Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara ili ne?

Pozdrav, Nova sam tu ali sam htjela podijeliti ovo iskustvo. Javila mi se cura sa puno negativnih, htjela je razgovarati na mail pa sam joj udovoljila. Tvrdi da je iz Danske i da će platiti duplu cijenu za poštarinu. Poslala je svoju navodnu adresu i tražila moje podatke da uplati. Moje pitanje je ako joj dam svoje ime i prezime i iban, da li uopće može nešto s tim? Šta ima od toga? Samo po sebi je malo sumnjivo ali možda nije prevara. Ostala sam pri tome da ću pogledati koliko je poštarina pa ću joj se javiti. Sljedeći dan mi se javila "druga" cura, odnosno drugi profil sa istim zahtjevom da prebacimo razgovor na mail. Tako da ne znam šta se događa, možda netko ima sličnih iskustva.. Moram pogledati imena profila ali sjećam se da je rekla da se zove Sarah Anthony. Hvala na bilo kakvom savjetu 🙂🙃
2022 08 09
Prevare, ima milijun tema o mailovima na forumu. Vidite i po negativnima. Ne može ništa s vašim podacima.
2022 08 09
Čim vam se neko javi da razgovarate putem maila ne odgovarajte i javite adminu..kopirajte ..neka admin briše..
2022 08 09
I Vi ste unatoč negativnima upuštali se u suradnju i to na mailovima, nemojte si iz mira tražiti nemir , evo Vikili Vam je sve rekla to je stara priča. :s
2022 08 09
Pa negativne zato i služe, kao upozorenje. Ja prva čim mi se jave ostavim negativnu na takvim profilima bez da uopće išta odgovaram kako druge cure nebi nasjele.
2022 08 09
Pogledala sam o temi prevara na forumu ali nisam našla ništa ovakvo. Hvala na odgovorima 🙂
2022 08 10
> PigmyPuff: > Prevare, ima milijun tema o mailovima na forumu. Vidite i po negativnima. > Ne može ništa s vašim podacima. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9678ddadada9872ec8d9614c9b9e059a.jpg)
2022 08 10
Gdje prijaviti ove profile?
2022 08 10
Traže razgovore putem mailova i očigledni prevaranti
2022 08 10
> Kata032: > Gdje prijaviti ove profile? https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
2022 08 10
> maremarenda: > I Vi ste unatoč negativnima upuštali se u suradnju i to na mailovima, nemojte si iz mira tražiti nemir , evo Vikili Vam je sve rekla to je stara priča. :s Bravo, baš treba biti full naivan na te poruke, dobijem ih ni sam ne znam koliko, samo obrišem i to bi bilo to!
2022 08 10