Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Primjena pogrešnog tečaja za konverziju u Euro

Upravo sam gledala Bestsecret, prije je pisalo samo u kunama, sad su promijenili glavnu cijenu u EUR, a ispod je u kn i tečaj je 7.5615, isto različit od tog preporučenog 😕
2022 08 31
Vama je na profilu već euro, meni nije.
2022 08 31
> Vikili: > Vama je na profilu već euro, meni nije. I Vasi oglasi su u kunama i eurima ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c0350922310553e9ecbe60ae1516a3d1.jpg)
2022 08 31
Ja očekujem službenu obavijest od Admina u prostoru na forumu gdje Admin stavlja važne obavijesti, prije toga sve smatram vježbom i zabavom. Stranica vjerojatno nije načinjena s mogućnošću dvostrukih cijena pa treba napraviti neku nadogradnju koja će funkcionirati. Tako mi kaže logika koja možda i nije točna. Zasad gledam u kune jer gledajući u eure nemam nikakav osjećaj o cijeni. Vjerojatno ćemo se brzo naviknuti kad za to dođe vrijeme..
2022 08 31
> Natalie2022: > RH fiksirala je tečaj za preračunavanje cijena u valutu Euro i to na 1 euro=7,53450 kuna. > Na mom profilu za ametist ogrlicu čija je cijena 200,00 kn stoji protuvrijednost od 28,57 Eura > Ako se po službenom tečaju preračuna 28,57x7,53450 =215,26 kn > Koristi se pogrešan tečaj za konverziju! > Budući da Admin ne odgovara na poruke; pitanja, zamolbe, pritužbe, prijedloge nadam se da će vidjeti ovu objavu na forumu! Krivo ste množili, protuvrijednost vam je 26,54 a ne 28,57. Dobije se 200 kn i nema razlike od 15 kn..
2022 08 31
> sanjaurban: > Krivo ste množili, protuvrijednost vam je 26,54 a ne 28,57. Dobije se 200 kn i nema razlike od 15 kn.. Eto .... jedini ste se vi sjetili provjeriti, mi ostali smo se odmah navukli ,:)
2022 08 31
Provjerila sam i ja ovih dvjesto kuna, razlika je u dva eura koja je vidljiva na tom artiklu. Nije službeno još, ali bit će kroz nekoliko dana. Čekamo dok se sve namjesti kako spada i mislim da će kune ostati vidljive još dva tri mjeseca kad pređemo na novu valutu.
2022 08 31
> Admin2nd: > Provjerila sam i ja ovih dvjesto kuna, razlika je u dva eura koja je vidljiva na tom artiklu. > Nije službeno još, ali bit će kroz nekoliko dana. Čekamo dok se sve namjesti kako spada i mislim da će kune ostati vidljive još dva tri mjeseca kad pređemo na novu valutu. ne kužim, meni ispada 199,96563 kn
2022 08 31
> vedranapv: > > sanjaurban: > > Krivo ste množili, protuvrijednost vam je 26,54 a ne 28,57. Dobije se 200 kn i nema razlike od 15 kn.. > Eto .... jedini ste se vi sjetili provjeriti, mi ostali smo se odmah navukli ,:) Nevjerovatno kakvih sam sve komentara pročitala nakon otvaranja posta. Dobronamjerno sam upozorila na pogrešku koja je NAKON OTVARANJA TEME NA FORUMU ISPRAVLJENA. Zar zaista mislite da bi otvarala ovu temu na forumu, a da nisam sve prethodno provjerila?? Očekujući ovakve nebulozne komentare napravila sam screenshot na kojem se vidi ono što sam navela u postu. Ne, niste se "navukle", sve sam točno napisala, ekonomija/bankarstvo moja je struka! I nisam krivo pomnožila! Niti je kako kaže Admin2nd razlika vidljiva samo na jednom artiklu jer sam prethodno provjerila i sve svoje artikle i neke druge artikle koji mi se sviđaju. Pogreška je ispravljena, sad možete pametovati svi odreda! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ca1ffc611ff166f3689ca6447ee15cd1.jpg)
2022 09 01
> sanjaurban: > > Natalie2022: > > RH fiksirala je tečaj za preračunavanje cijena u valutu Euro i to na 1 euro=7,53450 kuna. > > Na mom profilu za ametist ogrlicu čija je cijena 200,00 kn stoji protuvrijednost od 28,57 Eura > > Ako se po službenom tečaju preračuna 28,57x7,53450 =215,26 kn > > Koristi se pogrešan tečaj za konverziju! > > Budući da Admin ne odgovara na poruke; pitanja, zamolbe, pritužbe, prijedloge nadam se da će vidjeti ovu objavu na forumu! > Krivo ste množili, protuvrijednost vam je 26,54 a ne 28,57. Dobije se 200 kn i nema razlike od 15 kn.. Nevjerovatno kakvih sam sve komentara pročitala nakon otvaranja posta. Dobronamjerno sam upozorila na pogrešku koja je NAKON OTVARANJA TEME NA FORUMU ISPRAVLJENA. Zar zaista mislite da bi otvarala ovu temu na forumu, a da nisam sve prethodno provjerila?? Očekujući ovakve nebulozne komentare napravila sam screenshot na kojem se vidi ono što sam navela u postu. Ne, niste se "navukle", sve sam točno napisala, ekonomija/bankarstvo moja je struka! I nisam krivo pomnožila! Niti je kako kaže Admin2nd razlika vidljiva samo na jednom artiklu jer sam prethodno provjerila i sve svoje artikle i neke druge artikle koji mi se sviđaju. Pogreška je ispravljena, sad možete pametovati svi odreda! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f663087237dd03baca4eb2d6289cb9bc.jpg) A sad provjerite na mom profilu kolika je jutros protuvrijednost u Eurima! Hvala! Samo mala napomena: iznose u Eure preračunavali su na Mojim krpicama, a ne mi pojedinačno za svoje artikle!
