Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ako imate vremena pomoc pliz

Danas je papiric navodno u džepu, jucer nije bija navodno.. uvik su sve ovakve sve bezobraznije i bezobraznije. Pocastila me i povratnom.. nadam se da ce mi admin odgovorit 🤔
2022 04 15
Da, ali sto se podrazumijeva pod 'novo bez etikete'? Ja molim da mi netko objasni jer cu i ja prodavati opranu i jednom nosenu robu pod novo bez etikete. Po meni je to probano i skinuta etiketa, a sto je noseno i oprano, to je stanje-vrlo dobro. Ja ne razumijem zasto vam je tako tesko izaci u susret curi pa i ako je samo nezadovoljna trenirkom.
2022 04 15
Svakako povrat, ali je pitanje tko plaća poštrarinu jer kupac nije pitao mjere.
2022 04 15
Podjeliti poštarinu i svakako povrat,novo ili nenošeno nije nošeno i oprano, nije ni uredu da kupac plaća poštarine sve sama kad nije točan opis hlaća ,a o onome što je fer naglasiti da su kraće da ne govorimo😔
2022 04 15
Hvala Admin, hvala cure ☺️
2022 04 15
Ako piše da je novo onda je novo trebalo i doć, a ne nošeno na " dva sata i za sliku " i bla bla i još uz to oprano sa smećem u džepu. A za dužinu trebali ste pitati mjere ako ste već visoki pa za svaki slučaj. Po meni trebala bi Vam vratit novac. Ta bahatost gora mi je od ičega 🤮
2022 04 15
> MojaPula: > Ako piše da je novo onda je novo trebalo i doć, a ne nošeno na " dva sata i za sliku " i bla bla i još uz to oprano sa smećem u džepu. A za dužinu trebali ste pitati mjere ako ste već visoki pa za svaki slučaj. > Po meni trebala bi Vam vratit novac. > Ta bahatost gora mi je od ičega 🤮 Hvala vam ❤️ Nisam visoka, 170 sam, odma sam vidila da nesto nije u redu s hlacama.. stvarno da je problem u meni mucala bi, falila sam sto puta, falijem i kad kupim u ducanu 🙈 Cura je bas postala bahata nakon par poruka i nisam joj tila popustit. Najjace su kad napisu u opisu napisu da ne rade povrate, i ovu sam samo tu cekala. Koliko vidim vecinu je ormara obrisala, vjerojatno ce baj baj krpicama. Ne vrati li mi bar 50, u naslov cu joj stavit ime prezime i iban
2022 04 15
Da, ne isplati vam se bas placati obje postarine, ne? Ja inace uvjek curama izmjerim i bez da me pitaju jer kak je meni tesko kad bacim novce jer sam kupila nesto krivo, tako ne zelim ni da se one grizu zbog bacene love. Meni ormar pun losih odabira s krpica😂😂😂
2022 04 15
Evo pametnica pametuje ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/770a42fed40df14b37531755bd65bdf6.jpg)
2022 04 16
Izvoli mi vratit novce i posalji podatke da ti mogu vratit tvoju trenirku, koju kako sam ti rekla, ne moze obuc ni dite od 10 godina jer se uprala. A ti se lici di god znas, moja greska nije. Da je pokrila bi se usima i mucala, a da sam ovo nekome napravila, ispricavala bi se do Bozica ne Uskrsa i vratila bi prije nego me trazi
2022 04 16
Pa jel nije vratila još,ajme svašta
2022 04 16
Zasto nije bila primopredaja?Sad tek kuzim da ste iz istog grada?
2022 04 16
> Sanja8888: > Zasto nije bila primopredaja?Sad tek kuzim da ste iz istog grada? Valjda studira negdi, mislim u Slavonskom Brodu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b6d92250f3a4102aab49b41482f7ebcd.jpg)
2022 04 16
> marina122: > Pa jel nije vratila još,ajme svašta Ma jok 🤮 To je taj bolestan profil ljudi, sami sebe uvjere da su u pravu i nebi im bog istira to ni iz guzice a kamoli iz glave
2022 04 16
Ima i neznanja tu Oprala hlace od felpe na 60 A slike za usporedbu istih nema
2022 04 16