Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak kreiranje on line ne radi?

Pozdrav, jutros pokušavam kreirati paket i zapne kod odabira broja tiska na koji šaljem. Je li još netko ima ovaj problem?
2022 02 16
Ja imam problem sa učitavanjem šifre
2022 02 16
Imala sam isti problema neki dan. Uglavnom, stisnula sam na odabir lokacije i učitalo mi je tek nakon minutu
2022 02 16
Meni ne radi poruke kad šaljem podatke ,nisam mail ajd to kao sad ne, ali ne mogu ni šifru tiska niti podatke poslati,adresu
2022 02 16
I meni na tisak stranici ne o čitava šifru. A ovdje, standardno, uvijek nešto šteka na stranici, isto već danima ne da upisivanje e mail adresa, učitavanje potvrda ili slika, ma ništa novo 😂 valjda će se riješiti brzo 😊
2022 02 16
I meni je jutros zapelo s upisivanjem s brojem tiska pa sam tražila na karti kiosk... Sve u svemu, najavu sam radila 30 minuta.... Uspjela na kraju., ali nadam se da je to bilo tako samo danas. Mislila sam da je do mog PC-a i interneta, a sad vidim da je to i kod drugih.
2022 02 16
Je, ja sam imala isti problem. Onda sam išla istraživati šifru tiska jel ispravna. Kasnije sam nekako uspjela. Već dugo im stranica šteka. Jedno vrijeme nisam uopće na kompjuteru mogla kreirati tisak obrazac. Uspjela bi nekako na mobitelu.
2022 02 16
Bila sam danas na tisku i rekli su da im se ažurira sustav i da če potrajat
2022 02 16
Meni to ne radi mjesecima :-(
2022 02 16
Ima dana kad bez problema, a ima dana kada neće ujutro pa probam za sat ili dva pa učita bez problema, jednostavno ako neće ostavite pa pokušajte opet za neko vrijeme, i tako stalno, jučer mi nije htio nikako, navečer sam kreirala bez problema., to je baš do njih. :(
2022 02 16
Prije par dana sam imala problema s kreiranjem na računalu, a preko moba je prolazilo. Danas me izbacivalo na samom kraju (nakon upisivanja svih podataka) i preko mobitela i preko računala. Uspjela iz negdje šestog-sedmog pokušaja 🙈
2022 02 16
Jutros su usporeni grozno, po 20 ak sec treba stranici da odabere tisak kiosk.....
2022 02 17
Meni i dalje ne radi to za kreiranje šifre tiska, jel nekome proradilo?
2022 02 17
Meni neki dan isto nije radilo preko Firefoxa, a preko Google chroma bez problema, probajte preko drugog preglednika
2022 02 17
Probala sam i to preko 3 različita, uspjela sam ali mi je trebalo sat vremena da sve učita >:( Mislim stvarno mi nije jasno zašto se radovi i ažuriranja na sustavu ne rade po noći...
2022 02 17
1 2