Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Živčani slom s Krpicama!!!

Trudim se 2 dana staviti nove artikle, al ne ide. Kako otvorim postavljanje artikla, SVE se smrzne. Ne mogu više stisnuti ništa. Ne mogu dodati slike, ne mogu staviti opise, ali isto tako ne mogu ni izaći iz "novi artikl" ekrana. Nego jedino mogu ugasiti tab. Chrome ažuriran isto kao i FB, fotografije, kamera i sve što bi moglo imati veze. Isto se dogodi i na mobitelu i na kompu. Tako mi je doslovce danima! Ima li netko istih ili sličnih poteškoća?
2022 05 29
> VexSkuljeva: > Trudim se 2 dana staviti nove artikle, al ne ide. > Kako otvorim postavljanje artikla, SVE se smrzne. Ne mogu više stisnuti ništa. > Ne mogu dodati slike, ne mogu staviti opise, ali isto tako ne mogu ni izaći iz "novi artikl" ekrana. Nego jedino mogu ugasiti tab. > Chrome ažuriran isto kao i FB, fotografije, kamera i sve što bi moglo imati veze. > Isto se dogodi i na mobitelu i na kompu. > Tako mi je doslovce danima! > Ima li netko istih ili sličnih poteškoća? Ja vec dtjednima pokusavam artikl staviti, sve upišem, slike stavim, i idem na ulitavanje aetikla i nezeli mi, .. uopce nmg staviti artikl.. ne kuzim u cemu je problem sa stranicom??
2022 05 29
Ja se uvjek mucim, nikada nisam od prve stavila oglas, nikada. znam da ti tagovi zezaju, ja napisem samo jednu rijec da bude sto jednostavnije. I isto nekada snrzne kad stisnem za postavljanje slika, pa probam kasnije... Uglavnom, dosta vremena oduzme sve to...
2022 05 30
> mikirale: > > VexSkuljeva: > > Trudim se 2 dana staviti nove artikle, al ne ide. > > Kako otvorim postavljanje artikla, SVE se smrzne. Ne mogu više stisnuti ništa. > > Ne mogu dodati slike, ne mogu staviti opise, ali isto tako ne mogu ni izaći iz "novi artikl" ekrana. Nego jedino mogu ugasiti tab. > > Chrome ažuriran isto kao i FB, fotografije, kamera i sve što bi moglo imati veze. > > Isto se dogodi i na mobitelu i na kompu. > > Tako mi je doslovce danima! > > Ima li netko istih ili sličnih poteškoća? > Ja vec dtjednima pokusavam artikl staviti, sve upišem, slike stavim, i idem na ulitavanje aetikla i nezeli mi, .. uopce nmg staviti artikl.. ne kuzim u cemu je problem sa stranicom?? Probajte dodati jedan tag, jednu boju, materijal i pogledati jeste stavili stanje. Navodno i vel slika igra ulogu. Za probu stavite slike od nekog artikla koji već imate. Znači koje su se uplodale i znate da su ok Ako ni tako neće znači da ste isključili da vi u nečemu griješite. Ja sam išla staviti update na sve živo. I eto, nije do toga.
2022 05 30
Ne mogu vjerovati!!! Evo konačno sam uspjela staviti artikl. Temu neću zasad obrisati, možda još netko ima problema sa stavljanjem artikala, a i tko zna koliko će trajati da mogu staviti novi artkl. Možda zašteka već kod sljedećeg
2022 05 30
Meni uvijek šteka kod logiranja, stavljanja artikla, otvaranja poruka... i radi mi isključivo samo nakon što refreshiram stranicu Dođem na krpice... refresh... logiram se... refresh... klik na razgovore... refresh... otvori poruku... refresh da odgovoriš... Frustrirajuće je, nadam se da će to popraviti već jednom, ovako samo čekam kad će se krpice skroz srušiti
2022 05 30
Ja isto stalno "refresham"... Non stop.
2022 05 30
I ja u zadnje vrijeme imam slicnih problema. Do sada sam samo citala o tome. Zamrzne se stranica, dode mi mail da imam poruku, ulogiram se, ne mogu uci u razgovore. Brisem history, cistim cookies, gasim mobitel...o refreshu da ne pricam. S nijednom drugom stranicom nemam takvih problema. Znaci da nije do mene.
2022 05 30
Ja slike maksimalno smanjim, i stavim samo jedan tag,i kad pisem o artiklu, onda upisem neke kljucne rijeci koje bi potencijalni kupci mogli traziti tipa ; bikini-badekostim-kupaci kostim
2022 05 30
> SanjicaSanjci: > Ja isto stalno "refresham"... Non stop. Daaaaa nonstop uđi-izađi, svaki put kad izađem, pa traži da se opet logiram... Danas mi je bilo ok 10ak min i opet isto. Ne mogu više majkemi. Požderalo mi živce skroz
2022 05 30
Meni se zamrzava samo na kompu, na mobitelu je ok.. Baš sam uspjela zadnjih nekoliko dana dosta novih artikala dodati
2022 05 31
Nez jel da se smijem ili plačem od muke Danas mi zamrzava čim uđem u svoj profil. Ne mogu ni poruke pročitati, a bome niti refreshati. Bolje da se nisam bunila jer očigledno uvijek može gore. Jedino što besprijekorno radi su reklame. Uvijek se prve i bez problema učitaju. 🤣🤣🤣😭😭
2022 05 31
> VexSkuljeva: > Trudim se 2 dana staviti nove artikle, al ne ide. > Kako otvorim postavljanje artikla, SVE se smrzne. Ne mogu više stisnuti ništa. > Ne mogu dodati slike, ne mogu staviti opise, ali isto tako ne mogu ni izaći iz "novi artikl" ekrana. Nego jedino mogu ugasiti tab. > Chrome ažuriran isto kao i FB, fotografije, kamera i sve što bi moglo imati veze. > Isto se dogodi i na mobitelu i na kompu. > Tako mi je doslovce danima! > Ima li netko istih ili sličnih poteškoća? rekla bih da je server preopterecen ali ako se to događa bilo kad onda je nešto drugo u pitanju, mozda je do velicine ili vrste formata slike.
2022 05 31
> honey.sugar: > > VexSkuljeva: > > Trudim se 2 dana staviti nove artikle, al ne ide. > > Kako otvorim postavljanje artikla, SVE se smrzne. Ne mogu više stisnuti ništa. > > Ne mogu dodati slike, ne mogu staviti opise, ali isto tako ne mogu ni izaći iz "novi artikl" ekrana. Nego jedino mogu ugasiti tab. > > Chrome ažuriran isto kao i FB, fotografije, kamera i sve što bi moglo imati veze. > > Isto se dogodi i na mobitelu i na kompu. > > Tako mi je doslovce danima! > > Ima li netko istih ili sličnih poteškoća? > rekla bih da je server preopterecen ali ako se to događa bilo kad onda je nešto drugo u pitanju, mozda je do velicine ili vrste formata slike. Ma ni ne dođem do tog dijela, što je najgore. Kako uđem u svoj profil, počinju problemi. Smrzne se sve
2022 05 31