Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako zamjene stvarno funkcioniraju?

Čekaj, ne znam jesam li dobro shvatila... Vi pošaljete upit za zamjenu i onda tražite nadoplatu??? Dobro mi je to znati da se podsjetim zbog čega, između ostalog, ne radim zamjene. Procjene vrijednosti artikala koje oglašavamo su subjektivne. Dakle ako Vama nošene tenisice, oglašene prije dvije godine, vrijede dvostruko više od novih sandala koje želite, onda ne mijenjate. Logičnije je i ljepše čuvati tenisice u kutiji nego nositi nove sandale, nije li?
2022 02 27
Mozda njene sandale vrijede vise nego te tenisice, ja isto stavim smijesno nisku cijenu za neke artikle i nebih nadoplacivala nekom tko mi nudi zamjenu. meni je to okej, vi ste ponudili zamjenu. Jednoj sam curi ponudila moje cizme nove, placene 600 kuna na forumu, snizila sam ih na 250 za naocale od 230 kuna, platila sam i L paket, bez ikakvih pitanja. Po meni vi zapravo kao da umjesto zamjene , njoj nesto zelite prodati. Tako ispada,
2022 02 27
Ja sam pitala da li je za zamjenu sama je rekla tenisice nisam joj ih prva ponudila
2022 02 27
Poslala sam upit za zamjenu ali je ona odabrala tenisice koje su skuplje, tenisice su obuvene par put, a i ne znate kad je ona kupila svoje sandale > teehee: > Čekaj, ne znam jesam li dobro shvatila... Vi pošaljete upit za zamjenu i onda tražite nadoplatu??? > Dobro mi je to znati da se podsjetim zbog čega, između ostalog, ne radim zamjene. > Procjene vrijednosti artikala koje oglašavamo su subjektivne. Dakle ako Vama nošene tenisice, oglašene prije dvije godine, vrijede dvostruko više od novih sandala koje želite, onda ne mijenjate. > Logičnije je i ljepše čuvati tenisice u kutiji nego nositi nove sandale, nije li?
2022 02 27
Ili je možda s niskom cijenom htjela provuć poglede na svoj profil > sanjaurban: > Veću korist mogu imati od tuđe jeftinije stvari u tuđem ormaru nego od skuplje u svojem ormaru koja mi samo stoji, tako ja to gledam. Obrisala je artikl jer sad možda misli da je stavila prenisku cijenu..
2022 02 27
Ne želim joj prodat ništa, nego evo nakon 100 upita meni o zamjeni pitala sam i ja nekog i očito pogriješila. Da pitala sam nadoplatu za tenisice koje je sama odabrala za zamjenu i vidila da je cijena duplo veća > Nitospitos: > Mozda njene sandale vrijede vise nego te tenisice, ja isto stavim smijesno nisku cijenu za neke artikle i nebih nadoplacivala nekom tko mi nudi zamjenu. meni je to okej, vi ste ponudili zamjenu. Jednoj sam curi ponudila moje cizme nove, placene 600 kuna na forumu, snizila sam ih na 250 za naocale od 230 kuna, platila sam i L paket, bez ikakvih pitanja. Po meni vi zapravo kao da umjesto zamjene , njoj nesto zelite prodati. Tako ispada,
2022 02 27
Ali to vam tako ne ide, moraju obje strane biti zadovoljne zamjenom, ako su vam se toliko sviđale njene cipele, a vama stoje tenisice ja bih se na vašem mjestu zamijenila, što sam puno puta tako i napravila, dala sam i skuplji artikl za jeftiniji i nisam požalila. Realno i jedno i drugo (vaši artikli) može se naći na sniženju za par sto kuna tako da bolje zamijeniti i da ne stoji u ormaru.
2022 02 27
> Kiki1967: > Ja sam pitala da li je za zamjenu sama je rekla tenisice nisam joj ih prva ponudila Dobro, to se podrazumijeva. Još najbolje da onaj tko pita za zamjenu odabire iz svog ormara što će ovaj drugi uzeti. Anyway, izbjegavam zamjene zbog niza nesporazuma, poput ovoga i činjenice da neke korisnice kao zamjenu podrazumijevaju rješavanje stvari koje pripadaju isključivo reciklaži. Nemoj me krivo shvatiti, nisam pomislila na tebe. S druge strane, neke se korisnice odlično snalaze u zamjenama. Nisam od tih. Jedan neuspješan pokušaj pristanka na upit o zamjeni završio je gubitkom novaca za dvije L poštarine.
