Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Na Tisku nemaju koverte...?

Desilo mi se već drugi put da mi na kiosku "objave" da mi ne mogu staviti u kovertu - jer je nemaju. :o Znači - prodam proizvod za 15kn - i još moram dodati 5kn za poštarinu - znači prodala sam za 10kn. Iskreno sve manje imam volje za prodaju preko Krpica. Morat ću obuzdati svoje impulsivne kupnje (jer ionako sve prodajem debelo ispod cijene) - pa ću uštedjeti i novaca i živaca i vremena. Prodaja ionako praktički stoji, što zapravo i razumijem jer ljudi nemaju novaca ni za osnovno.
2022 03 15
Meni se isto tako nesto desilo nedavno na tisku.. Mislim da im je to neka "fora" papilova.. Morala sam poslati 3 paketa, sve za S kutiju, i naravno na tisku nisu imali S kutije i teta na tisku mi je rekla da ima samo M i da tako posaljem. A buduci da mi je isti problem kao i vama, da su mi cijene vec svakako minimalne, 3 M kutije za 3 paketa mi je bilo too much, totalna neisplata. Tako da sam onda samo setala dalje od tiska do tiska dok nisam pronasla onaj koji ima S kutije.. Istina je da bas slabo ide ovdje u zadnje vrijeme, i stvarno treba i vremena i zivaca i aktivnosti da bi se ista uspjelo prodati.
2022 03 15
Ni kod mene nema koverti danima
2022 03 15
Davno sam slala u koverti,iznenadim se kad kazu da imaju Nedavno slala otkuca paket,pokaze joj da nema S kutije,a ja pred njom spakirala,pa kao mora naplatiti kao M jer joj S ne prihvaca Najveca mi je tlaka kad dođem na kiosk a neka cangrizava radi,imam osjecaj kad dođem i kazem da trebam poslati paket,ubija me pogledom I kad mi kaze,sto ste bas tu dosli,mi imamo najvecu guzvu stalno
2022 03 15
Šaljem svaki dan 2,3 paketa i često se desi pred kraj tjedna da nemaju paketa... stvarno ih nemaju, jer valjda dobivaju odredenu količinu. Nešto što me više izludi je kad kaže da nema gdje staviti paket... mislim si kak nemaš di staviti a imaš kutije al ok... produžim dalje I tražim tko ima volje poslati.. ma sve je nekako poslalo naopako 🤷‍♀️
2022 03 15
Ako nailazite na takve probleme da nema ambalaže, dogovorite se s kupcima da pričekaju koji dan, ako nije hitno ili da uplate razliku. Ili pitajte prodavačicu kad će dobiti i pitajte korisničku službu. Svi mi imamo pravo dobiti uslugu kakvu tražimo.
2022 03 16
Ja sam slala paket, ali nisam mogla doći do kioska koji je u online najavi. Dođem na drugi i kažem da mi daju da ispišem adresnicu jer mi je online na drugi kiosk. Žena da to nema veze, neka dam i da će proć. Mislim se ok app. I prošlo je. Tako ako nemaju kuvertu ili S paket na jednom, nosite na drugi kiosk, ako ima blizu. Ako vam kažu da najava ne vrijedi, neka pokušaju, inzistirate. Nadam se da će nekome pomoć
2022 03 16
Meni se pak desilo da sam trazila M kutiju i teta na kiosku rekla da nema i trudila se upakirati u S i uspjela je :D
2022 03 16
Meni osim navedenog nije jasno zašto ja ne mogu staviti artikle u kutiju,nego oni i ne vidim ništa. A nekada treba lijepo složit, samo to im ne dolazi na red.. Ili kaže poslije ću ja to..pa zašto ispred mene se ne zatvori kutija. Ne mislim da će uzet šta, ali ne treba ni gledati šta je.
2022 03 16
Meni su isto nekad znale staviti u kovertu bez da sam tražila (čak sam i računala na S paket) ... ali to je bilo prije. Je li se nešto promijenila poslovna politika ili što - ali ispada da sad nerado stavljaju u koverte - ili im stvarno namjerno šalju premalo koverti... ? Nisam znala da prođe na kiosku i najava paketa koja nije baš za taj kiosk. Uvijek sam mislila da moraš baš donijeti na taj za koji pišeš šifru...
2022 03 16
Next level... danas nije imala S paket na TIsku. Samo L. Da - baš ću stavljati proizvod koji ne košta niti 50kn u L paket. Tako da korisnici danas nisam mogla poslati paket - pokušat ću sutra s drugog kioska. Ovo smatram izrazito bezobrazno od strane Tiska i razmišljam da im makar pošaljem neki mail ...
2022 03 25