Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TISAK Krađe

> Nana-1983: > > Laninkutak: > > > Miss_Escobar: > > > > Nana-1983: > > > > To mogu samo tete na tisku krasti.. > > > Nije istina!!! > > > Tu opciju odmah isključite, jer postoje dvije kamere jedna unutar, a druga izvan Tiska. > > > Tete sigurno ne kradu pakete, jer i da žele odmah bi se saznalo da su one to učinile.. > > > Krade ih netko tko je zadužen za preuzimanje paketa i dostavu. > > Može i to biti. > > Prije sam sama stavljala u kutiju, koju su one zatvarale da vidim. A sada se ljute, ako ih to tražim i naknadno zatvaraju kad odem. > A gle ljudi svašta pričaju ne vijerujem dok ne vidim ali ajd. Pa ja sam vidjela, i zato prenosim točne informacije. Nema smisla kriviti tete, jer one sigurno nista uzeti ne mogu i ne smiju. Također mi je ukraden paket u vrijednosti od 4000 kn, i dostava je kriva za to. Situacija se uspjela rijesiti, uz ogroman show i muku.
2022 04 30
Ja nikad problema sa tiskom ,niti sa poštom .Istina da preko tiska puno više šaljem i primam jer mi jednostavnije i manje gužva ,ponavljam nikad problema...
2022 04 30
> Pa ja sam vidjela, i zato prenosim točne informacije. Nema smisla kriviti tete, jer one sigurno nista uzeti ne mogu i ne smiju. > Također mi je ukraden paket u vrijednosti od 4000 kn, i dostava je > kriva za to. Situacija se uspjela rijesiti, uz ogroman show i muku. Dostava????a da nisu klinci u skladištu ?Otvarali palete i krali? Ima priliku svatko ukrast iz paketa,bez obzira sto je kamerama pokriveno sve kiosk utovarna rampa skladište .Naknadno stavljaju žute naljepnice navodno pri utovaru da se vidi dali je otvaran . Uglavnom svatko ima priliku ,a oduvijek se krivi dostavljače,sto se na kraju pokazalo netočno u većini slučajeva,naravno ima izuzetaka
2022 04 30
> Sanja8888: > > Pa ja sam vidjela, i zato prenosim točne informacije. Nema smisla kriviti tete, jer one sigurno nista uzeti ne mogu i ne smiju. > > Također mi je ukraden paket u vrijednosti od 4000 kn, i dostava je > > kriva za to. Situacija se uspjela rijesiti, uz ogroman show i muku. > Dostava????a da nisu klinci u skladištu ?Otvarali palete i krali? > Ima priliku svatko ukrast iz paketa,bez obzira sto je kamerama pokriveno sve kiosk utovarna rampa skladište .Naknadno stavljaju žute naljepnice navodno pri utovaru da se vidi dali je otvaran . > Uglavnom svatko ima priliku ,a oduvijek se krivi dostavljače,sto se na kraju pokazalo netočno u većini slučajeva,naravno ima izuzetaka Da, osoba koja je trebala dostaviti paket na moj Tisak je ukrala original torbicu koja se nalazila u svojoj autentičnoj kutiji i paket mi je dosao prazan. 15 dana sam svakodnevno razgovarala s njihovim operaterima kako bi rijesila problem. Također sam mislila da su mi tete ukrale, međutim sve kamere su vise puta pregledane i to se nije dogodilo s njihove strane. Na kraju se saznalo tko je bio taj dan zadužen za dostavu, i da je paket izasao neotvoren iz skladišta. A moj je bio naknadno zalijepljen sa selotejpom. Dakle, s mom slucaju je dostava bila kriva, i osoba ce kazneno odgovarati za to. Ovoj djevojci također tete nisu ukrale nista iz paketa, jer da jesu problem bi vec bio riješen, pa ne bi sigurno ovako dugo cekala.
