Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem s djelatnicama Tiska

I treba pisati i prigovor te se obratiti Tisku, a na pojedinačne slučajeve nikako ćutati, prvi put kad sam naišla na tu neljubaznost i komentare srezala sam to odmah i više nikad nije neljubazna ili slično, tada sam slala sa popunjavanjem onih listića pa me je pitala kao što kažete u nekom čudu zašto ne šaljem online na što sam joj odgovorila ali pravo i više nikad nije neljubazna, isto sam joj rekla da mi neće ona određivati kako ću ja slati te sam joj rekla da ću je prijaviti i ako joj se neradi neka ustupi nekom drugom mjesto., sad me svaki put dočeka sa osmijehom., mislim da se mora progovoriti jer sve mi tu uslugu plaćamo i nismo došle njih vidjeti kakvog su raspoloženja već za svoj novac poslati paket. Mišljenja sam da nikako ne treba ćutati dok one prevrću očima već ih spustiti na zemlju, žalosno je što se nikom ne radi ako joj ne odgovara neka potraži bolje .
2022 05 05
Ja sam definitivno za kolektivni prigovor. Meni nažalost moji mailovi upućeni službi za korisnike nikad nisu urodili plodom, tj. nikad nisam niti dobila odgovor.
2022 05 05
Meni su uvazili prigvor na djelatnicu Tiska koja je bila bezobrazna kad god dodes za bilo sto na Tisak. U principu su ju premjestili na drugi kiosk, ali meni dovoljno da ju vise ne moram vidat na meni najblizem Tisku.
2022 05 05
Nije im lako i razumijem da im je posao naporan jer nema što im se nije utrpalo da rade, a ni osnovno pravo na osnovne fiziološke potrebe nemaju. Relativno često šaljem i primam pakete. Često puta kad plaćam ostavim par kunica više, čisto iz nagrade za osmijeh, dobru uslugu oko koje se stvarno trude. Ne vidim razlog da njima ne ostavim ako to konobarima redovito ostavljam. Netko se neće složiti, ali što se mene tiče, ovo je najbolji kompromis.
2022 05 05
Sve to stoji što kažete da natrpano je toliko da neznaš čega ne, ali mi korisnici zato nismo krivi i da se na nas belji i prevrće očima, ali ipak mislim da je to sve faktor čovjek i po drugim mjestima rade, kao trgovine već napamet znate koja će Vas dočekati ljubazno i uljuđeno i one koje dopodne mrze sebe a popodne cijeli svijet (baš nas ima svakakvih a sve je manje kulture nažalost).
2022 05 05
Meni su uvijek odgovorili na email da će biti proslijeđeno voditelju poslovnice. Ne znam da li ikad proslijeđeno i ima li ikakve svrhe slati žalbe jer jedno te iste žene rade stalno. Sada se doslovno odvezem 5 km dalje do centra i pošaljem gdje su žene normalne i ljubazne, iako u užem krugu imam 3 kioska. Vrhunac je bio kad mi se jedna prijetila da će uzeti moje osobne podatke i tražiti me da joj (njoj? what??) namirim 500 kn ako se paket strga (obični kupaći kostim?!), te mi doslovno bacala novce nazad. Napominjem da sam bila maksimalno smirena i pristojna, normalno sam došla poslati paket pa me ovo stvarno šokiralo i uznemirilo.
2022 05 05
Djelatnice kioska s kojeg šaljem su baš super, često šaljem po 2 ili 3 paketa i nikad se nisu žalile ili pomiješala pakete (kucam u drvo😂). Izgleda da po tom pitanju imam sreće! U jednu ruku mogu shvatiti da im predstavlja muku slanje paketa, neke možda jesu nemarne i radile bi što manje moguće, ali opet si misllimm stvarno su ih pretrpali poslom na tisku, sve se može na tisku obavljati (još malo pa ćemo moći i na wc otić na tisak) i vjerojatno im u toku dana ako imaju stalnu navalu dosta teško i zahtjevno za radit, još u tako skućenom prostoru, po zimi im je hladno po ljeti vruće, sigurna sam da im nije lako. Naravno to ne opravdava neljubaznost i nekulturu. Ali da mogu shvatiti da im nije lako, mogu.
2022 05 05
> MariaTu1: > Meni su uvijek odgovorili na email da će biti proslijeđeno voditelju poslovnice. Ne znam da li ikad proslijeđeno i ima li ikakve svrhe slati žalbe jer jedno te iste žene rade stalno. Ista stvar, nekoliko istih odgovara, a nikad se ništa nije promijenilo.
2022 05 05
Ja sam imala neugodnu situaciju tek nakon sto je paket bio predan. Najavila sam paket, bila je nedjelja i poslala sam tatu da posalje paket. Tisak na kojem sam najavila paket nije radio pa je on otisao na drugi i tamo predao paket, dobio potvrdu i vratio se doma. Iskreno, do tada se nisam susretala s time da najavim paket na jednom, a posaljem na drugom Tisku i digla sam paniku tim vise jer kod provjere posiljke sifra koju je tata dobio je bila neispravna na sto se on natrag uputio na isti Tisak gdje mu je prodavacica bezobrazno rekla da se nikad nije susrela s takvom situacijom, ne trudeci se saznati i dati neke informacije hoce li biti sve kako treba, nije ni znala zasto je kod neispravan, nakon cega je moj tata zatrazio paket natrag, da se stornira racun sto je ona bezobrazno odbila. Na kraju je sve ispalo ok, ali neinformiranost djelatnica je strasna.
