Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Inch2 iskustva

Pozdrav! Da li je netko nedavno naručivao Inch2 cizme ili cipele? Vidim na nekim oglasima da kao treba naruciti broj vece, a oni su mi odgovorili da su brojevi realni, da neka uzmem svoj broj koji inace i nosim. Koliko vremenski treba da stigne posiljka i da li se placa postarina ili carina? Posto imaju sad dobra snizenja, valjda do zime stignu 😂 Hvala! :)
2022 09 05
Ja sam isto mislila naruciti, ali nakon citanja osvrta em nasih em stranih ljudi odustala sam - procitajte iskustva na trustpilot.com
2022 09 06
VSN-NU2-5HX Best Secrets Kod za ulazak
2022 09 06
Ja sam imala užasno iskustvo sa njima. Jedva dobila pare nazad. Sve ovo što iznad piše u linku, koj je cura objavila. Najbolje ih je zaobiči
2022 09 09
A steta, a bas su mi top stvari! Hvala na savjetima cure :)
2022 09 09
Zaobici u svakom mogucem smislu! Da, imaju top stvari ali nije vrijedno novaca ni zivaca poslije haha
2022 09 10
E da , meni je pare na kraju vratio paypall , a ne oni. Uzeo njima i vratio, morala sam cijeli postupak otvoriti, protiv njih i imala ludu sreću.
2022 09 17
Ja od 11.mjeseca cekam ili cizme ili povrat novca. 9. mjesec, ni novca ni cimzi na vidiku! Sutra idem u banku da oni naprave povrat jer inace nista od toga.
2022 09 25
Ajmee🫣😳 > pun_ormarich: > Ja od 11.mjeseca cekam ili cizme ili povrat novca. > 9. mjesec, ni novca ni cimzi na vidiku! > Sutra idem u banku da oni naprave povrat jer inace nista od toga.
2022 09 28