2022 05 02
Meni se par puta dogodilo da sam preuzela pakete na kojima se vidjelo da su otvarani i ponovno ljepljeni drugom trakom/selotejpom. Nista nije falilo, ali je ocito otvarao i kopao po sadrzaju paketa...
2022 05 02
Na tisak voze tri dostavne službe ne samo tisak Gls oversses tako da nije pošteno kriviti samo tisak jer neznamo koja je služba obavila provoz i dostavu do kioska
2022 05 02
Bez uvrede okriviti nekog da je nešto uzeo bez dokaza i argumenata samo zato što ta osoba misli da je tako je više nego totalno blesavo. Za krivnju trebamo i dokaz a ne ja mislim da to rade tete sa Tiska, a kako bi Vama bilo da ste ta kako kažete teta na Tisku ja bih rekla prodavačica pa da Vas netko okrivljuje za nešto pogotovo krađu a Vi ni krivi ni dužni. , dok neznamo tko to radi a neznamo mi je suludo nekog okrivljavati s tim se treba pozabaviti Uprava Tiska i istraživati, nije nikom ugodno naprotiv kad mu se takvo što dogodi ali napamet okrivljavati to ne bih mogla.
2022 05 02
jeste li ikada dozivjeli da na trackingu pise da vam je paket na Tisku vi dodjete a paketa nema? znaci ja se cudim, ova me gleda, gleda u broj posiljke vidi da pise da je na Tisku ali njega fizicki nema! njen odgovor je da dodjem sutra. Mene je vise sve strah tog tiska i sto se to s njima dogada?
2022 05 04
> CoutureduJour: > jeste li ikada dozivjeli da na trackingu pise da vam je paket na Tisku vi dodjete a paketa nema? znaci ja se cudim, ova me gleda, gleda u broj posiljke vidi da pise da je na Tisku ali njega fizicki nema! njen odgovor je da dodjem sutra. Mene je vise sve strah tog tiska i sto se to s njima dogada? Imala sam ja slučaj, tj moj kupac.. što se desilo nitko ne zna, ali je žena išla dana za redom na taj tisak i ispitivala u čemu je problem i napokon došla do svog paketa...
2022 05 04
> trouhgmyeyes: > > CoutureduJour: > > jeste li ikada dozivjeli da na trackingu pise da vam je paket na Tisku vi dodjete a paketa nema? znaci ja se cudim, ova me gleda, gleda u broj posiljke vidi da pise da je na Tisku ali njega fizicki nema! njen odgovor je da dodjem sutra. Mene je vise sve strah tog tiska i sto se to s njima dogada? > Imala sam ja slučaj, tj moj kupac.. što se desilo nitko ne zna, ali je žena išla dana za redom na taj tisak i ispitivala u čemu je problem i napokon došla do svog paketa... nevjerojatno. ja u zadnjih mjesec dana kao da sam ukleta. samo neki problemi s jedno te istim paketom. te se krivo posalje te se zamjene paketi te sad nema paketa nigdje. zoves sluzbu oni se prave ludi.. ne znam nisam nikada imala vecih problema s njima no kad ovo citam mi dodje slabo automatski.
2022 05 04
Tete u Tisku sigurno ne kradu!!! Kao 1. nema se gdje okrenuti da ju ne snima kamera. 2. kad se dogodi krađa prvo provjeravaju njih. 3. Paket nije pod kamerom samo i isključivo kad je u transportu tj u kombiju. 4. Isti taj paket promijeni nekoliko dostavljača i kombija i postoji šansa da je neki od njih nepošten Što se tiče stavljanja u kutiju pitala sam Tetu nedavno kad je rekla da mora ona... Postoji jasno označeno što se smije a što ne smije slati. Zbog toga što ljudi šalju svašta, one moraju staviti artikl u kutiju. Kao iz sigurnost da nije npr litra rakije. Bezveze, al tako su im naredili
2022 05 09
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija