Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Želim nešto kupiti, ali korisnice mi ne odgovaraju, a aktivne su

> Ninica: > Usput,imate prekrasnih kostima na stranici Šareni Kutak. Ja sam sebi isto narucila :") A kvaliteta ?
2022 05 29
> Vikili: > > Ninica: > > Usput,imate prekrasnih kostima na stranici Šareni Kutak. Ja sam sebi isto narucila :") > A kvaliteta ? Nemam pojma, nije još došao, ali vidim da su iskustva pozitivna pa se nadam da ce biti ok. Jeste Vi kupovali? :)
2022 05 29
> BiggieS: > Od 5 artikala koje pokušam kupiti, uspijem kupiti jedan, kao da je na mojim krpicama ne znam kakva navala. > Prodaju, a mole boga da ne prodaju, odnosno drže lijepe artikle samo za reklamu. Evo npr. situacija od jučer. Artikl nakon mog upita naravno i dalje stoji, nije označen kao prodano 😅 ali barem je nakon drugog upita odgovorila, iako se i nakon prvog odmah prijavila i izignorirala poruku hahaha > I tako u 80 posto slučajeva, posaljem upit bez da gnjavim s pitanjima, znaci kupujem odmah, osoba se prijavi u roku 10 min-sat vremena, procita poruku i izignorira. Bolje i tako nego da im uplatim pa ne posalju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/43c5887d60eeee1a536ff13589197eeb.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6c0daa7f5d3ca2e72cc941daf6d8bc1c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fd0d6b077fb6c56d78b88097ff1f83e.jpg) Baš tako je nekako. Nikad ni ne kliknem samo Želim to, nego napišem Lijepi pozdrav, želim kupiti...možete poslati podatke za uplatu itd. Nikad ta moja poruka nije prazna, pa svejedno nema odgovora. Većinu vremena nemam ni pitanja jer je sve napisano i jasno mi je da želim kupiti. Svakakvih ljudi ima. Generalno potrošiš jako puno vremena da bi kupio jednu stvar, a ta ušteda onda nema smisla. Jer ako šalješ poruke za 10. artikala, a kupiš jedan onda potrošiš nenormalnu količinu vremena na sve skupa. Slažem se da smo barem saznale kakve su to neozbiljne osobe pa onda nećemo i gore nadrapati od samo neodgovaranja na poruke.
2022 05 29
Sve je stvar karaktera. 👎
2022 05 30
Mislim da uopce nije stvar u bezobrazluku, vec oni ionako te stvari stave kao navlakusu na profil i onda normalno da ne odgovaraju. Te stvari ce stajat mjesecima na ponudi. Bas ih ima dosta koje to rade, meni ne smeta jednostavno odem dalje i kupim kod nekog drugog ako ima. Ima i onih koje isto ostave stvari pod prodane(mjesecima jer su stvari imale dosta pregleda i popularne su pa ih ljudi gledaju i dalje) i ne zele ih obrisat.
2022 05 30
> NakitOnline: > Pozdrav > Od nedavno kupujem na krpicama i stalno mi se događa da pošaljem puruku korisnici i želim nešto kupiti, a nitko ne odgovara. > A korisnica je aktivna. Od deset poslanih upita odgovori mi možda 5. cura. O čemu se radi ? > Prvo pošaljem ono "Želim to", neke odgovore, dogovorimo se i sve 5. Ali neke ne odgovore, a prodaju, ostavljaju ocjene, komuniciraju > s drugima i slično. Ulogiravaju se svaki dan nekoliko puta i slično. > Nekima koje mi nisu odgovorile sam poslala i poruku direktno ali opet nema odgovora. > Ja ne znam koja je svrha ove stranice, ja bih nešto kupila ali ne mogu. > Čula sam da zna biti problem s porukama, da li znate nešto o tome ? > Hvala :) Meni se dosta korisnica javi s porukom "Želim to", a kad odgovorim izvolite, šta Vas zanima?, više ni a, ni b.
2022 05 30
> kkorina: > Mislim da uopce nije stvar u bezobrazluku, vec oni ionako te stvari stave kao navlakusu na profil i onda normalno da ne odgovaraju. Te stvari ce stajat mjesecima na ponudi. Bas ih ima dosta koje to rade, meni ne smeta jednostavno odem dalje i kupim kod nekog drugog ako ima. Ima i onih koje isto ostave stvari pod prodane(mjesecima jer su stvari imale dosta pregleda i popularne su pa ih ljudi gledaju i dalje) i ne zele ih obrisat. Da, shvaćam. Ima svega. Sve bi bilo ok da je to jedna od deset ali meni se to događa sa svakom drugom korisnicom ovdje, a vidim nekima je i još gori omjer. Zato sam i pomislila da je problem možda tehnički ali izgleda da je razlog još gori od tehničkog problema :)
2022 05 30
Također, stvarno sam željela kupiti jedan ruksak i cura mi odgovori na 1-2 poruke i zatražila sam još slika jer one iz oglasa nisu pokazivale sve i cura se više ne javlja, a redovno je online i koliko vidim ruksak i dalje nije prodan. A kupila sam čak 3 druga ruksaka od cura s kojima sam odmah sve dogovorila bez ikakvih natezanja... Ovaj ruksak me i dalje bode u oči kad ga vidim jer mi se baš sviđa, ali ga ne mislim više kupiti.
2022 05 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/896a5fb56bf6e2422d50eecac8d1d02d.jpg) Evo moje iskustvo sa jednom korisnicima,ostala sam šokirana nakon 2 dana i više neodgovara i onda kaže da sam ja bezobrazna
2022 05 30
Takve stvarno ne razumijen. Pa ja jedva cekam da mi se netko javi, da prodam stvari koje sam objavila i da komunikacija prode sto jednostavnije i bez puno natezanja :) na kraju mi uvijek bude drago kada su kupac ili prodavač zadovoljni. Ali eto, kako je jos prije utvrdeno, ima svakakvih osoba na krpicama.
2022 05 31
> NakitOnline: > Pozdrav > Od nedavno kupujem na krpicama i stalno mi se događa da pošaljem puruku korisnici i želim nešto kupiti, a nitko ne odgovara. > A korisnica je aktivna. Od deset poslanih upita odgovori mi možda 5. cura. O čemu se radi ? > Prvo pošaljem ono "Želim to", neke odgovore, dogovorimo se i sve 5. Ali neke ne odgovore, a prodaju, ostavljaju ocjene, komuniciraju > s drugima i slično. Ulogiravaju se svaki dan nekoliko puta i slično. > Nekima koje mi nisu odgovorile sam poslala i poruku direktno ali opet nema odgovora. > Ja ne znam koja je svrha ove stranice, ja bih nešto kupila ali ne mogu. > Čula sam da zna biti problem s porukama, da li znate nešto o tome ? > Hvala :) Nemam iskustva sa tom konkretnom situacijom ali dosad sam dobila 5 upita za 3 predmeta i odgovorila bih u sto kracem roku na sto bi usljedio seen :) Tko ce znati...
2022 05 31
Pozdrav Vidjela sam na facebooku objavu od jedne cure da se neke cure također ne javljaju makar su aktivne.Ali i da ne ostavljaju povratne ocjene,iako su ih one dobile. Ako netko zna u kojoj grupi je bila ta objava,neka mi slobodno javi Hvala
2022 07 14
1 2