2022 02 27
Ja bih na vašem mjestu mijenjala, nema mi smisla toliko gledati na cijenu. Isto tako ne bih ni tražila ni pristala na zamjenu s nadoplatom. Da ona sad stavi novu cijenu 300 kn, jel bi vi njoj uplatili 100 kn razlike? I iskreno mislim da vi u svakom slučaju bolje prolazite s obzirom na to da dobivate novi artikl. Ne mislim da je htjela privući poglede na artikl, vjerojatno je spustila cijenu da ih proda, a u zamjeni gleda realnu vrijednost.
2022 02 27
Na Vama je da odlučite ovisno o svojoj situaciji da li želite ili ne želite pristati na zamjenu. Cure su podijeljenog mišljenja,netko bi ih mijenjao,a netko ne.A samo Vi znate da li želite ili ne želite dati tenisice za nižu cijenu.Ako Vam ne smetaju ,možda naiđe kupac koji će pristati na 200 kn.
2022 02 27
Ne želi ih mjenjati sad ni prodati tako da je priča gotova 😏 malo mi je zvučalo predobro da bi bilo istinito 100 kn za njih Al ok…. Kako nikad do sad nisam zamjene radila me zanimalo kako se druge cure snalaze, jer stalno dobivam upite za zamjene 😊 pa i kad gledam stvari kod drugih cura gledam da bude ista cijena
2022 02 27
Ja iskreno više toga mijenjam nego uspijem prodat. Od 5 upita o zamjeni jedno 2 upale. Iako pitam one profile gde stoji da su za zamjene. Ako nema opisa profila, pokušam, često dobijem odbijeni u i to je ok. Malo se više angažiram pa uspijem dati dalje. Bolje da se nosi nego stoji u ormaru, iako ne pristajem na zamjenu ako ništa korisno ne mogu dobiti.
2022 02 27
Ma, dobro, skuzit cete kak to ide,svatko gleda to iz svoje perspektive i najbolje se naci i na sredini, jer neka roba moze imati istu cijenu a zapravo vise ili manje vrijedi, dok ona sa razlucitom cijenom moze imati istu vrijednost , ja sam se par puta mijenjala i to bas prijateljski, i uvjek rado pogledam ako mi netko nesto nudi, jer znam da je lijepo kada zapravo besplatno dobijete nesto, 😁😁😁
2022 02 27
> Kiki1967: > Ja sam mislila da zamjene funkcioniraju na način cijena jednaka ili približna onoj koja je postavljena ili nadoplata , svako svoju poštarinu i to je to…. A to naglašavanje koliko je sto plaćeno, pa je u jednom trenu 399 pa u drugom 499 mi je bzvz jer svatko može staviti cijenu koju želi. I tenisice sam platila oko 800 kn pa nisam to naglašavala Ako ja nove sandale koje su koštale 500 kuna prodajem za 100, a Vi tenisice iste vrijednosti prodajete ovdje za 200, je li nadoplata nužna?
2022 03 01
> Tamara5485: > > Kiki1967: > > Ja sam mislila da zamjene funkcioniraju na način cijena jednaka ili približna onoj koja je postavljena ili nadoplata , svako svoju poštarinu i to je to…. A to naglašavanje koliko je sto plaćeno, pa je u jednom trenu 399 pa u drugom 499 mi je bzvz jer svatko može staviti cijenu koju želi. I tenisice sam platila oko 800 kn pa nisam to naglašavala > Ako ja nove sandale koje su koštale 500 kuna prodajem za 100, a Vi tenisice iste vrijednosti prodajete ovdje za 200, je li nadoplata nužna? Ne ako se tako dogovorite. Netko će pregrmiti tih 100 kn jer će dobiti ono što želi, a dati ono što ne želi. A netko će gledat u 5 kn. Ja isto uvijek dodam još koji komad robice za djecu ili igračku u paket, jer volim da ljudi budu zadovoljni i da i drugi put budu spremni za zamjene.
2022 03 01