2022 05 06
"nema se gdje okrenuti od paketa, najlakse je nama doci poslati pa ona mora skakati preko njih"
2022 05 06
Makarska je mali grad pa je u nas to jednostavnije i direktnije. Kad je teta nadrkenzi, onda se popičkaramo; ona urla da kako mogu doć 15 minuta do zatvaranja, a ja njoj kažen da sigurno ne žuri doma kad cili grad zna da s mužen ne govori, pa na paket i zaboravimo. Kad je teta dobre volje, onda me pozdravlja priko sestre, pita di san i da žalibože Krpica kad me ne vidi po šest miseci. Da ne ispadne da su Krpice uzaludna stranica, oden poslat rodici okraćalu mi košulju. Čisto da sačuvan rejting Krpica, ko da je meni zbog mene
2022 05 06
> bubamara12: > Ja sam imala neugodnu situaciju tek nakon sto je paket bio predan. Najavila sam paket, bila je nedjelja i poslala sam tatu da posalje paket. Tisak na kojem sam najavila paket nije radio pa je on otisao na drugi i tamo predao paket, dobio potvrdu i vratio se doma. Iskreno, do tada se nisam susretala s time da najavim paket na jednom, a posaljem na drugom Tisku i digla sam paniku tim vise jer kod provjere posiljke sifra koju je tata dobio je bila neispravna na sto se on natrag uputio na isti Tisak gdje mu je prodavacica bezobrazno rekla da se nikad nije susrela s takvom situacijom, ne trudeci se saznati i dati neke informacije hoce li biti sve kako treba, nije ni znala zasto je kod neispravan, nakon cega je moj tata zatrazio paket natrag, da se stornira racun sto je ona bezobrazno odbila. Na kraju je sve ispalo ok, ali neinformiranost djelatnica je strasna. Za ubuduće, ja bar 1x tjedno šaljem s drugog tiska od onog gdje je paket najavljen, jer izgovori... i nikad problema, i više mi je djelatnica reklo da je bitno odredište da je točno, polazište se ni ne gleda.. jedino ukoliko bi se paket vratio, ne znam gdje bi točno išao.
2022 05 06
Ma jasno, ali ja to nisam znala i zabrinuo me taj kod za pracenje posiljke za kojeg je izbacivalo da ne postoji. A prodavacica nije znala nista, kao nije se sustetala s takvom situacijom i ne zanima ju sto ce biti s mojim paketom. Nije se ni potrudila saznati, nazvati informacije tiska, sto god. Neinformiranost i bezobrazluk radnice je poanta price. > trouhgmyeyes: > > bubamara12: > > Ja sam imala neugodnu situaciju tek nakon sto je paket bio predan. Najavila sam paket, bila je nedjelja i poslala sam tatu da posalje paket. Tisak na kojem sam najavila paket nije radio pa je on otisao na drugi i tamo predao paket, dobio potvrdu i vratio se doma. Iskreno, do tada se nisam susretala s time da najavim paket na jednom, a posaljem na drugom Tisku i digla sam paniku tim vise jer kod provjere posiljke sifra koju je tata dobio je bila neispravna na sto se on natrag uputio na isti Tisak gdje mu je prodavacica bezobrazno rekla da se nikad nije susrela s takvom situacijom, ne trudeci se saznati i dati neke informacije hoce li biti sve kako treba, nije ni znala zasto je kod neispravan, nakon cega je moj tata zatrazio paket natrag, da se stornira racun sto je ona bezobrazno odbila. Na kraju je sve ispalo ok, ali neinformiranost djelatnica je strasna. > Za ubuduće, ja bar 1x tjedno šaljem s drugog tiska od onog gdje je paket najavljen, jer izgovori... i nikad problema, i više mi je djelatnica reklo da je bitno odredište da je točno, polazište se ni ne gleda.. jedino ukoliko bi se paket vratio, ne znam gdje bi točno išao.
2022 05 07
Ajme. Šaljem uvijek s 2 Tiska. Od kojih jedan radi do 10. I dogodilo se par puta da sam dolazila doslovce 10min prije zatvaranja, ljubazno pitala jel mi kasno za poslati, kaže makaršta kasno, radimo još 10min. Nikad problema. Tete u OS Lio i Kaufland su divne. Dogodilo se jednom da nisu imale kutija ili papirića, al nije do njih. Al isto tako mi se desilo da je bila zamjenanzbog bolovanja, došla na LIO Tisak 40min pred zatvaranje i nije htjela primiti paket. Prijavila sam Tisku. Oko nekih stvari morate biti Karen. Kužim, da nije lako raditi u Tisku, biti trgovac, poštar, sladoledar, kladioničar... Al kontam si ako kolegice prime, može i ona. Kolegice ne rade obračun i zaključak blagajne 40min prije, pa nemoš onda tako! Uglavnom... PRIJAVITE NEPRAVILNOSTI!!!
2022 05 09
gospodje, cure, djevojke dodjite kod mene na tisak, ja cu vam zapakirati ako treba i ispuniti,to mi je najmanji problem.
2023 08 21