Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sanja Črljenec - prevarantica

> KreativnoSelo: > Sretno vam svima! :) Hvala 😀
2022 08 24
nažalost bojim se da od policije ništa jer joj ništa ne mogu a i neda im se s tim zafrkavat. mog frenda je majstor za kuću zavaljao za 50 000+ kn, otišo na policiju (jer ima sve dokaze i podatke) i svejedno policija ništa tu ne može, jedino privatna tužba.
2022 08 31
> Morena22: > nažalost bojim se da od policije ništa jer joj ništa ne mogu a i neda im se s tim zafrkavat. mog frenda je majstor za kuću zavaljao za 50 000+ kn, otišo na policiju (jer ima sve dokaze i podatke) i svejedno policija ništa tu ne može, jedino privatna tužba. I nas je za 11 tis kn, također majstor. Ide prijava na policiji prvo a onda ako se novci ne vrate do određenog roka, slučaj ide dalje na državno odvjetništvo, jer počinjeno je kazneno djelo. Tako da, dok god se dopušta krasti - krast će se. Ovaj naš više neće.
2022 08 31
Mene je prosli tjedan na fcb preveslala za 20eur pod imenom zeljka podobnik. Prodavala haljinu koja ne postoji. Prodala meni i jos 4 zene... Je li itko ista uspio rijesiti s tom budaletinom?
2023 04 16
1 2