Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem s djelatnicama Tiska

> maremarenda: > I treba pisati i prigovor te se obratiti Tisku, a na pojedinačne slučajeve nikako ćutati, prvi put kad sam naišla na tu neljubaznost i komentare srezala sam to odmah i više nikad nije neljubazna ili slično, tada sam slala sa popunjavanjem onih listića pa me je pitala kao što kažete u nekom čudu zašto ne šaljem online na što sam joj odgovorila ali pravo i više nikad nije neljubazna, isto sam joj rekla da mi neće ona određivati kako ću ja slati te sam joj rekla da ću je prijaviti i ako joj se neradi neka ustupi nekom drugom mjesto., sad me svaki put dočeka sa osmijehom., mislim da se mora progovoriti jer sve mi tu uslugu plaćamo i nismo došle njih vidjeti kakvog su raspoloženja već za svoj novac poslati paket. > Mišljenja sam da nikako ne treba ćutati dok one prevrću očima već ih spustiti na zemlju, žalosno je što se nikom ne radi ako joj ne odgovara neka potraži bolje . sto se tice paketa to sam odgovorio svi kod mene u bilo koje doba mozete doci nema problema,zao mi je sto te gospodje ne mogu jednostavbo nauciti samo 5 magicnih rijeci koje svaki prodavac mora zanti napamet, DOBAR DAN, JUTR, VECER, HVALA, IZVOLITE, DOVIDJENJA i nema mjesta bilo kakvom nesporazumu onda,a ako netko ustraje u razgovoru uljudno i pristojno je nastaviti razgovor do razine pristojnosti .
2023 08 21
Da ne otvaram novu temu, kupila sam L kutiju naTisku i nisam dobila papirić s kodom, samo račun. Pitam prodavačicu za kod, kaže da toga više nema no da se stari kodovi mogu iskoristiti do nekog datuma, nisam zapamtila. NIje mi se dalo natezati jer sam kutiju kupila zbog nečeg drugog, ne zbog slanja Tiskom. Na stranicama ništa ne piše, to se dogodilo u ponedjeljak. Ili sam ja stvarno pehist što se tiče prodavačica.
2023 12 06
Ista situacija kod mene prije pola sata Na 2 tiska gospođe tvrde da pakete ne mogu poslati jer “zatrpane smo tim vašim paketima”i da paketi neće ići iduća 3 dana. Bezobrazno i drsko ponašanje bez tolerancije, zvala sam korisničku službu Tiska i dobro ih napljuvala!
2024 02 14
Katastrofa...svakako treba slati mailove jer nažalost ovo je pravilo kod slanja Tiskom
2024 02 14
Prije dosta vremena imala sam vrlo neugodnu situaciju s djelatnicom Tiska. Došla sam sat vremena prije zatvaranja trafike racunajuci da je tad manje ljudi i guzve, a ona me napala zasto tako kasno dolazim i bila vrlo neljubazan. Osjetila sam se ponizenom. Nakon toga sam kontaktirala mailom Tisak, iznijela prituzbu, i gospodu su preselili u drugu trafiku.
2024 02 16
Od 2 tiska koja imamo ,jedan uvijek izbjegavam,osim ako na drugom nema kutija pa sam prisiljena ici na taj Razlog:dosla sam poslati paket,sve imam online,znaci ne traje dugo da se obavi,kaze mi prodavacica,sto ste bas tu dosli,mi imamo najvecu guzvu,idite na drugi kiosk
2024 02 16
Na gore navedenu situaciju me gospodin koji se javio na broj korisnicke sluzbe nazvao kasnije i rekao da odem na jedan od ta dva tiska poslati pakete te da ih gospođe moraju primiti . Kada sam otišla poslije posla druga priča, odjednom se paketi mogu poslati! :D Ako imate kakvih problema sa slanjem paketa svakako kontaktirajte korisnicku sluzbu Tiska na 072 000 001
2024 02 16
1 2 3