Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Primjena pogrešnog tečaja za konverziju u Euro

U momentu kad je tema otvorena, mislim da je svima bila kriva cijena u eurima... Moji svi artikli su bili krivih cijena.. i nasumice nekoliko artikala koje sam pogledala, sve je bilo kriva cijena.... (nije valjda da sam baš tako "nabola.") . Tako da, otvaranje teme je bilo skroz ok, a mislim da netko ko se kasnije uključio u temu to nije vidio , tad su već bile ispravljene cijene.
2022 09 01
> Thera44: > U momentu kad je tema otvorena, mislim da je svima bila kriva cijena u eurima... Moji svi artikli su bili krivih cijena.. i nasumice nekoliko artikala koje sam pogledala, sve je bilo kriva cijena.... (nije valjda da sam baš tako "nabola.") . > Tako da, otvaranje teme je bilo skroz ok, a mislim da netko ko se kasnije uključio u temu to nije vidio , tad su već bile ispravljene cijene. Slažem se, i kod mene je sve bilo krivo preračunato..
2022 09 01
i kod mene je sve bilo krivo preračunato u eurima....
2022 09 01
Sorryte onda svi, nemam pojma da su cijene jedno vrijeme bile krive u ono malo vremena što me nije bilo, uvodni post daje informaciju da je jednoj krpičarki krivo, a ne svima
2022 09 02
Da da sanjaurban uvijek sam pratila što napišete i kažete i pohvalila Vas ali ovaj puta ste se zaletili , otvaračica teme je ukazala na problem i jasno napisala da se obratila u inbox sa svim pitanjima Adminu Adminki ali nije dobila odgovor i onda je tu otvorila temu vrlo konstruktivnu i po meni jako pismenu u čemu ste ovaj puta Vi vjerojatno površno čitajući krenuli da ne kažem u napade, nemojte podcjenjivati njenu pismenost jer žena je pismena u smislu računovodstva što je i navela, zašto nebi navela da je pismena u tom dijelu financija, žena je u financijama, ja i Vi kao i ostale svaka u svom području ali financije su nam bitne i sve smo se u tome u ovim godinama opismenile jer računamo kad kupujemo hahahahha nekad i ne ali to je na našu štetu. Pošto sam Vas pratila i prethodnim savjetima i svemu ostalom znam da ste dobronamjerna ali ovaj put niste i po meni pročitajte od početka i ja bih otvaračici teme se izvinula., a znam da ćete to napraviti :D :* ali kad pročitate od početka, niste vi jedina nekad i mi svi čitamo brzopleto. :D
2022 09 02
Pa čak nam se i Admin Adminka javili pa zar to nije uspjeh ,:) ,:) ,:)
2022 09 02
E, Mare moja, nije život tako gadan kako mi se nekad čini na ovom forumu. Zašto ne isprika svima? Kakve veze ima računovodstvo s množenjem brojeva? Šta mi je tema o pogreški programera konstruktivna? Ja se ne zalijećem. Zaključujem na temelju informacija koje imam. To što nitko nije u stanju napisat normalnu i važnu informaciju, ne znam što bih rekla. Ne smatram to što se admin javio nekim uspjehom. Javljanje admina ovisi o nekim drugim stvarima, nije da se admin ne javlja jer je lijen ili kuha ručak. Ne čitam brzopleto. Mogu pročitati nešto ili preskočiti. I tako, svašta nešto... pročitajte ponovo moje komentare i napišite što mi ovdje najviše smeta kod otvaračice teme, koji dio? Jer to mi smeta kod sviju, ne samo kod ove krpičarke. Imam svoja pravila po kojima živim i pišem. Kome se ne sviđa samo neka preskoči i čita dalje.
2022 09 02
1 2 3