Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak usluga

Jao, sve obo proživljavam. Što šaljete? Nema S kutije.. Odite na drugi tisak. Ovo ne može u kovertu. Danas donesem dvije male majice. To ne može u S kutiju.. Ja kažem.. Kako ne može.. Mali paketić.. Onda mi kaže.. Pa dobro.. onda može... Namrgođena.. Ne ljubazna... Idem kreirati obrazac.. Ne mogu... Ispao sistem.. I tako se mučila pola sata... I to ne jednom.. I onda.. Ostani smiren.. Udahni.. I ne živciraj se. 😬😪 .
2022 10 14
Ja pak imam problem da na oba meni najbliža Tiska prodavačice ne znaju oduzeti cijenu ambalaže kad donesem kaucijski kod. Imam spremljenu šprancu koju šaljem Tisku kad se žalim i uvijek bez problema mi vrate tih par kuna na tekući. Često šaljem lomljive stvari i moram doma to spakirati. Drugih problema nemam, dostava je brza, tu i tamo nemaju željenu kutiju.
2022 10 14
Ne znam u čemu je stvar u Vašem slučaju, no ja nemam nikakvih problema s mojim tiskom. Toliko često primam u svoj najbliži tisak pakete da mi već cure znaju ime i čim se pojavim tamo znaju što trebam. Na paketu uvijek nađem na posebnom papiru koji je zalijepljen na vrh svoje ime i prezime što također govori da stalno tamo primam pakete. Nikad mi se nije desilo da je paket oštećen, otvoren ili da ga čekam duže nego što treba kao ni s najavom. Uvijek dobijem običan SMS i poruku na Viber kad mi paket stigne. Čak mi se nije desilo da tiska nema kutija kad trebam poslati oaket ili nešto slično tome. Zaista ne znam u čemu bi mogao biti problem kod Vašeg tiska. Možda je jednostavno do tog prodajnog mjesta. Probajte se brebaciti na drugi tisak. Kao što postoje lošije prodavaonice tako je isto i s tiskom. Nadam se da ćete uspjeti otkriti u ćemu je problem.
2022 10 14
S mojim Tiskom je sve u redu, rade 3 normalne žene, brze, spretne, radno vrijeme piše na vratima, ak je otišla na wc stvarno dođe za 3 minute, uvijek ima svih kutija, sama nudi kovertu za neku sitnicu, nikad mi nisu pogubili paket. Stvarno ne mogu ništa reći što bi ih potkopalo. Nema ni gužve, ha, skoro nitko ne kupuje te tiskovine kojih je hrpa, samo se plaćaju računi, šalju paketi i kupuju cigaretosi...tako da mi je to zanimljivo, kako je trafika (tako smo mi zvali na moru) promijenila svoj prvotni smisao..
2022 10 14
Ja nisam još imala takvih iskustava, a sa tiskom mi je najbolje slat jer je najjeftinije kupcu bez obzira na težinu paketa.
2022 10 15
Meni je uvijek bilo sve ok, nedavno sam poslala paket i kao uvijek stigao je u roku od par dana....inace iz Rijeke saljem...moguce da imaju problema u obliku nedostatka zaposlenika (bolovanja i sl.) na nekom podrucju?
2022 10 15
Večer. Trebala bih pomoć - kako da pošaljem paket s kioska Tiska na njihov paketomat? Želim najaviti paket online, ali mislim da sve one lokacije koje mi nudi nisu paketomati nego kioski. Zna li netko gdje mogu pronaći lokacije (šifre) paketomata Tiska (u Zagrebu)?
