Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lijep pozdrav

U ovakvim oblicima suradnje važne su iskrene povratne informacije. Uvijek ih upisujem i očekujem da i meni bude upisana. A da se ponekad svede gotovo na moljakanje, da. Ima nešto što se zove bonton. Ali kako očekivati od nekoga da ga poštuje u online svijetu ukoliko to ne prakticira ni uživo?! Volim mojekrpice.hr jer sam se riješila odjeće koja mi više nije odgovarala, a usput sam znala kupiti stvari u odličnom stanju po super cijeni. Šteta je da pojedincima nije jasno da ovakvim načinima suradnje svi možemo profitirati.
2022 02 19
Pošalješ novo s etiketom i nema povratne.
2022 02 19
Isto iskustvo i kod mene u zadnje vrijeme. Bilo je toga i prije, a sada sve češće. Ali (većinom) jave da je stiglo i da su zadovoljne. Nekako mi je glupo naglašavati da sam ostavila povratnu (s obzirom na to da im dođe obavijest o tome) i moljakati da i one ostave meni 🤷‍♀️
2022 02 19
strahovito me to nervira, dvije osobe su mi to napravile i to nakon što su u inbox rekle da je sve okej, a jednoj od njih sam čak izašla u susret s plaćanjem poštarine. ni A ni B od povratne. drugu sam čak zamolila u inbox da mi ostavi povratnu jer sam nova ovdje, ta se nije udostojila ni odgovoriti, pa sam i ja izbrisala svoju povratnu. shvatila bi još da nešto nije bilo u redu sa suradnjom, ali ovo mi je baš ružno.
2022 02 21
1 2