Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Želim nešto kupiti, ali korisnice mi ne odgovaraju, a aktivne su

Pozdrav Od nedavno kupujem na krpicama i stalno mi se događa da pošaljem puruku korisnici i želim nešto kupiti, a nitko ne odgovara. A korisnica je aktivna. Od deset poslanih upita odgovori mi možda 5. cura. O čemu se radi ? Prvo pošaljem ono "Želim to", neke odgovore, dogovorimo se i sve 5. Ali neke ne odgovore, a prodaju, ostavljaju ocjene, komuniciraju s drugima i slično. Ulogiravaju se svaki dan nekoliko puta i slično. Nekima koje mi nisu odgovorile sam poslala i poruku direktno ali opet nema odgovora. Ja ne znam koja je svrha ove stranice, ja bih nešto kupila ali ne mogu. Čula sam da zna biti problem s porukama, da li znate nešto o tome ? Hvala :)
2022 05 29
> NakitOnline: > Pozdrav > Od nedavno kupujem na krpicama i stalno mi se događa da pošaljem puruku korisnici i želim nešto kupiti, a nitko ne odgovara. > A korisnica je aktivna. Od deset poslanih upita odgovori mi možda 5. cura. O čemu se radi ? > Prvo pošaljem ono Sviđa mi se, neke odgovore, dogovorimo se i sve 5. Ali neke ne odgovore, a prodaju, ostavljaju ocjene, komuniciraju > s drugima i slično. Ulogiravaju se svaki dan nekoliko puta i slično. > Nekima koje mi nisu odgovorile sam poslala i poruku direktno ali opet nema odgovora. > Ja ne znam koja je svrha ove stranice, ja bih nešto kupila ali ne mogu. > Čula sam da zna biti problem s porukama, da li znate nešto o tome ? > Hvala :) Ista priča i sa curama koje pošalju upit za kupnju pa poslije muk a redovno se logiraju 🙂. Sto ljudi sto ćudi.
2022 05 29
Mislim da nije do poruka, nego do nekulture :) tražite dalje :)
2022 05 29
Da, valjda. Ali nekako si mogu zamisliti da se onaj koji pita i želi nešto kupiti predomisli ili nije dovoljno ozbiljan ,a nije dovoljno pristojan da se javi i kaže hvala, ne bih. Ali ako prodaješ valjda si na čisto sam sa sobom da prodaješ. Ipak treba uložiti i neko vrijeme i trud u upload i fotkanje i sve to. Mislim da je ipak problem s porukama.
2022 05 29
> Ninica: > Mislim da nije do poruka, nego do nekulture :) tražite dalje :) Hvala. Da, pomislila sam si i da je možda bolje da ne surađujem s takvima ionako.
2022 05 29
> NakitOnline: > Pozdrav > Prvo pošaljem ono Sviđa mi se, neke odgovore, dogovorimo se i sve 5. Ali neke ne odgovore, a prodaju, ostavljaju ocjene, komuniciraju > s drugima i slično. Ulogiravaju se svaki dan nekoliko puta i slično. > Nekima koje mi nisu odgovorile sam poslala i poruku direktno ali opet nema odgovora. > Ja ne znam koja je svrha ove stranice, ja bih nešto kupila ali ne mogu. > Čula sam da zna biti problem s porukama, da li znate nešto o tome ? > Hvala :) Kad kliknete na "sviđa mi se", toj korisnici ne dolazi obavijest za to. To postoji čisto za Vas, da se Vama lakše vratiti na artikl koji Vam se sviđa. Korisnice nisu dužne odgovoriti na "sviđa mi se". Odgovara se na direkt poslanu poruku, a to je već drugi par rukava zašto pojedine na to ne odgovaraju. Ima ih, nažalost, koliko hoćete tu.
2022 05 29
Krivo sam napisala, kliknem uvijek na "Želim to" na konkretnom proizvodu i korisnice(neke) mi odgovore. Ta poruka im definitivno dolazi jer su mi neke odgovorile.
2022 05 29
> NakitOnline: > Krivo sam napisala, kliknem uvijek na "Želim to" na konkretnom proizvodu i korisnice(neke) mi odgovore. > Ta poruka im definitivno dolazi jer su mi neke odgovorile. Velika vecina ne odgovara samo na poruku "zelim to" Jer vecina bezveze salje upit Posalje poruku ,zelim to,i ako im se odgovori,vise od njih ni a ni b Posaljete poruku dali je dostupno,da ste zainteresirani za kupnju Ako ni na to ne odgovore,ili im nije do prodaje stvari,ili je to vec prodano,a nisu oznacili da je prodano
2022 05 29
Pošaljem ja i direktnu poruku ali očito nema prostojnosti niti zainteresiranosti da se proda nešto što je oglašeno za prodaju. Ne namjeravam više gubiti vrijeme. Odustajem. Ako je ovdje normalna praksa da se na prvu proruku ne odgovara nego tek na drugu onda nešto ovdje ne štima. Neću sigurno moliti nekoga da mi nešto proda i slati bezbroj poruka. Hvala na odgovorima.
