Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Trazim dobru dusu

Mozda malo glupo, ali vrijedi probati. Trazim nekoga ko je Zagrebacka banka, ako ima da mi prebaci 15kn na racun. VRACAM DUPLO pocetkom 7og mjeseca. Stvarno mi je hitno, pa mora bit ZABA da bi mi odmah sjelo.
2022 06 22
Jeste li razmislili o tome da skinete Keks Pay? Koliko znam, podržava sve banke a uplate su odmah vidljive, pa vam može bilo tko od prijatelja/obitelji uplatiti i kroz par mintua je iznos na računu. Čisto u slučaju da ne uspijete naći nekoga tko je zaba
2022 06 22
Iskreno nisam, inace odem u zabu na uplatno isplatni bankomat pa upaltim, il mi mit prebaci al je druga banaka... Al eto bas mi je danas to hitno pa reko da vidim vamo mozda nekog.. Jel za taj keks pay obe osobe moraju imat ili samo ja?
2022 06 22
Nikolina, ako još niste riješili javite se, riješimo to za par minutica. :")
2022 06 22
> Nikolina95: > Iskreno nisam, inace odem u zabu na uplatno isplatni bankomat pa upaltim, il mi mit prebaci al je druga banaka... Al eto bas mi je danas to hitno pa reko da vidim vamo mozda nekog.. > Jel za taj keks pay obe osobe moraju imat ili samo ja? Čisto za informaciju - može bit i neka druga banka da bi vam odmah bilo vidljivo (stisne se samo "instant plaćanje" - većina banaka ima tu mogućnost uz nikakvu ili vrlo malu naknadu. ako niste još riješili mogu vam i ja uplatiti odmah. pozz
2022 06 22
Hvala vam puno, rijesila sam 😊
2022 06 22