Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja fejk robe

Evo pitanje šta kad netko prodaje fejk stvari a napise da je orginal.Zbog svog iskustva u torbama mogu prepoznati orginal od kopije jako brzo i evo cura prodaje torbu za 3000kn a kopija je nažalost nekad i kopije imaju kod unutar nje i teško je prepoznati kad je nešto kopija i kad nije… Ali evo ovo je bas prevara torba se prodaje za 3000kn a kopija je pa me zanima jel se može javiti to adminu ili ne ? Ja sam se osobno javila na oglas i prozvala prodavača ….
2022 09 18
https://mojekrpice.hr/items/zene/13977823/louis-vuitton-neverfull-pochette Ovo je oglas možda cura ni nezna da je kopija ali evo …
2022 09 18
Pozdrav. Nemam iskustva s torbicama. A ako se upiše kod, što se dogodi, što izbaci? Da li postoji na originalnoj stranici provjera koda? Druga stvar što me zanima kad su u pitanju torbice.Dok ja kupim torbicu za 100, 200 kn, ona se izliže. Da li te torbice za 3000 kn vrijede toliko? Da li to znači da je takva torbica nosiva dugi niz godina bez da se oguli?Ili je to jednostavno samo ime? Svaka čast onome tko može dati 3000 kn za torbicu
2022 09 19
> micick: > Pozdrav. Nemam iskustva s torbicama. > A ako se upiše kod, što se dogodi, što izbaci? > Da li postoji na originalnoj stranici provjera koda? > Druga stvar što me zanima kad su u pitanju torbice.Dok ja kupim torbicu za 100, 200 kn, ona se izliže. Da li te torbice za 3000 kn vrijede toliko? Da li to znači da je takva torbica nosiva dugi niz godina bez da se oguli?Ili je to jednostavno samo ime? > Svaka čast onome tko može dati 3000 kn za torbicu Ne znam za te skupe, ali isplati se dati za torbu oko 1000 kn. Imam par njih od kvalitetne umjetne kože i traju godinama sa minimalnim tragovima nošenja (i ne mislim na Guess, neki kazu da su grozne, neki da su odlicne). Ako želite pravu kožu to kosta više, ali ne znači da je koža kvalitetna, sve ovisi o proizvođaču (cujem pohvale za Coccinelle)
2022 09 19
> jelena693: > > micick: > > Pozdrav. Nemam iskustva s torbicama. > > A ako se upiše kod, što se dogodi, što izbaci? > > Da li postoji na originalnoj stranici provjera koda? > > Druga stvar što me zanima kad su u pitanju torbice.Dok ja kupim torbicu za 100, 200 kn, ona se izliže. Da li te torbice za 3000 kn vrijede toliko? Da li to znači da je takva torbica nosiva dugi niz godina bez da se oguli?Ili je to jednostavno samo ime? > > Svaka čast onome tko može dati 3000 kn za torbicu > Ne znam za te skupe, ali isplati se dati za torbu oko 1000 kn. Imam par njih od kvalitetne umjetne kože i traju godinama sa minimalnim tragovima nošenja (i ne mislim na Guess, neki kazu da su grozne, neki da su odlicne). Ako želite pravu kožu to kosta više, ali ne znači da je koža kvalitetna, sve ovisi o proizvođaču (cujem pohvale za Coccinelle) Jelena, čije (tj. gdje kupljene) torbe od umjetne kože su vam se pokazale najkvalitetnijima? Hvala.
2022 09 19
Ma nije problem u tome sto košta 3000kn da je orginal to bi bilo pošteno ali problem je jer je fejk a netko tko se ne kuži u to može kupiti i biti prevaren…. Neke od tih torba jako lijepo duraju ali sve na kraju ovisi o tome kakvi ste jel čuvate svoje stvari ili ne npr ja imam sto vrsta regeneratora za torbe od prave koze i imam sprej za zaštitu od kise i uvijek ih prebrisem običnom baby water maramicom nakon par dana korištenja …. Ali sve u svemu puno lijepse duraju nego torbe id npr ninewesta ili guessa
2022 09 19
@vivici1234, curu prozivaš bez argumenata. Daj objasni nam na temelju čega si zaključila da je LV torbica kopija. I daj se odluči, kad se već toliko u torbe kužiš, koji je brend tvoja torba za koju se silno trudiš gratis ju reklamirati na forumu, valentino, gucci, lv, jacqemus/?/ ili Jacquemus. ;)
2022 09 19
A dajte, nismo glupe, ima ovdje pametnih cura. Dva dana već pokušavate prodati svoju polovnu torbu otvarajući teme. U prvom oglasu ste imali opis pisan u muškom rodu (???), nudite procjenitelja, treba mijenjat dotrajale ručke, sad iz neba optužujete drugu prodavačicu, ona je ukrala, ova laže, samo ste vi super i imate pravu torbu. Vi biste prodali staru iznošenu da si kupite novu? Ma nemoj, i ja bih tako, malo mi se istrošila i isprljala. A ručke se izlizale, potamnile. Da, i sam proizvođač kaže da ručke potamne od nošenja. Ako i ne nosimo takve torbe ne znači da ništa ne znamo o njima. Ako nešto stavite na forum, mi ovdje pregledamo, odvažemo, zaključimo. To nam je hobi. Dajte još neku temu smislite da nam nije dosadno. Sve volim, ali ne volim kad me netko pravi glupom..
2022 09 19
> sanjaurban: > U prvom oglasu ste imali opis pisan u muškom rodu (???), Da, baš sam i ja to vidjela..ono, upalo mi u oke. :') Ali nije to prvi oglas, 1. je 5.500 kn, 2. je 5.000 kn, 3. je 4.700, 4. je 4.200 kn. Može ih imati koliko hoće, cijene također, ali .. https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:19uMaOLG7EEJ:https://mojekrpice.hr/items/zene/13899287/louis-vuitton-neverfull-pm&cd=4&hl=hr&ct=clnk&gl=hr https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7ZtxV30Mn6IJ:https://mojekrpice.hr/items/zene/13970910/louis-vuitton-neverfull-pm-orginal-cijena-do-29-9&cd=3&hl=hr&ct=clnk&gl=hr
2022 09 19
Kate, to je to, kad sam pročitala "ako nam je do LV suvenira možemo dobiti račun od neke druge torbe" glava mi je eksplodirala, to mi je takva ironija da joj ovdje nema premca. Ono, šta smo mi, neke jadnice koje nosimo njene ili njegove odbačene torbe i skupljamo suvenire od računa za vitrinu..aj brže da napišem sve što mislim jer sutra ove teme više neće biti. Ono, kupim bicikl pa čuvam sve njegove brojeve i papire u slučaju krađe. Francuz se u grobu okreće :@
2022 09 19
Ajme pazi koji marketing..
2022 09 19
A dobri stari LV, kaj bi mi bez njega? Bilo bi dosadno na krpicama😁😁😁
2022 09 19
> Nitospitos: > A dobri stari LV, kaj bi mi bez njega? Bilo bi dosadno na krpicama😁😁😁 Kad se spusti na 2000 možemo kupit popola
2022 09 19
Opaaaaaaaaaaaa nemože čovjek vjerovati, katarinamartina baš je dobro da si se vratila ;)
2022 09 19
Ovo je postala ludnica. Teme o orginalima. Bilo je i oroginal. Eno i još jedne teme o tenisicama. Neki dan je bila slična tema - izgleda obrisana. Prevarena, a i sama je stekla negativnu, jer je nekog prije prevarila. Cirkus.
2022 09 19
1 2