Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razgovori na stranici

> Admin2nd: > Eksterni linkovi su ugašeni pa nema ni mail adresa. Glavni dio adrese odvojite tabom ili tako nešto jer će sistem poslati poruku ako ne kuži da je to email adresa. > Slike su vraćene u poruke, morate obrisati kolačiće da bi to proradilo. Oprostite, ali neće ni to prihvatiti. Ja sam pokušala sve osvojiti razmakom, i ne da. Čim napišem @ ne da. I pokušala sam at umjesto @, opet neće. Ako netko služi kako uspješno kroz poruke dati svoju mail adresu nekome, molim javite.
2022 02 18
Mislim da je Admin mislio da pošaljemo ovakvu mail adresu: Ime.prezime gmail.com
2022 02 19
Kod mene proradi kad stavim razmak između "točka" i "com"
2022 02 19
Napravite screenshot svojih podataka od neke prijašnje suradnje koja sadrži email i učitajte kao sliku u razgovore
2022 02 19
> LillyOscar: > Napravite screenshot svojih podataka od neke prijašnje suradnje koja sadrži email i učitajte kao sliku u razgovore Tako i hoću. Ali je lakše i meni i drugima ako je tekst kojeg se može samo copy paste u obrazac na tiskovnoj stranici
2022 02 19
1 2