Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

SheIn narucivanje

Znate li placa li se pdv i carina kad se narucuje sa Shein ili imaju skladiste u Eu?
2022 02 09
Dobro pitanje. Bas i mene zanima🤔
2022 02 09
https://mojekrpice.hr/forum/t/274674/shein-i-carina
2022 02 09
Moje iskustvo …, karlashop Na iznos paketa 550 kn sa stranice Shein, od čega je 20€ poštarina, jučer sam dhl platila 278 kn. Njihovi troškovi i PDV. Nije vrijedno nikako To je bilo lani
2022 02 09
Bok, ja sam na ljeto narucivala neke stvari od njih, i nisam placala ni pdv ni carinu. Cak mi je i dostava bila besplatna jer sam narucila odjece preko nekog odredenog iznosa..
2022 02 09
Ja svakih 5-6 dana narcuim sa sheina odjeću u vrijednosti 200€ i nikad nista ne platim dodatno ni PDV ni carinu al bas nista
2022 02 10
Pozdrav, zanima me ako netko ima slično iskustvo, pokušao sam jučer i danas naručiti za suprugu preko SHEIN međutim kad dođem na stranicu naplate piše ‘’Temporarily we do not ship to the shopping address selected. Please select another address or modify this address.’’ Pokušao sam i promjene adresa međutim čini se da trenutno ne dostavljaju u hrvatsku? Ima li netko kakav savjet? 🙃
2022 03 27
Jeste li uspjeli u međuvremenu? Evo, meni danas ista situacija...
2022 05 28
Pozdrav, prije tjedan dana naručila sam paket sa Sheina u vrijednosti 935 kuna sa ukljucenom besplatnom postarinom. Zanima me da li cu morati dodatno platiti kakav PDV ili u najgorem slucaju carinu? Obzirom da Shein ima svoje skladiste u Eu.
2022 06 22
Pozdrav, za sve cure koje imaju problema s prihvaćanjem adrese(temporarly we do not ship to your adress)… Shein dostavlja u hrvatsku, no ključno je da provjerite jeste li ZIP code dobro upisale(poštanski broj). Ja sam iz zagreba i upisala sam svoju adresu i naravno 10000 zagreb i nije mi prihvacalo. Stranica zahtjeva skroz detaljnu poštanski broj, na straniciid poste mozete za svaku ulicu u zagrebu ili nekom drugom gradu naci koji je broj. Ja sam s maksimira npr i to je poštanski broj 10108, 😂😂nisam to znala prije, mislila sam da je cijeli Zg 10000, no Shein svasta nauci😂
2022 07 08
stranici od hrvatske poste*
2022 07 08
Pozdrav, ne naplacuje se dodatna carina, samo ono sto karticom platite preko stranice(narudžba+ dostava)
2022 07 08
Pozdrav, evo 2 Narudzbu cekam sa sheina. Prvu sam narucila na ljeto, dosla bez problema za 10 dana. Uvijek pratim da prijedem 130 eura jer su neki proizvodi za besplatnu dostavu minimalno 133 eura ali pratim da ne prijedem 150(nakon popusta) jer je to neka opca cifra za carinu. Takoder, nemojte narucivati elektroniku, to ce vam vjerojatno carina hvatati ili neke iste proizvode 10 puta. Prijateljica mi je narucila 10+ torbica i dosla joj je carina jer su mislili da preprodaje. Opcenito mi je narudzba raznovrsna i kad nemam za potrositi toliki iznos, nas par se spojimo, svaka po 40ak eura i besplatna dostava. Setovi trenerki savrseni, ono sto kupim u butiku za 280 kn, dobijem kod njih za 150, ljetni kompleti me odusevili. Naravno da je sve poliester al meni je peri deri
2022 10 25
Pozdrav Prosli tjedan sam prvi put narucivala sa Shein-a Narudzba mi je dosla jucer, ukupan iznos sa postarinom je bio cca 77 eura, nisam platila nikakvu carinu niti dodatne troskove. Dostava je bila preko DPD. S obzirom da mi je haljina koju sam narucila prevelika dali ima tko info na koju adresu da napravim povrat. Na njihovoj stranici su samo info da se preda dostavnoj sluzbi. Ako netko ima info ili je vracao proizvod bila bih zahvalna na informaciji
2023 07 13
Ja pokušavam naručiti ali mi neće dostaviti u HR, kako ste vi to riješile?
2023 09 13
1 2