Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ništa ne mogu pokloniti

Nedavno je ovdje otvorena tema sličnog naziva gdje korisnice pišu kako im slabo ide prodaja. Kod mene je problem da ne mogu pokloniti odjeću. Hitno se moram riješiti viška odjeće pa mi se učinilo kao dobra ideja da kontaktiram korisnice koje su stavile nešto moje odjeće u "Omiljene". Od šest poslanih poruka, samo je jedna korisnica htjela da joj poklonim artikl iz "Omiljenih". Nemam vremena ni volje više slati poruke, pa ako netko nađe nešto što mu odgovara, rado ću pokloniti. Naravno, Vaša bi bila poštarina a za cure iz Zagreba primopredaja bi bila moguća na potezu Kvatrić - Trg - oba kolodvora... uglavnom širi centar. Za sva dodatna pitanja slobodno pošaljite poruku.
2022 08 11
Ako ne uspije poklanjanje, skupite svu tu robu i odnesite u H&M za reciklazu.. dobiti cete po 1 vrecici 1 kupon od 10%, koji mozete iskoristiti odmah ili kasnije na neku kupnju.😃 Uvijek se nesto nadje za kupiti!😃
2022 08 11
I ja nosim često u HM, na reciklažu
2022 08 11
Preporučujem da stavite objavu u neku od fb grupa, sve što se poklanja u minuti ode :") Ja sam stavila 3 objave i dobila preko 10 poruka :")
2022 08 11
Iz mojeg iskustva - ne žele platiti trošak slanja. Ili kako je meni jedna čak odgovorila kad sam tražila 20-tak kuna za Tisak "pa to je kao da mi prodajte, a ne poklanjate" :facepalm:. Tako da sam zaključila da mi je pametnije odnijeti u HM ili čak baciti, nažalost.
2022 08 11
Imaju grupe sharing is caring na fb. Brzo ode roba koja se poklanja.
2022 08 11
Ne ide ni poklanjanje,jer svi bi da im se pokloni i gratis posalje Tako da ne poklanjam nista,dosta odjece i obuce sam siroj obitelji poklonila i susjedima koji nemaju mogucnosti,a i to je postalo bezveze,jer umjesto da ti netko kaze Hvala, nista drugo,dobijes komentar jel imas ti toga jos Osobno imam ogromne kolicine odjece,i sta mi ne treba vise bacim u smece
2022 08 11
Probajte na fb grupi,Crveni križ,H&M,Zara Ako baš nitko ne želi,bacite u kontejner za tekstil. Možda to netko iskoristi za novu stvar koju će netko nositi.
2022 08 12
Meni je jako žao što neznam šivati i da neke stvari prekrojim i iskoristim za nešto drugo
2022 08 12
ako ne uspijete nista pokloniti onda donirajte. provjerite da li sigurne kuće primaju donacije ili čak domovi za djecu ako su manje veličine
2022 08 12
Na sharing iz caring ode to brzo, stavite da treba pokupiti kod vas u kvartu da izbjegnete probleme s poštarinom ili da očekuju da im još platite i poštarinu...
2022 08 12
Hvala vam svima na odgovorima. U pravilu nosim u "H&M" odjeću koja više nije upotrebljiva. Nemam Facebook profil pa sam ograničena po tom pitanju. Jednom sam nosila dobru, iskoristivu odjeću i zavjese u župu sv. Josipa na Trešnjevku, no oni imaju ljetnu pauzu. Ovaj put sam to htjela izbjeći jer mi se žuri da sve ispraznim, a i tlaka mi je te torbetine vući po tramvaju. Svakako ću se potruditi da ode u dobre ruke, prvenstveno iz ekoloških razloga, u smeću neće završiti. Još jednom hvala svima, dale ste mi korisnih ideja i savjeta. A ovo da ima svakakvih ljudi.. to stoji.. priča za sebe.. čuvam u inboxu najveće bisere..
2022 08 12
Neko je napisao u smeće. Nemojte nikako u smeće. Bar iskoristiti za krpe i brisanje. Imate puno opcija. 🙋‍♀️
2022 08 12
Meni je žao sveg tog tekstila s kojim nemamo kamo. Znam kako je u trgovinama sad hit prodavati reciklirani materijal, ali malo dvojim- radi li se o imidžu branda ili o stvarnoj ekološkoj svijesti i savjesti bogatih ljudi....da, podove možemo brisati s pamučnim krpama, ali svi drugi materijali u problemu su kad se pretvore u krpe za pod ili brisanje. Čak i pod brišem s onim kupovnim, kao i površine u kućanstvu. Te krpe perem dok se ne raspadnu. Ne zna čovjek što bi sa svečanom haljinom koja nije u takvom stanju da će je bilo tko obući igdje. Najbolje prođu stvari koje možemo poslije nositi za po doma, ali šta će nam 30 pamučnih majica?! Ja isto stalno nešto važem, preslagujem i procjenjujem, odnosim, pakiram i odvajam. Imala sam na proljeće lijepu veliku plahtu na gumu koja je dobila rupu po sredini. Rupa se dogodila u perilici. Onda sam se sjetila svoje mame i izreke: Krpež kuću drži. No ne mogu u svojoj ljubičastoj sobi imati probušenu plahtu, moj mentalni sklop to ne dopušta. Gdje je plahta stara niti mjesec dana? Eno je negdje samljevena, ugrađuje se u vašu bluzu koja će izaći u kolekciji Proljeće 2025. Tješim se da je tako pa mi je lakše...
2022 08 12
Vjerujem da bi se većina osvijestila kad bi pogledali kakvo zagađenje stvara tekstilna industrija. Tako da se i ja pokušavam tješiti sa reciklažom iako je tu Hrvatska na niskim granama. Godinama ništa ne kupujem novo osim donjeg veša - to je moj obol. :D U smeće naravno ne kanim bacati robu. Osim već svega gore spomenutoga, ja još stare plahte i majice koristim za mačje kućice.
2022 08 12
1 2 3