Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

S kojim trapericama ste najzadovoljnije?

> sanjaurban: > Kakve su cijene u Europi92? Nikad ne uđem tamo.. Npr. te Salsa traperice su 700+ kn (ali vrijede) s tim da Europa 92 ima aktivnu prodaju pa se naoružajte živcima ako to ne volite (ono, došle ste po traperice pa dok isprobavate prodavačica Vam upada u kabinu s još 3 majice, ali nisu cure krive takva je politika firme 😅)
2022 05 18
stradivarius i levis
2022 05 18
> BiggieS: > > sanjaurban: > > Kakve su cijene u Europi92? Nikad ne uđem tamo.. > Npr. te Salsa traperice su 700+ kn (ali vrijede) s tim da Europa 92 ima aktivnu prodaju pa se naoružajte živcima ako to ne volite (ono, došle ste po traperice pa dok isprobavate prodavačica Vam upada u kabinu s još 3 majice, ali nisu cure krive takva je politika firme 😅) Da, sad znam zašto ne ulazim tamo, obično nema nikoga od kupaca ili 1-2 kupca, a uvijek mi bude neugodno ako prodavačica povadi cijelu policu, a ja na kraju ne kupim ništa, više volim kad sama prekopavam i nitko me ništa ne pita...
2022 05 18
> Sandra1812: > > Vikili: > > Salsa..tugujem za njima..nema više tog brenda, nisam ga našla kod nas. > imate u europi 92 za kupiti salsine trapke :) Hvala puno.
2022 05 20
1 2