Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć-pronalaženje Tiska

Trebala bih vašu pomoć. Žena mi je dala šifru Tiska, ali kad ju ukucam prilikom online najave paketa uopće ne mogu na lokatoru pronaći taj Tisak. Radi se o Tisku Lepoglava, 909930 Ako koja od vas može za probu pokušati ukucati tu šifru. Ne znam radim li ja nešto krivo ili taj Tisak ne postoji.
2022 09 26
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ca82a5a19fb02a6d2be7e4f3c2cb65ae.jpg) Mozda je do ovoga? Nisam ni ja mogla naci
2022 09 26
Nisam sigurna. Pokušala sam ukucati Tisak s kojeg šaljem i neke druge primjere, sve prihvaća i nudi mi odmah opciju da kliknem kao odabir, ali kod ovog ništa. Pokušala sam posebno šifru, posebno i adresu, ali bez uspjeha.
2022 09 26
Meni je isto tako nedavno bilo.Kad sad slala takoder nije htjelo pronaći moj tisak, niti po broju niti po nazivu. Vjerojatno je to do njih..
2022 09 26
> Nikolina95: > Meni je isto tako nedavno bilo.Kad sad slala takoder nije htjelo pronaći moj tisak, niti po broju niti po nazivu. > Vjerojatno je to do njih.. Uspjeli ste onda neki drugi put na lokatoru ukucati Tisak koji ste trebali? Ne bih htjela otići bezveze do Tiska, a da mi tamo teta na Tisku kaže kako isto ne može taj Tisak locirati. 😕 Poslala sam poruku i ženi s kojom sam dogovorila suradnju, ali malo sporije odgovara pa ne znam kad će vidjeti poruku, a ja bih htjela sutra paketić poslati.
2022 09 26
I ja sam imala sličnu situaciju prije 2 tjedna, ujutro sam htjela napraviti najavu i nikako nije htjelo pronaći Tisak, čak sam otišla na obližnji tisak (sreća pa mi je blizu) ni tamo nije gospođi prodavačici htjelo pronaći, drugo jutro sam probala ponovo preko interneta i normalni mi je pronašlo lokaciju koja mi je trebala ,:) gospođi kojoj sam slala sam se ispričala što paket nije poslan kad smo se dogovorile i imala je razumijevanja tako da možda samo malo strpljenja da im ponovno proradi lokator :")
2022 09 26
Možda taj tisak nema mogućnost primanja paketa?
2022 09 27
Na tisak lokatoru uopće ne prikazuje da postoji tisak u Lepoglavi, možda se u međuvremenu zatvorio? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9bc0e304bced6daaf2fe38de53c70700.jpg)
2022 09 27
Vjerojatno vam se zatvorio. I kod nas se zatvorio prije godinu dana i nema ga na lokatoru.
2022 09 27
nazovite sluzbu za korisnike i pitajte što je s tim tiskom. nekad ih znaju zatvoriti ako npr nemaju radnika za kiosk ili mijenjaju lokaciju
2022 09 27
Sličan slučaj kod mene, zatvorio se tisak u mojoj neposrednoj blizini i to tijekom prošlog tjedna. bila sam na putu, vratila se, pokušavam kreirati obrazac za slanje i nikako mi ne nalazi tisak, a s njega šaljem i primam pakete godinama. otišla sam osobno do tiska provjeriti tu čudnu situaciju i shvatila da je tisak zatvoren, teta otišla u mirovinu i sada se pitam hoće li ga uopće otvarati ili će ga skroz i fizički ukloniti jer je ionako radio samo do 14.30.
2022 09 27
Da, najbliži je Ivanec [929440 / IVANEC -TRG], ni meni ništa ne izbacuje za Lepoglavu.
2022 09 27
Imala sam suradnju s jednom djevojkom koja mi je također navela taj Tisak. Na internetu piše da je zatvoren i nema ga na lokatoru, ali on kaže da radi. Kako nisam mogla odabrati baš taj Tisak za dostavu paketa dogovorile smo se za ovaj koji je @malllaaaa navela. 🤷🏻‍♀️
2022 09 27
> Eisen77: > > Nikolina95: > > Meni je isto tako nedavno bilo.Kad sad slala takoder nije htjelo pronaći moj tisak, niti po broju niti po nazivu. > > Vjerojatno je to do njih.. > Uspjeli ste onda neki drugi put na lokatoru ukucati Tisak koji ste trebali? > Ne bih htjela otići bezveze do Tiska, a da mi tamo teta na Tisku kaže kako isto ne može taj Tisak locirati. 😕 > Poslala sam poruku i ženi s kojom sam dogovorila suradnju, ali malo sporije odgovara pa ne znam kad će vidjeti poruku, a ja bih htjela sutra paketić poslati. Nakon par dana kad sam ponovno slala, mogla sam nac..
2022 09 27
Piše da je taj Tisak trajno zatvoren. :D
2022 09 27
1 2