Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dodatni posao(honorarni)

Pozdrav! Zna li koja od Vas neki dodatni posao?! Kako i gdje još zaraditi nešto novaca,a da nije dostava(glovo,wolt i sl.)?! Hvala na svim odg...
2022 02 02
Sto bi htjeli/mogli raditi?
2022 02 02
Znam da je prije Zara uzimala na pola radnog vremena, 20h tjedno. Ne znam da li još uvijek tako rade. Ili se učlanite u agenciju za statiranje u serijama/reklamama, pa ako imate vremena za to jer ne možete baš birati radno vrijeme, a snimanja znaju dugo potrajati
2022 02 03
Ako negdje već radite, onda ne znam može li se uzeti drugi posao na pola radnog vremena. U trgovinama posao ide uz prijavu ili preko student servisa. Pokušajte razmisliti o svojim željama i mogućnostima, možda možete dodatno davati instrukcije iz nekog predmeta, ponuditi usluge čišćenja, peglanja i spremanja doma i sl.
2022 02 03
> Mary27: > Pozdrav! Zna li koja od Vas neki dodatni posao?! Kako i gdje još zaraditi nešto novaca,a da nije dostava(glovo,wolt i sl.)?! Hvala na svim odg... Dadiljanje🤷‍♀️ ja sam cuvala bebace i bila dobro placena
2022 02 03
> Lunass: > Ako negdje već radite, onda ne znam može li se uzeti drugi posao na pola radnog vremena. U trgovinama posao ide uz prijavu ili preko student servisa. Mislim da se može samo ako nije isti sektor rada, npr. ne možete na dva mjesta biti kuharica.
2022 02 04
Zasto ne?
2022 02 04
> Lilshop: > > Lunass: > > Ako negdje već radite, onda ne znam može li se uzeti drugi posao na pola radnog vremena. U trgovinama posao ide uz prijavu ili preko student servisa. > Mislim da se može samo ako nije isti sektor rada, npr. ne možete na dva mjesta biti kuharica. Moze ako je prijavljena na oba 4 h.Tako sam ja bila
2022 02 05