Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak usluga

Drage žene... jeste li vi primjetile pogoršanje tisak usluge dostave ? Godinama već šaljem paket i nikad mi se nije desilo do unazad pola godine da mi je sa svakim desetim paketom nesto.. ili ga ne pošalju po 3 dana s kioska, ili piše u dolasku na odredisno mjesto a paket je već na Tisku, evo sada mi je situacija d ami 2x piše u dolasku na prodajno mjesto i jučer sam zvala, kažu paket je tu al ga ne možete podici dok ne prođe kroz kasu... i šta sad cekat oce li se sjetit oni provuč ga ili dosadivat svaki dan 😏
2022 10 14
Ja iskreno nikad nisam imala takvih problema, a saljem godinama pakete. Bas me ovo iznenadilo.
2022 10 14
> KaroKaro: > Ja iskreno nikad nisam imala takvih problema, a saljem godinama pakete. > Bas me ovo iznenadilo. Isto šaljem tiskom otkad valjda postoji, ali ovo u zadnjih pola godine je baš koma.
2022 10 14
Nemam takvih problem,sve uredno dostave Meni vise posta stvara problema,nekad dostave za 2 dana,a nekad za 10,i kako se onda pouzdati u njih
2022 10 14
> KaroKaro: > Ja iskreno nikad nisam imala takvih problema, a saljem godinama pakete. > Bas me ovo iznenadilo. I mene isto, moje je iskustvo super pozitivno
2022 10 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7fd3885bb2c3210ddfe78c5fbe045dec.jpg) Šta rec, a paket na Tisku 😏
2022 10 14
Primijetila sam da, u zadnje vrijeme, kad šaljem poštom preporučeno (bez požurnice) stigne odmah drugi dan. Tisak je posebna priča, kod koje dostava kupcu traje sve duže i duže. I da... kad želim poslati paket na najbližem kiosku Tiska: -najčešće nemaju odgovarajući paket koja baš ja taj put tražim, već veći ili manji, -ne radi im sustav, -nemaju papiriće za zalijepiti, -nemaju papiriće za poslati itd. itd. skoro svaki put imam neko opravdanje zašto na najbližem kiosku ne mogu poslati. A o znatiželji da ne pričam. "A što šaljete?" "Dajte meni da to spakiram!" "Znate, mi moramo pogledati što šaljete!"... Kad nemam volje za gornje natezanje onda se odvozim do drugog kioska. ;)
2022 10 14
> kanirpe: > Primijetila sam da, u zadnje vrijeme, kad šaljem poštom preporučeno (bez požurnice) stigne odmah drugi dan. > Tisak je posebna priča, kod koje dostava kupcu traje sve duže i duže. > I da... kad želim poslati paket na najbližem kiosku Tiska: > -najčešće nemaju odgovarajući paket koja baš ja taj put tražim, već veći ili manji, > -ne radi im sustav, > -nemaju papiriće za zalijepiti, > -nemaju papiriće za poslati itd. itd. > skoro svaki put imam neko opravdanje zašto na najbližem kiosku ne mogu poslati. > A o znatiželji da ne pričam. "A što šaljete?" "Dajte meni da to spakiram!" "Znate, mi moramo pogledati što šaljete!"... > Kad nemam volje za gornje natezanje onda se odvozim do drugog kioska. ;) Evo upravo sam 4 tiska morala obići za poslati paket, 2 nisu imala pakete a na jednom nisu bile pravovaljane naljepnice i tek sam na 4om uspjela poslati.
2022 10 14
Recite im da ćete poslati prigovor zašto nemaju kutije, stvar će se odmah promjeniti., ima njih kojima se ne radi :D :s
2022 10 14
> maremarenda: > Recite im da ćete poslati prigovor zašto nemaju kutije, stvar će se odmah promjeniti., ima njih kojima se ne radi :D :s Kutije ne ovise o radnicama, nego o upravi koja ne pošalje pravovremeno i količinski dovoljno
2022 10 14
Bogu hvala, ja sa svojim najblizim Tiskom, a i Tiskom opcenito nemam problema😇 *Kucnila tri put od drvo da ne ureknem* 😂
2022 10 14
Naravno da ne ovise o radnicima tko je to i rekao ali ona ima kutije a kaže da nema jer joj se neda raditi, imala sam takvo iskustvo i kad sam joj rekla da ću se obratiti njima zašto nemaju kutije odmah s našla kutija i istog trena paket poslan hahahahaha, ja govorim na temelju svog iskustva., :D (i to se samo našla jedna) a ja da bih bila sigurna sam poslala prijateljicu da pošalje još jedan paket i ista stvar nema kutija, rekla što i ja i opet se našla kutija hahahahaha, svašta ima kod nas kao i svugdje imate one kojima se radi ali i one kojima se neradi o tome se radi u mom slučaju dala sam samo prijedlog možda se i kod gospođe nađe ako tako kaže a možda i nemaju nemogu tvrditi samo sam podijelila svoje iskustvo. :D
2022 10 14
Kod mene je i dalje sve uredno, stižu paketi na vrijeme, kutija se rijetko dogodi da nema. Šaljem sa dva različita tiska, sve radnice su jako ljubazne, nikad, ali nikad se nije izgubio paket, ni bio zamijenjen...baš mi je gušt koristiti njihove usluge. Pošta je već druga stvar.
2022 10 14
Meni je slanje Tiskom zasad odlično. Nema čekanja u redu, znam točno kolika je poštarina, a tete na Tisku su se naviknule na mene. Ispočetka je jedna od njih bila pravi mrgud. Ali malo priče, pitanja kako im je i nema nikakvih problema kada donesem i tri paketa odjednom i još hrpu računa, što naših vlastitih ili od naših roditelja pa sve treba zasebno platiti. Znalo mi se dogoditi da dođem pa paket, a sustav ga još nije uveo na odredište. Ali i tad su bile stvarno super, dale mi paket i naknadno uvele same kad im je sustav proradio. Kupcima uvijek ponudim slanje u kuverti ako smatram da bi stalo tako. I tete mi na Tisku bez problema prime takvu pošiljku i strpaju u kuvertu. Čak su se i nekad same ponudile ako može u kuverti da uštedimo pare. Nosim sa sobom uvijek kovanica pa radije kupcu vratim ostatak. Bolje i za 5 kn da si netko kupi makar žvake, nego da plaćamo poštarine više nego li treba. I nema problema. Uvijek treba ići na isti Tisak. 😁
2022 10 14
> Rina_07: > > maremarenda: > > Recite im da ćete poslati prigovor zašto nemaju kutije, stvar će se odmah promjeniti., ima njih kojima se ne radi :D :s > Kutije ne ovise o radnicama, nego o upravi koja ne pošalje pravovremeno i količinski dovoljno Ovise ako im se ne radi i kaže da nema kutije kad ima, desilo mi se nedavno. Ujutro dođem poslati paket, pitam jel ima ta i ta kutija, ima, ali nemaju struje, bit će od 14h. Dođem u 14:00, druga u smjeni, pitam za kutiju, nema. Kažem kako nema, bilo je prije par sati i niste imali struje i niste mogli slati, ode negdje iza i kao nije znala da ima. Ne da joj se.
2022 10 14
1 2 3