Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne mogu vise bahate korisnice

Ponekad ponudim neki prijedlog cijene ako mi se nesto svida a recimo ne raspolazem sa trazenim iznosom taj tren. Ne vidim nista lose u tome, na prodavacu je hoce li ili nece pristati na ponudu. Cesto pristanem na neke ponude ako mi je hitno prodati nesto, a i cesto krpicarke pristanu na manji iznos od trazene cijene :-) Uz ugodnu komunikaciju i kulturno ponašanje sve se uspije dogovoriti. Iako smatram da ima zaista nekih nerealnih ponuda, ali to ljubazno odbijem i sve 5.
2022 03 29
Manje vise svi bi mi tili da prodemo jeftinije pri kupnji,isto tako se i cjenkamo...i sve je to ok,dok je u pristojnom tonu. Cak i kad mi u poruci samo posalju duplo manju cifru,mogu prozvakat. 🤭 Ali brate mili,kad rastave na proste faktore,zasto one misle da je njihova ponudena cijena ok...uf digne mi se kosa na glavi 🙄
2022 03 30
Osobno sam bas sada dobila poruku, doduse pristojnu, jel moze u pola cijene? Artikl inace dodje 60 kn a ona bi za 30kn. Uglavnom rekla sam joj da cu joj ga dati za djabe, na sto se dotična uvrijedila i prozvala me nekulturnom, te da ce me objaviti na drustvenim mrezama. Ja sam nekulturna, a ona bez pardona trazi ni manje ni vise nego u pola cijene. Jos mi je ok kada me pitaju koja je zadnja cijena, ali kada sami odrede cijenu i to jos u pola to je za mene uvreda.
2022 03 31
Meni je isto tako fenomenalno kad me vec za maksimalno niske cijene, pitaju za jos nize ili free postarina, sve je okej do nekih granica. Ali kad vidim takve upite za toliko niske cijene i onda udem u njihove profile i pogledam cijene njihovih artikala... Tad mi vec nije jasno nista hahaha Tipa neki totalno iznosen artikal no name marke prodaju po nekim previsokim cijenama i onda meni dodu za potpuno novi artikal i s etiketom pitaju jel moze 30kn s postarinom?
2022 03 31
Je lijepo pitam koja je zadnja cijena nikad mi ne snize::::(((( Haljina u dućanu petsto prodaje se tu za sedamsto dakle nema kraja :((( Mozda od prvog bar za PDV smanje cijenu 😢
2022 03 31
Ne volim da mi netko govori da on misli da bi ta i ta cijena bila ok za taj predmet. U ovom slucaju je bila majica nova za koju je osoba prvo pitala jel moze za 30 kn, ja sam odg da je 50 kn cijena, i meni ponovno ona na to da daje 50 s pt i da ona smatra da je to ok za majicu, reko hvala lijepa cijena je fiksna 🙄🙄🙄
2022 03 31
> ivaa5564: > Ne volim da mi netko govori da on misli da bi ta i ta cijena bila ok za taj predmet. U ovom slucaju je bila majica nova za koju je osoba prvo pitala jel moze za 30 kn, ja sam odg da je 50 kn cijena, i meni ponovno ona na to da daje 50 s pt i da ona smatra da je to ok za majicu, reko hvala lijepa cijena je fiksna 🙄🙄🙄 Sto ljudi,sto cudi Svi bi skoro badava sve,samo svoje cijene,tuđe ne Nedavno mi se zenska javila za 2 stvari,iznos je bio 40kn I upit jel moze to jeftinije,naravno da moze Odes u trgovinu pa se cjenkaj s prodavacima
2022 03 31
alergična sam na cjenkanje, jednom sam pristala i osoba mi nije ni povratnu ostavila. sad nema više x-) ja osobno bi umrla od srama da tražim nekoga da mi spušta cijenu, ako mi je previše ne kupujem i bok
2022 04 02
Meni je sasvim ok da netko upita za popust, nižu cijenu, uvijek sam za dogovore oko cijena, što ne znači da ću pristati na nerealne upite, tipa da im snizim cijenu za 90% s uključenom poštarinom 😂 Srećom, u principu dobim normalne upite, a ove sa ekstremnim prohtjevima imam dojam da im je malo dosadno pa se tako zabavljaju, stoga se time ne zamaram.
2022 04 11
1 2