Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Javljanje zbog prodaje

Pozdrav! Zanima me je li u redu javljanje ljudima koji su lajkali vasu objavu? Jednu stvar mi je lajkalo 12 ljudi, a nitko se nije javio i kupio. Je li u redu da im se ja javim i pitam jesu li zainteresirani / ili da radije cekam da se netko odluci?
2022 06 14
Smatram da nije u redu. Događalo se da mi se javljaju curke kojima sam lajkala fotke, a to me odmah odbilo. Osoba je lajkala i ona sama zna hoce kupiti ili ne. Ja lajkam jer mi se sviđa i kupit cu ili jos razmatram opcije. Uostalom, gdje bi dosli kad bi se javljali svima koji nam lajkaju ili da mi se javljaju svi kojima sam lajkala? :)
2022 06 14
U redu je jedino ako potencijalnom kupcu nudite primamljivu ponudu u vidu niže cijene...,u protivnom ne vidim svrhu. Ako sam nešto stavila u omiljene,sama ću se javiti ako to želim kupiti. Možda mi sada ne treba,možda nemam novaca,možda mi je cijena previsoka...
2022 06 14
Za razliku od mišljenja Sunčice,ja mislim da ne možete ništa izgubiti ako ih pitate. Ponekad su ljudi neodlučni i treba im nuditi nešto na prodaju i onda to kupe. Sto ljudi ,sto ćudi,nikad ne znate kako će netko reagirati,možda će ih odbiti,a možda će ih potaknuti na kupnju Sretno što god odlučite
2022 06 14
Meni se jednom javila cura i ponudila mi artikal gotovo u pola cijene samo da se rijesi,i pristala sam.Ili se eventualno znam javiti ukoliko je netko stavio moj artikal u omiljene a meni se nesto svidja kod te osobe pa pitam za zamijenu 😀 To je dobro proslo vise puta
2022 06 14
Ja se javljam ljudima koji imaju moje artikle u omiljenima a našla sam kod njih nešto za zamjenu. U 90% slučajeva dogovorimo zamjene. Jedno mi se javila žena u koje sam našla par stvari za u omiljene. Ponudila ki što mi još treba, složila sam lot, ona dala popust i imale smo suradnju. Tako da ne košta ništa da pokušaš, ali moraš im ponuditi neku povoljnu ponudu, ne samo dođi i kupi.
2022 06 14
Hvala puno svima na savjetima!❤️❤️
2022 06 14
Mislim da je okej javiti se, nemate sto izgubiti. Ali bilo bi idelano javljanje u smislu, ili da ponudite zamjenu za nesto s njihovog profila ili nekakvu atraktivnu nizu cijenu..
2022 06 14
Osobno nemam ništa protiv na ponude sam par puta kupila i prodala, baš mi se neda nuditi ali nevidim tu ništa loše, ako mi zbog nečega ne odgovara ponuda zahvalim se ili čak pregovaram zašto ne, meni to nesmeta ali baš ne nudim.
2022 06 14
Ako netko daje popriličan popust pa se tako javi, to mi je ok. Ali nekako mislim da rijetko tko nudi dobru ponudu za kupnju ako mu je tako 12 osoba stavilo oglas pod omiljene. Mislim da u tom slučaju većina misli da je zainteresiranost velika i treba se prodati po istaknutoj cijeni (ako ne i većoj, jer bilo je govora i o tome kako korisnice povise cijenu artikla ako ima više lajkova). Ponude bez popusta mi nemaju smisla. I sami vidimo cijenu i znamo da na to ide još poštarina. Ako netko hoće kupiti, onda bi već prihvatio takvu cijenu i sam se javio. To je samo moje mišljenje.
2022 06 14
Meni se dogodilo i to da nakon što sudjelujem na forumu dobijem upit od korisnica da škicnem na njihov profil, u tijeku imaju rasprodaju ili se sele pa su svi dogovori mogući. To je valjda nova fora. Vrijedi možda pokušati, ali meni je prenapadno. Čak i pogledam te ponude, ali općenito, niti mi veličine, niti cijene, a i stil robice ne odgovara. Oglasa ima puno, ako netko treba nešto, potražit će sam. Ne volim da mi se ovdje stvara osjećaj kao da sam na placu pa prodavači iskaču ispred mene i nude sve i svašta. Ako ne odgovorim, ispadne bezobrazno. A ako odgovorim, imam osjećaj kao da se moram tu nekome opravdavati zašto ne kupujem.
2022 06 14
Ako vam netko pristojno ponudi manju cijenu za artikl koji vam se sviđa, to je lijepo i o.k. Ne bi trebalo nikoga smetati, već naprotiv, razveseliti. Ako vam smeta, ne morate odgovoriti.
2022 06 14
Ja također nekad sama ponudim artikl po manjoj cijeni ili sa uračunatim slanjem, netko uzme netko ne. Volim kad mi se ponudi artikl iz omiljenih po povoljnijoj cijeni :) razumijem da se nekome to ne sviđa i to je ok, nismo svi isti..
2022 06 14
Osobno se javim i ponudim manju cijenu (kojih 10-15% i ukljuceno slanje) onima koji su moje proizvode stavili medu omiljene. Ne znam kako ostali, ali ja u omiljene stavljam samo proizvode koje planiram kupiti i jako mi se svidaju. :)
2022 06 14
Iritantno, u dosta slučajeva. Pogotovo kada mi se jave u stilu "selim se, rješavam profil", a ono 200 stvari u ponudi, mah To rješavam sa "Zamjena?" Inače se više ne jave.
2022 06 14
1 2