2022 10 18
Inače nisam neka od foruma, ali baš sam danas imala jednu kratku epizodu na Tisku, ništa spektakularno srećom ,:) Uvijek idem na isti Tisak i imam jednu jako ljubaznu i sposobnu tetu tamo, uvijek sve brzo riješi, čak mi zaklama one papiriće i račun, sve super. Danas me dočekala neka nova, pružam joj zapakiranu kutiju, nisam stigla reći niti "Dobar dan", već ona odriješitim tonom da gdje je papirić-kod od kutije (koji sam imala, samo joj nisam isti tren tutnula u ruku jer znam kojim redoslijedom upisuje podatke). Onda me "pošpotala" da sam previše (?) zapakirala kutiju i da se previše vidi moja siva izolir traka (uvijek tako zapakiram kada pakiram doma, nikad prigovora do sada, s tim da se i dalje vidi žuta boja kutije i uvijek ostavim prazno sve na onom mjestu za adresnicu), a kao mora se vidjeti upečatljiva žuta boja Tisak kutije...Rekoh da razumijem, ali da je meni važnije da se sadržaj te iste kutije ne rasipa. Onda kad je vidjela da me to baš nije uvjerilo je pak počela pričati kako se može i zagubiti paket ako se ne vidi da je Tisak - ima li išta istine u tome ili je to skroz izmislila? x-)
2022 10 18
> Nika_22: > Inače nisam neka od foruma, ali baš sam danas imala jednu kratku epizodu na Tisku, ništa spektakularno srećom ,:) Uvijek idem na isti Tisak i imam jednu jako ljubaznu i sposobnu tetu tamo, uvijek sve brzo riješi, čak mi zaklama one papiriće i račun, sve super. Danas me dočekala neka nova, pružam joj zapakiranu kutiju, nisam stigla reći niti "Dobar dan", već ona odriješitim tonom da gdje je papirić-kod od kutije (koji sam imala, samo joj nisam isti tren tutnula u ruku jer znam kojim redoslijedom upisuje podatke). Onda me "pošpotala" da sam previše (?) zapakirala kutiju i da se previše vidi moja siva izolir traka (uvijek tako zapakiram kada pakiram doma, nikad prigovora do sada, s tim da se i dalje vidi žuta boja kutije i uvijek ostavim prazno sve na onom mjestu za adresnicu), a kao mora se vidjeti upečatljiva žuta boja Tisak kutije...Rekoh da razumijem, ali da je meni važnije da se sadržaj te iste kutije ne rasipa. Onda kad je vidjela da me to baš nije uvjerilo je pak počela pričati kako se može i zagubiti paket ako se ne vidi da je Tisak - ima li išta istine u tome ili je to skroz izmislila? x-) Meni uopće ne žele primiti paket ako ga sama doma zaljepim 😏
2022 10 19
Pitanje: poslala sam paket tiskom prije 8 dana. Cura mi se javlja jutros da joj jos nije stigao. Unesem sifru i provjerim, pise da je paket predan primatelju prije 4 dana. Cura tvrdi da ga ona nije preuzela , a ja imam dokaz da je stigao na odredisno mjesto i predan primatelju , sta da ucinim?
2022 10 19
Isto mi se dogodilo. Tete u tisku su ga "sločajno" zavele kao predan, a bio na lageru. Nek ide tamo i traži da pregledaju još jednom.
2022 10 19
> dk1993: > Večer. Trebala bih pomoć - kako da pošaljem paket s kioska Tiska na njihov paketomat? Želim najaviti paket online, ali mislim da sve one lokacije koje mi nudi nisu paketomati nego kioski. Zna li netko gdje mogu pronaći lokacije (šifre) paketomata Tiska (u Zagrebu)? PAKETOMAT je pošta a ne tisak. Ne možeš s tiska na paketomat i obratno. Samo poštanski ured i paketomat može.
2022 10 19
> trouhgmyeyes: > > Nika_22: > > Inače nisam neka od foruma, ali baš sam danas imala jednu kratku epizodu na Tisku, ništa spektakularno srećom ,:) Uvijek idem na isti Tisak i imam jednu jako ljubaznu i sposobnu tetu tamo, uvijek sve brzo riješi, čak mi zaklama one papiriće i račun, sve super. Danas me dočekala neka nova, pružam joj zapakiranu kutiju, nisam stigla reći niti "Dobar dan", već ona odriješitim tonom da gdje je papirić-kod od kutije (koji sam imala, samo joj nisam isti tren tutnula u ruku jer znam kojim redoslijedom upisuje podatke). Onda me "pošpotala" da sam previše (?) zapakirala kutiju i da se previše vidi moja siva izolir traka (uvijek tako zapakiram kada pakiram doma, nikad prigovora do sada, s tim da se i dalje vidi žuta boja kutije i uvijek ostavim prazno sve na onom mjestu za adresnicu), a kao mora se vidjeti upečatljiva žuta boja Tisak kutije...Rekoh da razumijem, ali da je meni važnije da se sadržaj te iste kutije ne rasipa. Onda kad je vidjela da me to baš nije uvjerilo je pak počela pričati kako se može i zagubiti paket ako se ne vidi da je Tisak - ima li išta istine u tome ili je to skroz izmislila? x-) > Meni uopće ne žele primiti paket ako ga sama doma zaljepim 😏 Ajme svašta :') bolje da se onda ne žalim na ove svoje haha
2022 10 19
> 123ANA: > Pitanje: poslala sam paket tiskom prije 8 dana. Cura mi se javlja jutros da joj jos nije stigao. Unesem sifru i provjerim, pise da je paket predan primatelju prije 4 dana. > Cura tvrdi da ga ona nije preuzela , a ja imam dokaz da je stigao na odredisno mjesto i predan primatelju , sta da ucinim? I meni se to desilo 1x. Našli su kao paket nakon 3 dana natezanja
2022 10 20
Za ne povjerovati! Danas opet problem sa tiskom. Opet nema paketa. Ljudi moji šta se ovo desava i kako riješiti, sad me već fobija hvata od slanja paketa u budućnosti
2022 10 20