Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni dermatolog

Pozdrav, ima li tko preporuku za dobrog privatnog dermatologa u Zagrebu? Točnije, ako ste imali problema sa bolnim hormonalnim aknama i da vam je privatni dermatolog pomogao i našao rješenje. Naime počela sam dobivati strašne akne po vilici, od koji su neke toliko velike da mi je vilica kompletno natečena stoga je baš hitno i ne bih htjela čekati termin 2-3 mjeseca. Hvala!
2022 08 25
Pozdrav! Pogledajte malo na instagramu profil @njegaiti Decko ima online konzultacije, ima vrhunske rezultate. Ja sam isto trenutno kod njega, a prosla dermatologa i dermatologa, a imala isto velike probleme s aknama. Lp
2022 08 28
Dr. Cerić na Malešnici, probajte kod nje. Koliko znam, ne bi trebala imati jako veliku gužvu.
2022 09 05
Puno hvala svima na odgovorima! Evo da podijelim i svoje iskustvo, poslala sam više upita u razne poliklinike u Zg i najbrži termin sam dobila u poliklinici Kvaternik, a bilo mi je dosta hitno pa sam tamo otišla. Dobila sam roakutan, jer moje stanje nije ni za šta drugo nažalost. Vidjet ćemo rezultate.🤞
2022 09 05
Svi oni daju roakutan, a moze se lijeciti i bez toga. Pila sam ga i ja, ali nikad vise. Sve se vratilo nakon kratkog vremena, ali mozda ce Vama bas djelovati. Zelim Vam srecu! :) lp
2022 09 10