Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Korisnik krpica LauraZuzic

Pozdrav svima, zanima me korisnik LauraZuzic, poslala sam.podatke za uplatu za torbicu i ne javlja mi se već 10tak dana još sam joj snizila ali ništa ima već dvije negativne i ako treba ja ću joj dati treću, molila bi savjet šta da napravim jer izgleda da se neće javiti uopće a redovito je na kapicama i izvlači se da ima gužvu na poslu
2022 08 03
Pozdrav! Koji rok uplate ste joj dali? Ako 10 dana i to je prekoračila - negativnu ostavite.
2022 08 04
> kucni_bog: > > AnjaMuskovski: > > Pozdrav svima, zanima me korisnik LauraZuzic, poslala sam.podatke za uplatu za torbicu i ne javlja mi se već 10tak dana još sam joj snizila ali ništa ima već dvije negativne i ako treba ja ću joj dati treću, molila bi savjet šta da napravim jer izgleda da se neće javiti uopće a redovito je na kapicama i izvlači se da ima gužvu na poslu Ako imate još zainteresiranih, jednostavno joj recite da je imala svoju priliku, nije ju iskoristila i tu pokušaj suradnje prestaje. I dogovorite prodaju s nekim drugim, i gotovo. Da je htjela, do sada bi to riješila. S obzirom da do suradnje nije došlo, ni jedna strana nema pravo ostaviti negativnu povratnu. Sretno
2022 08 04
Torbica je otišla kod drugoga a gospođa se neće ni javiti bitno da je torbica kod drugog sada tko ju je tražio uplatio i dobit će je
2022 08 08