Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koji je ovo Avon parfem?

Pozdrav, Trazim jedan stari parfem kojeg sam davno imala, a kupljen je u Avonu. Ima 15godina sigurno. Bocica je prozirna, pravokutna, uza. Zlatni poklopac i slova i ukras na pozadini. Uz parfem sam dobila bros i prsten s perlicama, nesto na ovu foru ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c5d94dcba1edcf49152a1e07b0f52fc7.jpg) Zna li netko kako se zove?
2022 09 21
Da nije možda ovaj? Vizualno se podudara s vašim opisom. Pokušajte na stranici punmiris pronaći parfem, mislim da su svi popisani u Avon kategoriji. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f4c6f31be8f4c700c6c3aa971bd4f598.jpg)
2022 09 21
Daaaaa ajme, hvala!!! 🙂🙂 Nemam pojma kako se zove ali to je ta bocica. Jel se proizvodi jos?
2022 09 21
To ne bih znala. Već neko vrijeme ne pratim njihove kataloge. Stalno izbacuju neke novitete. Možda se na temu javi neka Avon Lady pa vam napiše ako ga ima još u ponudi.
2022 09 21
> Desinićka: > Daaaaa ajme, hvala!!! 🙂🙂 > Nemam pojma kako se zove ali to je ta bocica. > Jel se proizvodi jos? Koliko se jako osjeti čokolada u tom parfemu? Zanimljivi su mu sastojci koliko vidim na popisu.
2022 09 21
Iskreno nisam baš takva stručnjakinja za parfeme da mogu osjetiti, a pogotovo jer sam ga davno imala. Znam da mi se tad jako sviđao, a jučer sam baš namirisala neki parfem koji me podsjetio na njega...
2022 09 22
Ne mogu odgovoriti sa stopostotnom sigurnošću, ali u lipnju sam kupovala Avon proizvode( između ostalog i parfem koji sad prodajem na Krpicama) i nisam ga tad vidjela u katalogu. Tako da mislim da ga nema više... Možda vam neka Avon lady bolje odgovori.
2022 09 23
Pogledala sam na notinu i nema ga, a tamo ima dosta njihovih mirisa
2022 09 24
> Desinićka: > Pogledala sam na notinu i nema ga, a tamo ima dosta njihovih mirisa Notino ima skoro sve proizvode iz Avona Parfem koji trazite nema vise,povremeno vrate u prodaju mirise koje su davno proizvodili Avon svako malo izbacuje nove kolekcije mirisa,i nove verzije postojecih Mozete im poslati mail i pitati dali ce vratiti taj miris u prodaju
2022 09 24