2022 09 01
"Očekujući ovakve nebulozne komentare napravila sam screenshot na kojem se vidi ono što sam navela u postu." Ovo je vaša rečenica, Natalie. Meni to ne bi palo na pamet. Al bi mi palo na pamet dati obavijest da je admin popravio cijenu. Pogledala sam svoje cijene, s njima je sve u redu. I tuđe, a zatim vašu. Zaključujem na temelju napisanog. Jer ono što ne piše, po meni, nije se ni dogodilo. To što ste vi ekonomistica, ne znači u ovom slučaju apsolutno ništa. I ja sam putnica u svemir, čekam samo da Elon Musk otvori letove. Ne volim ove uopćene prozivke za nebulozne komentare. Osjećam se prozvanom. Ovo ste mogli riješiti s adminom u inbox. Otvaranjem teme i ukazivanjem javno na grešku i očekivanjem nebuloznih komentara, samo potpirujete ionako lošu atmosferu na stranici. Tako mislim i kažem sada javno.
2022 09 01
> sanjaurban: > "Očekujući ovakve nebulozne komentare napravila sam screenshot na kojem se vidi ono što sam navela u postu." > Ovo je vaša rečenica, Natalie. Meni to ne bi palo na pamet. Al bi mi palo na pamet dati obavijest da je admin popravio cijenu. Pogledala sam svoje cijene, s njima je sve u redu. I tuđe, a zatim vašu. Zaključujem na temelju napisanog. Jer ono što ne piše, po meni, nije se ni dogodilo. To što ste vi ekonomistica, ne znači u ovom slučaju apsolutno ništa. I ja sam putnica u svemir, čekam samo da Elon Musk otvori letove. Ne volim ove uopćene prozivke za nebulozne komentare. Osjećam se prozvanom. Ovo ste mogli riješiti s adminom u inbox. Otvaranjem teme i ukazivanjem javno na grešku i očekivanjem nebuloznih komentara, samo potpirujete ionako lošu atmosferu na stranici. Tako mislim i kažem sada javno. S razlogom ste se osjetili prozvani, jer ste ovdje na forumu MENI odgovorili: "Krivo ste množili"! To Vam JE palo na pamet! Mogli ste prije osude pročitati sve objave, bilo bi Vam jasnije. Vezano za Vaš komentar kako sam to mogla riješiti direktno s adminom također ste mogli pročitati moj prvi post na forumu u kojem je napisana rečenica: "Budući da Admin ne odgovara na poruke; pitanja, zamolbe, pritužbe, prijedloge nadam se da će vidjeti ovu objavu na forumu!" Uostalom, niste se niti morali uključiti u diskusiju, zar ne? Toliko od mene! Za mene je ova rasprava završena sa svima na ovu temu. Ja sam postigla svoj cilj jer SAD SE KONAČNO PRIMJENJUJE ISPRAVAN TEČAJ ZA KONVERZIJU! Dobronamjerno ukazivanje na pogrešku i ispravljanje iste moj je doprinos korektnim odnosima u ovoj zajednici. Sretno na putovanju u svemir!
2022 09 01
> kozmetika88: > > Vikili: > > Vama je na profilu već euro, meni nije. > I Vasi oglasi su u kunama i eurima > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c0350922310553e9ecbe60ae1516a3d1.jpg) Isprike..pogledala sam na profilu..bile su kune..Kad kliknem na oglas onda su i euri... :P
2022 09 01
Natalie, govorim o tome da bi bilo poštenije da ste odmah objavili fotku s krivom cijenom, a ne nas naveli na krivi trag i čuvali je kao adut...o tom govorim, tko me shvati shvati, tko ne razumije ok, razlikuje se od mene. Na članicama je da vide kakvo ponašanje više vole.
2022 09 01
meni je skroz okej da je ova tema postavljena, zašto bi cura to rješavala s adminom privatno, a tiče se svih nas koji ovdje prodajemo? i ja sam još jučer primijetila da cijene ne štimaju, ali bila sam prelijena otvarati temu, tako da mi je drago da je to netko ipak napravio
2022 09 01