Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ucitavanje slika!!

Pozdrav, Imam problem sa ucitavanjem slika novih artikala i slanje slika u porukama. Da li je to to mene ili jos netko ima problema?🙈
2022 08 15
Imala sam problem samo kod učitavanja slika u porukama. Dobijem poruku da ne mogu učitatai sa drugog portala...ovako nešto..
2022 08 16
Možda su vam prevelike,smanjite ih, može biti i zbog jarkih boja, barem meni, onda stavim neki filter...
2022 08 16
> AnnyRose: > Pozdrav, > Imam problem sa ucitavanjem slika novih artikala i slanje slika u porukama. > Da li je to to mene ili jos netko ima problema?🙈 meni slike cak zeli, ali uopce ne mogu uploadat artikl?
2022 08 17
> crueltyfree: > > AnnyRose: > > Pozdrav, > > Imam problem sa ucitavanjem slika novih artikala i slanje slika u porukama. > > Da li je to to mene ili jos netko ima problema?🙈 > meni slike cak zeli, ali uopce ne mogu uploadat artikl? Isti probem imam i ja pokušavam već danima ne znam do čega bi to moglo biti? :) ako netko zna bila bi zahvalana za informaciju
2022 08 17
Zeza me vec upload danima Ucita mi svih 5 slika I kad objavi artikl 2 slike nema Bude ovako ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fd669b2df8b2b4c81f0c1f1876e783fe.jpg)
2022 08 17
Ni meni ne da uploadat artikle
2022 08 20
uspjela jedan preko mobitela ucitat, vise ne mogu ni to, stranica je takvo smece i gubitak vremena :s ima neka alternativna?
2022 08 25