Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijedlog za dodavanje skočnog prozora "Želite li ovo obrisati"

Zadnjih par dana sam bila aktivnija na krpicama i kako sam na mobitelu, svaki put kad prođem preko profila slučajno sam obrisala artikl ili dva. Već mi je dosadilo ponavljati oglase i baš je frustrirajuće, pogotovo jer su neki artikli već bili skupili neke omiljene, a sad ih te cure više nemaju spremljene. Mislim da bi skočni prozor koji bi pitao korisnice želi li zaista obrisati artikl bio baš koristan.
2022 03 19
Slažem se
2022 03 19
Daaa! Apsolutno! Svojevremeno je Admin "uvjeravala" kako on postoji. Ne sjećam se koja je bila tema, no svakako znam da joj je nekolicina od nas pokazala kako je u krivu. Pretpostavljam da njoj, s administratorskim ovlastima, pokazuje skočni prozor jer je nešto čak bila i pokazivala na toj temi. Odličan prijedlog, Noir!
2022 03 19
Ako bih išta htjela na ovoj stranici da uvedu - to je ovo! Minimum posla, a stvarno je potrebno jer vjerujem da svi nekad obrišemo nešto što ne treba scrollajući po mobu.
2022 03 19
Svako malo nesto slucajno obrisem Nekad primjetim sto,a nekad ne Bilo bi idealno da se to uvede
2022 03 19
Masu puta sam si obrisala,a dobro je još dok znaš što obrišeš ,:) Definitivno sam za
2022 03 19
definitivno sam za! :)
2022 03 19
Daa, meni se isto stalno to desi, ili samo slucajno stisnem dok si listam profil ili ako idem urediti artikal.. I onda sve ispocetka😵😵 Nadajmo se da ce admini bar na tome malo poraditi...
2022 03 19
Totalno potrebno svim aktivnim clanovima stranice ✌️
2022 03 19
Podržavam! Mislim da bi nas takva opcija sve spasila!
2022 03 19
Ne idem nikad s moba na MK, budem kad bude Aplikacija. Ali da, trebaš uvijek potvrdit da nešto brišeš i da si siguran, tako je gotovo uvijek. No možda se nešto tehnički i radi na ovoj stranici, a mi za to ne znamo. Uvijek postoji i ta mogućnost..
2022 03 19
Ja sam uvijek na mobu i desi se baš često! Bolje je na desktopu jer tamo treba baš kliknuti, a na mobu doslovno prst slučajno sklizne i nema više artikla. 😭
2022 03 19
slucajno obrisem i onda ne znam sto sam obrisala :') :')
2022 03 19
Apsolutno!
2022 03 19
To bi bilo odlično. Kad sam na mobitelu ono što ne treba obrišem slučajno, a ono što treba kliknem po nekoliko puta i neće 🙈😂
2022 03 19
1 2