Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

(ne)postena zamijena

> slatkakrafnica: > Nije dosla čitava naušnica valjda zam jel ih nisam savljala na uho da bi ih ja potrgala Daj prvo odi opet u osnovnu da naučiš pisati, pa onda glumi debila!
2022 03 04
> Lunass: > > ninazeta: > > Evo,pronasla sam gđu .na Crnoj listi pod brojem 79.Sad je sve jasno osim kako je toliko dugo uspjela trgovati sa ovog profila,par su joj vec navodno zatvorili > Mi koje smo dulje tu, znamo za nekoć staru crnu listu u obliku excel tablice. Ako je pod tim brojem, onda je već sudjelovala u muljažama. Imala je i profil DALIA77, Grozdana.loza i još neke. Sve vam piše na ostavljenim temama, samo ukucajte u google nazive tih starih profila i moje krpice. Nije mi palo na pamet provjeravati obzirom na broj pozitivnih povratnih koje ima.Vidjela sam da je nepismena pa pomislila da je gospodja mozda malo starija. Vidjela sam i na fejsu da je dobro poznata svima.Kad su ju stavili na tamosnju Crnu listu,promijenila je nekoliko imena i nastavila dalje varati..Dugacak je popis prigovora na nju. Vjerujem da ce admin rijesiti situaciju kad vidi poruke i ovu temu. Morala sam jednom naici i ja na ovakvu osobu,bilo bi cudno,gotovo 100 suradnji a sve ok 😀
2022 03 04
Ti si stara a ne ja tako da ti bude jaso! Od tebe ,jesam starija jel ti si balavica za mene
2022 03 04
Ajmeee, krafnice, dosta je, ne prestajete sokirati bogatstvom rijeci kojima raspolazete.Opet u osnovnu?! Ja bih prije rekla prvi put..
2022 03 05
Barem cu ju znati prepoznati po "pravopisu"ako opet naletim na nju.Ovaj profil joj je blokiran pa ce vjerojatno otvoriti novi! Jos cekam(nadam se)da ce admin ukloniti moju negativnu.
2022 03 05
To se ne zaboravlja, nema sanse da pogrijesite. Ajd spasili su nas, Drzimo fige za negativnu!
2022 03 05
1 2