2022 01 19
2 ocjene od kojih je jedna upitna jer se radi vjerojatno o istoj osobi. Tako da se ovdje radi o čistoj prevari. Znači prijava adminu plus na fejs i poruke frendovima.
2022 01 22
Evo javio mi se jedan gospodin, ista osoba ga prevarila, isto fake paefem. Ime je Ana Balić. Vjerojatno nije njeno pravo ime.. Radi se o ovom profilu https://mojekrpice.hr/gingerelicaaa-386532
2022 01 22
Nebi se slozila,prodavacica vam je odma rekla da nezna jel original al da misli da je po ambalazi i da nezna gdje je kupljen..realno kockali ste se i izgubili. I ta prica poklon neznan jel nije..tribali ste odma produzit dalje..al eto tako je kako je..drugi put pametnije😉
2022 01 23
> Ljiljana11: > Nebi se slozila,prodavacica vam je odma rekla da nezna jel original al da misli da je po ambalazi i da nezna gdje je kupljen..realno kockali ste se i izgubili. > I ta prica poklon neznan jel nije..tribali ste odma produzit dalje..al eto tako je kako je..drugi put pametnije😉 ma dajte molim vas....svi vi koji nalazite kojekakva opravdanja za ovo , maltene, svrstavam u isti koš s njima . Poštena prodavačica bi rekla bar u stilu : " Slušajte, zaista ne znam je li original, dajem ga jeftino jer mi je višak,, zauzima mi mjesto .... , al zaista ne znam je li original ...dajte popijte kavu , dobro razmislite želite li riskirat, da ne dođemo kasnije u problem "....Ili bilo šta slično u tom stilu ! A ne ići na način - ako prođe ,prođe. A uostalom , nejavljanje prodavačice ,planine puste , gubljenje signala ...blabla....bajke za malu djecu ... govori nam više nego išta !
2022 01 23
Ma može prodavač biti nesiguran u to što prodaje , bez obzira je li to stvarno bio poklon ili ne....ali uvijek postoji način da se parfem provjeri. Ima ovdje dosta cura koje znaju prepoznati fejk Druga stvar ...ne bi ja to sad usporedila s kockanjem kako je netko prethodno napisao! Kupac nije zadovoljan kupljenim , znači prodavač treba vratiti novac i točka!
2022 01 23
> Thera44: > > Ljiljana11: > > Nebi se slozila,prodavacica vam je odma rekla da nezna jel original al da misli da je po ambalazi i da nezna gdje je kupljen..realno kockali ste se i izgubili. > > I ta prica poklon neznan jel nije..tribali ste odma produzit dalje..al eto tako je kako je..drugi put pametnije😉 > ma dajte molim vas....svi vi koji nalazite kojekakva opravdanja za ovo , maltene, svrstavam u isti koš s njima . Poštena prodavačica bi rekla bar u stilu : " Slušajte, zaista ne znam je li original, dajem ga jeftino jer mi je višak,, zauzima mi mjesto .... , al zaista ne znam je li original ...dajte popijte kavu , dobro razmislite želite li riskirat, da ne dođemo kasnije u problem "....Ili bilo šta slično u tom stilu ! > A ne ići na način - ako prođe ,prođe. A uostalom , nejavljanje prodavačice ,planine puste , gubljenje signala ...blabla....bajke za malu djecu ... govori nam više nego išta ! Pa i rekla je da nezna jel original...zar ne? A to sta se nejavlja toe vec druga prica...
2022 01 23
> Ljiljana11: > > Thera44: > > > Ljiljana11: > > > Nebi se slozila,prodavacica vam je odma rekla da nezna jel original al da misli da je po ambalazi i da nezna gdje je kupljen..realno kockali ste se i izgubili. > > > I ta prica poklon neznan jel nije..tribali ste odma produzit dalje..al eto tako je kako je..drugi put pametnije😉 > > ma dajte molim vas....svi vi koji nalazite kojekakva opravdanja za ovo , maltene, svrstavam u isti koš s njima . Poštena prodavačica bi rekla bar u stilu : " Slušajte, zaista ne znam je li original, dajem ga jeftino jer mi je višak,, zauzima mi mjesto .... , al zaista ne znam je li original ...dajte popijte kavu , dobro razmislite želite li riskirat, da ne dođemo kasnije u problem "....Ili bilo šta slično u tom stilu ! > > A ne ići na način - ako prođe ,prođe. A uostalom , nejavljanje prodavačice ,planine puste , gubljenje signala ...blabla....bajke za malu djecu ... govori nam više nego išta ! > Pa i rekla je da nezna jel original...zar ne? > A to sta se nejavlja toe vec druga prica... Je, rekla je to "utiho ", al iposlije toga je naglasila da po ambalazi i kodu misli da je original!!!! Dakle....
2022 01 24
Nemoze prodavac biti nesiguran u to sto prodaje.ja kupujem ono sto pise u oglasu, a ne mozda to. Cure koje prodaju robu imaju bezbroj pravila za kupce, tako da je nedopustivo da za njih vrijede druga pravila. To je kao da ja kazem, a valjda sam uplatila novce, neznan...
2022 01 24
https://mojekrpice.hr/forum/t/277166/gingerelicaaa-386532-prevara
2022 01 24