Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliko dugo cekate na uplatu ako kupac ne precizira kada ce uplatiti

Ako kupac uzme podatke i kaze da ce se javiti kada uplati, koje je razumno vrijeme za koje bi se uplata trebala obaviti, tj koliko dugo vi cekate uplatu ?
2022 04 04
Pa po meni odmah isti dan ili sljedeći... osim ako prije nego sto uzme podatke naglasi da će moći uplatiti nešto kasnije. Ovako je to isto kao da radi neku vrstu neizravne rezervacije.
2022 04 04
Bez nekih prethodnih dogovora oko roka uplate, mislim da je okej pricekat 1-2 dana, osim eto ako bas nije uletio i vikend u to vrijeme. No bilo kako bilo, ja uvijek volim pitati kada ce otprilike uplatiti, tako da kasnije ne bude takvih amo rec problema s cekanjem. Ukoliko vam netko "kasni" s uplatom, mislim da se ne bi trebali ustrucavati pitati o cemu se radi.
2022 04 04
Max 2 dana, i kažem neka jave kad uplate da mogu provjeriti.. ako u 2 dana ne sjedne, ide dalje.
2022 04 05
Čak je ok i da odma napišete uplatu čekam 2 dana, ako je nema, proizvod ide dalje. Tako ćete bez puno navlačenja znati na čemu ste.
2022 04 05
Da, 1 ili 2 dana. Ako se drugačije nije dogovorilo, ali onda to po meni ide pod rezervaciju.
2022 04 05
a ostavite li povratnu ili samo ignorirate situaciju
2022 04 05
Slazem se sa svim curama koje su napisale maksimalno 2 dana ili ako ne naglase da treba vise dana zbog place ili necega drugog onda pricekam...Ako se ne desi ni tada uplata ponovno je aktivno i dostupno drugim kupcima😊
2022 04 05
Kao i velika većina, pričekam dva dana, nakon toga pitam kakva je situacija jer je moguće da je osoba u gužvi ili jednostavno zaboravila, ali ako se tjedan dana ili dulje navlačim tako s nekime, imam dovoljno iskustva da znam da će skoro svaki put odjednom prestati odgovarati na poruke ili odustati. Imala sam situaciju gdje mi je cura mjesec dana govorila da će uplatiti, pa samo što nije, pa bi uzela još jednu stvar, pa ipak ne bi ništa, pa opet šalje podatke za slanje jer se predomislila... Kad sam joj nakon tog cijelog kaosa rekla da mi se zbog 20kn ne isplati toliko navlačiti, ljutila se i ja sam ispala babaroga 🤣
2022 04 05
Imala sam situaciju gdje mi je kupac rekao plaćam sutra. Nije bilo uplate. Nakon dva dana kaže plaćam sigurno za dva dana. Nije bilo uplate. Mislila sam da je odustalo. Nakon 4 dana javi da je plaćeno.. Sva sreća nisam prodala ono što je htio.. Etooo🙃
2022 04 05
Cekam cca 3 dana, ili ako mi netko kaze da ce nakon npr 15., u mjesecu, onda cekam 16. Vise od toga ne, nemam zivaca
2022 04 06
Mislim da je normalni period sacekati 2-3 dana Ako nije vikend Jer dosta ljudi nema int,bankarstvo,pa idu u postu ili banku uplacivati
2022 04 06
Pričekam 2 dana i uglavnom bude sve ok. Ako imam još koji upit za istu stvar, kažem drugom kupcu da čekam uplatu i ako ne bude uplate da ću se javiti.
2022 04 06
> ivanamdd: > Ako kupac uzme podatke i kaze da ce se javiti kada uplati, koje je razumno vrijeme za koje bi se uplata trebala obaviti, tj koliko dugo vi cekate uplatu ? Isti dan ili sljedeći jer sad svi imamo više manje m banking ili net čitacem. Osim ako ne precizira datum zbog plate itd.Ali ne sad nznm koliko..
2022 04 07
Najvise 2 dana,onda se javim dali je odustala ili sta?! 🙂
2022 04 08
1 2