Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razgovori na stranici

Ima li netko problem s razgovorima, kad ih otvorim, uopće ne vidim što mi je druga osoba napisala jer je slika profila te osobe preko skoro cijelog teksta 🙄 kako to riješiti?
2022 02 18
Mi nikako To tehnicari moraju rijesit,jer je do stranice Otvorim razgovor i samo mi pokaze veliku sliku korisnika Pa onda nakon koji sat se popravi,pa kasnije opet isto Kod mene je tako vec tjedan dana
2022 02 18
Ja pokusavam cijeli dan staviti nove objave i ne ide😞
2022 02 18
Ja nisam dosad imala problema. Danas sam na dobivene upite slala i slike na kojima su uzete mjere za neku robicu i normalno se sve učitalo i poslalo.
2022 02 18
i meni je cijela stranica zbrčkana na telefonu, na kompu je sve normalno!
2022 02 18
Ja sam samo obrisala povijest na mobitelu i sada mi je sve normalno
2022 02 18
> dorinekrpice: > Ja sam samo obrisala povijest na mobitelu i sada mi je sve normalno I ja sam obrisala pa opet ništa 😕
2022 02 18
Obrisala povijest pretrazivanja,sad je super.👍
2022 02 18
Ja vec duze vrijeme u razgovorima ne mogu poslati sliku ili link🔫
2022 02 18
> furMadchen: > Ja vec duze vrijeme u razgovorima ne mogu poslati sliku ili link🔫 Ja mogu sliku, ali ne mogu svoju mail adresu za najavu tiska. Već sam pisala o tome. To je već neko vrijeme problem.
2022 02 18
> dorinekrpice: > Ja sam samo obrisala povijest na mobitelu i sada mi je sve normalno Uspjelo je 🎉🥳🎊 Sad je sve opet kao prije 😊
2022 02 18
> Valentina1965: > Ima li netko problem s razgovorima, kad ih otvorim, uopće ne vidim što mi je druga osoba napisala jer je slika profila te osobe preko skoro cijelog teksta 🙄 kako to riješiti? Meni se isto događa, pa dok čekam da se ne sredi stanje, kliknem duže na riječ koju vidim i označim do imena i do sata pa c/p napravim na prostor za pisanje i tako mogu sve pročitati 😊 Nadajmo se da će brzo sredit sve probleme. Izgleda da se neke preinake rade na stranici, s obzirom da stalno nešto šteka na sve strane stranice!
2022 02 18
> Laresa: > > Valentina1965: > > Ima li netko problem s razgovorima, kad ih otvorim, uopće ne vidim što mi je druga osoba napisala jer je slika profila te osobe preko skoro cijelog teksta 🙄 kako to riješiti? > Meni se isto događa, pa dok čekam da se ne sredi stanje, kliknem duže na riječ koju vidim i označim do imena i do sata pa c/p napravim na prostor za pisanje i tako mogu sve pročitati 😊 > Nadajmo se da će brzo sredit sve probleme. Izgleda da se neke preinake rade na stranici, s obzirom da stalno nešto šteka na sve strane stranice! Hvala na savjetu 😃
2022 02 18
Ja nisam mogla slati slike.. I dosta ljudi mi se javi trazi slike ja posaljem par poruka bude i onda nista..NI DA NI NE...
2022 02 18
Eksterni linkovi su ugašeni pa nema ni mail adresa. Glavni dio adrese odvojite tabom ili tako nešto jer će sistem poslati poruku ako ne kuži da je to email adresa. Slike su vraćene u poruke, morate obrisati kolačiće da bi to proradilo.
2022 02 18
1 2