2022 05 29
Ovo kad kliknete "želim to" je kao neki prečac da nema zabune o kojem se artiklu radi kad netko ima 50 stvari na profilu ili da ne morate slati link posebno, to je kao link stvari koju želite, a ispod napišete-Pozdrav, zanima me to i to, da li je dostupno, ako trebate dodatke fotke, mjere i sl. Bar je meni to nekako tako logično jer netko i slučajno dok gleda oglase klikne želim to ili kad mu se javite obično ne odgovara...Tako da ta prva poruka i nije poruka već samo link na artikl. A slažem se da ako se ne odgovori ni na drugu da se ne posluje, ja ovdje imam skoro 300 suradnji, od toga su 80% kupovine i kroz godine je bilo svega, ali i super kupnji. Nema smisla odustajati od stranice zbog nesuradljivih..
2022 05 29
Od 5 artikala koje pokušam kupiti, uspijem kupiti jedan, kao da je na mojim krpicama ne znam kakva navala. Prodaju, a mole boga da ne prodaju, odnosno drže lijepe artikle samo za reklamu. Evo npr. situacija od jučer. Artikl nakon mog upita naravno i dalje stoji, nije označen kao prodano 😅 ali barem je nakon drugog upita odgovorila, iako se i nakon prvog odmah prijavila i izignorirala poruku hahaha I tako u 80 posto slučajeva, posaljem upit bez da gnjavim s pitanjima, znaci kupujem odmah, osoba se prijavi u roku 10 min-sat vremena, procita poruku i izignorira. Bolje i tako nego da im uplatim pa ne posalju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/43c5887d60eeee1a536ff13589197eeb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6c0daa7f5d3ca2e72cc941daf6d8bc1c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fd0d6b077fb6c56d78b88097ff1f83e.jpg)
2022 05 29
Poslala sam 20ak upita (za kupovinu) sto za haljine sto za torbu odgovorile mi njih 3, a vidjela sam da su bile na stranici uglavnom sve..... ne znam sto reci na to
2022 05 29
I to sam dozivjela... nije dostupno, a na prodaji je i 2 mj nakon sto je rekla da je prodala 😒 > BiggieS: > Od 5 artikala koje pokušam kupiti, uspijem kupiti jedan, kao da je na mojim krpicama ne znam kakva navala. > Prodaju, a mole boga da ne prodaju, odnosno drže lijepe artikle samo za reklamu. Evo npr. situacija od jučer. Artikl nakon mog upita naravno i dalje stoji, nije označen kao prodano 😅 ali barem je nakon drugog upita odgovorila, iako se i nakon prvog odmah prijavila i izignorirala poruku hahaha > I tako u 80 posto slučajeva, posaljem upit bez da gnjavim s pitanjima, znaci kupujem odmah, osoba se prijavi u roku 10 min-sat vremena, procita poruku i izignorira. Bolje i tako nego da im uplatim pa ne posalju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/43c5887d60eeee1a536ff13589197eeb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6c0daa7f5d3ca2e72cc941daf6d8bc1c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fd0d6b077fb6c56d78b88097ff1f83e.jpg)
2022 05 29
> kozmetika88: > > NakitOnline: > > Krivo sam napisala, kliknem uvijek na "Želim to" na konkretnom proizvodu i korisnice(neke) mi odgovore. > > Ta poruka im definitivno dolazi jer su mi neke odgovorile. > Velika vecina ne odgovara samo na poruku "zelim to" > Jer vecina bezveze salje upit > Posalje poruku ,zelim to,i ako im se odgovori,vise od njih ni a ni b > Posaljete poruku dali je dostupno,da ste zainteresirani za kupnju > Ako ni na to ne odgovore,ili im nije do prodaje stvari,ili je to vec prodano,a nisu oznacili da je prodano Na poruke "želim to" bez ičeg ostalog ni ja više ne odgovaram. Na desetke takvih poruka sam primala i primam , evo i sad "vise" tri i u početku ljubazno pozdravila , čak pitala jesu li slučajno stisle ili su zainteresirane ...ni a ni be iza toga .(Mislim da mi se jedna jedina cura javila i kupila). Baš sam se nervirala oko toga :O , a ni sama ne znam zašto me to tako diralo ....e sad više ne odgovaram i uopće se ne uzbuđujem oko toga . Fino sam to napisala u opis profila , pa ako je itko baš zainteresiran , valjda će počirit i opis. I ja kao većina ovde , zaista želim prodat , al ne po cijenu nerviranja
2022 05 29
Usput,imate prekrasnih kostima na stranici Šareni Kutak. Ja sam sebi isto narucila :")
2022 05 29
1 2