Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

NJEGA KOSE

Pozdrav cure, imate li možda kakve preporuke za njegu kose? Maske, šamponi? Imam izrazito suhu kosu koju povremeno peglam pa bi mi odgovarali proizvodi nakon kojih mi nebi bilo potrebno peglanje! Hvala unaprijed ❣
2022 05 05
Meni su ulja zakon, ili masni balzami, jako malu količinu stavim, par kapi, i kosa je uvjek svilenkasta,navecer stavim i na tjeme. Svaki dan perem kosu,a i farbam se i to mi je najbolje. Samo nesmije biti neko ulje koje se usmrdi, tipa kokosovo. Kosu perem sa onim super blagim sindetom ili uljem za pranje od la roche posaya. Jedna cura na forumu ima fine mjesavine ulja.
2022 05 06
meni su dobri syoss i john frieda šamponi i maske. ne znam koliki vam je budžet, ali možda da uložite u neki kućni tretman keratinom ili ulja sa keratinom
2022 05 06
Maslinovo ulje i žutanjak.. Sat vremena držati na kosi. Oprati.
2022 05 06
Ziaja ulje/serum meni je savršen 😍
2022 05 06
> Vikili: > Maslinovo ulje i žutanjak.. Sat vremena držati na kosi. Oprati. E to je dobra stara maska, mnogo puta pravljena ❤ kosa je nako toga odlicna, samo rijetko imam vremena za mućkanje iako se isplati svakako!🙂
2022 05 06
Klorane balzam od Manga 😊
2022 05 06
Od isprobanog mogu preporučiti i recenzirati slijedeće: (imam bojanu kosu s pramenovima, ali ne puno, nešto tipa balayage. Prirodna kosa mi je gusta i suha) 1. Za zaštitu od topline pegle i fena: L'Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol Sprej za kosu 2. Za njegu ljeti: Schwarzkopf Gliss Kur Oil Nutritive maska za kosu 3. Za njegu tijekom godine: L'Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color Resveratrol maska za kosu i Loreal preference u tubi, koja se dobije uz farbu, a odnedavno ju je moguće u DMu kupiti zasebno za 18kn/50mL. :) 4. Šampon za rast kose: Vichy Dercos Energizing šampon 5. Standardni šampon za kosu: Vichy Neogenic dercos šampon (ljubičasta naljepnica) 6. Regeneratore više i ne volim koristiti, jer imam osjećaj da manje njeguju od maski i sprejeva, a ispiru se stoo godinaaa ://, ali ok mi je bio od John Frieda Frizz Ease 7. Tonik za rast kose: Ducray neoptide (treba ga rabiti kontinuirano 6 mjeseci za rezultate) i Eucerin Dermocapillaire tonik za rast kose (košta na akciji 90 kn i traje mi dugo :)) 8. Lak za kosu: John Frieda Volume 9. Serum za vrhove: Gliss u tubi s pumpicom: Gliss Kur Schwarzkopf Oil Nutritive Anti-Split Ends Hair Tip Fluid 50 ml " 10. Još bih pohvalila K18 maska za molekularnu obnovu kose, Keune serum i Olaplex sustav :) Nadam se da sam pomogla. :)
2022 06 30